Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na týden od 3. 3. do 9. 3.

Horoskop na týden od 3. 3. do 9. 3.

Mars definitivně přechází do znamení Raka a posílí energii lidem narozeným ve vodních a zemských znameních. Postavení planet přeje tento týden zejména rodinnému životu a upevňování vztahů mezi příbuznými. Lepší pracovní výsledky mohou zaznamenat lidé zaměstnaní ve zdravotnictví a sociální oblasti vůbec.

BERAN

Všední dny tentokrát nebudou tak všední jako jindy, protože se můžete dočkat nejednoho překvapení. Ve vašem okolí se dějí pozoruhodné věci, které souvisejí s vaší osobou. Abyste do nich nahlédli, musíte mít oči pořádně otevřené. Nebojte se na všechno vyptávat, i když budete vypadat jako zvědavci.

BÝK

Není jisté, jak se zrovna cítíte a co potřebujete. Jste plni rozmarů a chvíli chcete to, potom zase ono. Všimněte si také, že každý den mluvíte trochu jinak a názory na druhé se vám mění jak chameleonům barva. Není proto divu, že jsou druzí z vašeho chování podráždění a snadno se s nimi dostáváte do konfliktu.

BLÍŽENCI

Možná máte náladu na nové milostné dobrodružství a navazujete nové kontakty s osobami opačného pohlaví. Raději však počítejte s tím, že se věci nebudou vyvíjet podle vašich představ. To, co nazýváte komunikačními schopnostmi, mohou druzí považovat za ukecanost, a není jisté, zda dokážete zahrát na ty správné struny.

RAK

Konečně vystupujete ze zákulisí na hlavní scénu a do všech akcí se pouštíte s patřičným nadšením. Lépe prosazujete vlastní vůli a když se vám něco nelíbí, umíte se patřičně ozvat. Hlásíte se o svá práva a zastáváte se práv druhých. Zejména za rodinné příslušníky bojujete jako draci. Na rodinu vám nikdo nesmí sáhnout.

LEV

Chvílemi vám připadá, že vám lidé v práci házejí klacky pod nohy. Jste ale nezmaři, co se jen tak nedají zlomit, a s celkovým pracovním výsledkem byste měli být spokojeni. Židle pod vámi je dostatečně pevná a nadřízení stojí na vaší straně. Vědomí, že vztahy na pracovišti nejsou růžové, je však samozřejmě nepříjemné.

PANNA

Těžko říct, kde se v tak organizovaných povahách vzal smysl pro náhlé změny a experimenty, nicméně právě na ně máte náladu. V tomto týdnu možná podniknete něco, na co byste si dříve rozhodně netroufli. A je dost pravděpodobné, že později s odstupem času tento úlet zhodnotíte jako hotovou bláznivinu.

VÁHY

Konečně se vám daří skloubit pracovní povinnosti s rodinným životem. Dokážete se věnovat oběma oblastem najednou, aniž by vás to vyčerpávalo. Našli jste vhodnou rovnováhu a vypadá to, že jste v současné době s životem spokojeni. Jenom si dávejte pozor na lidi, kteří ve skutečnosti nejsou tak příjemní a přátelští, jak se tváří.

ŠTÍR

V těchto dnech odsouváte vlastní zájmy do pozadí, abyste se mohli patřičně věnovat rodině. Blízcí lidé potřebují vaši oporu a pochopení, což jim ochotně poskytnete. V práci se snažíte ze všech sil, ale okolnosti nepřejí výraznějšímu postupu. Raději šetřete energii na později, kdy se bude dařit lépe.

STŘELEC

V tomto týdnu hrozí třenice kvůli majetku a finančním záležitostem. Neustále někoho podezíráte, že vás chce obrat o peníze, a svou peněženku si hlídáte jak oko v hlavě. Opatrnost je sice na místě, ale neměli byste to přehánět. Budete-li dávat své podezření příliš najevo, můžete si tak narušit jinak dobré vztahy.

KOZOROH

Pracovní povinnosti vás už tak nezatěžují jako v minulém období a najednou máte více času na sebe a vlastní zájmy. Problém je, že jste tomu odvykli, a nyní nevíte, do čeho píchnout. Přátelé vám moc nepomohou, protože sami mají svých starostí dost a na zábavu jim čas nezbývá. Mohli byste si ale přečíst nějakou dobrou knihu.

VODNÁŘ

V zaměstnání možná nevychází všechno podle vašich představ, ale zato rodinný a společenský život je v těchto dnech bohatý. Lidé se mohou spolehnout na vaši podporu a pomoc, pokud ji potřebují. Jestliže jste právě na cestách po cizích krajích, zřejmě se vám zasteskne po domově a budete chtít svůj pobyt v cizině zkrátit.

RYBY

Je toho na vás hodně a cítíte se vyčerpáni. Naštěstí Mars v trigonu na vaše znamení vám dodává novou energii a sílu k překonávání potíží. Brzy budete zase ve formě, chce to jen trpělivost a možná také pár dnů volna na zotavenou. V těchto dnech nepřepínejte síly, dostatečně odpočívejte a věnujte se nejbližším.

 

www.astroporadna.com


3.3.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na týden od 3. 3. do 9. 3.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
celina
celina - 3.3.2008 10:01

tak já už se překvapení dočkala,akorát jsem s ním nějak nepočítalasmajlik - 42

 
Vikina
Vikina - 3.3.2008 9:08

a já proč jsem dneska zaspala, houby že jsem zaplácla budík a hodila se na druhý bok, jsem prostě vyčerpaná smajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.