Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na týden od 10. 3. do 16. 3.

Horoskop na týden od 10. 3. do 16. 3.

Začátkem týdne posílí planety uměleckou fantazii a obrazotvornost snílků. Romantické povahy si přijdou na své a mohou prožít neobvyklé dobrodružství. Druhá polovina týdne bude přát zejména lásce a mezilidským vztahům vůbec. Dobrý aspekt Venuše s Marsem slibuje harmonii ve společném soužití.

BERAN

Vaše partnerské soužití zapouští kořeny a zdá se, že jste přesedlali na usedlý styl života. Pořád vás to ale táhne za dobrodružstvím a po nocích si tajně představujete, jak nasedáte na vlak a vyrážíte naslepo do dalekých, neznámých krajů. Možná budete překvapeni, ale protějšek by vás na takové cestě moc rád doprovázel.

BÝK

Venuše ve čtvrtek přejde do Raka a posílí vaši energii i osobní kouzlo. Proto byste si na víkend měli naplánovat společenskou akci nebo výlet, doma nezůstávejte. Celý týden však budete mít poněkud oslabené komunikační schopnosti. Vaše konzervativnost se může střetnout s názory lidí nakloněnými moderní době.

BLÍŽENCI

Pokud si nevíte rady se současným milostným vztahem, tento týden toho asi moc nerozlousknete. Je také možné, že vás přitahují dvě osoby zároveň a nemůžete si mezi nimi vybrat. Rozhodování je obecně pro vaše znamení dost nepříjemné, tentokrát se však připravte na to, že vás to potrápí v nejvyšší míře.

RAK

V zaměstnání se vám docela daří, i když se nederete do popředí a nechcete na sebe upozorňovat. V těchto dnech vám to velmi dobře myslí a ve své práci i studiu můžete učinit výrazný krok kupředu. Nepřeceňujte ale své síly a ve volném čase dostatečně odpočívejte. Jezte sladké ovoce, dodá vám potřebnou sílu.

LEV

Pracovní vývoj nepůjde tak hladce a možná si neporozumíte s některými kolegy. Někdo o vás nepěkně mluví za vašimi zády a někdo jiný vám to se škodolibou radostí donese. Všechno si ale vynahradíte v intimních chvílích s protějškem a v rodinné harmonii. Večery strávené doma oceníte jako velmi příjemné.

PANNA

Měli byste si udělat pořádek ve finančních záležitostech. Peníze mějte pod kontrolou a nerozhazujte je do vzduchu, i když se vám zdá, že teď šetřit nepotřebujete. Jinak by měl tento týden uplynout v klidu. Jen v rodině se může objevit něco záhadného, možná vám někdo tají důležité informace.

VÁHY

Pracovní záležitosti se v těchto dnech trochu tlučou s povinnostmi rodinnými. Na domácí půdě se vyskytlo něco neobvyklého, co žádá rychlé řešení a čemu je třeba plně se věnovat. Možná budete nuceni požádat o pár dnů volna nebo aspoň budete utíkat z práce trochu dřív. Oddechnete si teprve o víkendu.

ŠTÍR

Tento týden pocítíte potřebu být se svou rodinou, zejména partnerem. Nejste tak rozlétaní jako obvykle a vaši blízcí to jistě ocení. Máte příležitost upevnit své vztahy, leckdo pomyslí na zásnuby. Zejména víkend vybízí ke společným aktivitám s protějškem. Sdílíte smysl pro humor a máte podobné koníčky.

STŘELEC

Máte náladu na veselý společenský život a vyrážíte za zábavou, ať se to vašemu protějšku líbí nebo ne. Tentokrát se mu to zřejmě moc nelíbí. Není to tím, že by žárlil, spíš si představoval intimnější trávení večerů. Přistoupíte-li na kompromis a občas vyhovíte jeho přání, předejdete mnohým konfliktům.

KOZOROH

V tomto týdnu se bude dařit zejména spolupráci s obchodními partnery a kolegy vůbec. Díky přátelským vztahům v práci se můžete dostat k lepšímu pracovnímu zařazení a lepším zakázkám. Najdou se lidé, kteří vás rádi doporučí. Také s životním partnerem se můžete vrhnout do projektů, jež vám pomohou zvýšit příjmy.

VODNÁŘ

V zaměstnání usilujete o více moci, a když nemáte právo rozhodovat otevřeně, snažíte se ovlivnit rozhodnutí nadřízených nenápadnou, psychologickou cestou. Protože jste zrovna nabiti určitým kouzlem, docela vám to vychází. Nepokoušejte se však o nic podobného na domácí scéně, váš záměr by byl brzy odhalen.

RYBY

V peněžních záležitostech a práci by se vám mohlo dařit, avšak osobní vztahy roztají až koncem týdne. Zřejmě pro vás není snadné hovořit s partnerem otevřeně a přiznat mu všechny své pocity. V těchto dnech jste vůbec poněkud staženi do sebe a nedáváte světu znát své vnitřní rozpoložení. Druzí by vás přitom rádi vyslechli.

 

 www.astroporadna.com


10.3.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na týden od 10. 3. do 16. 3.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
babkatapka
babkatapka - 10.3.2008 14:18

smajlik - 26 ty večery mám příjemné pořád a jinak??? smajlik - 66

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.