Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 24. do 30. března

Týdenní horoskop od 24. do 30. března

Slunce v Beranu probouzí v mnohých lidech aktivitu a touhu po nových začátcích. Tentokrát jsou možné zejména v oblasti pracovní. Co se týče vztahů, je lepší zachovat současný stav a nevyhledávat žádná divoká dobrodružství.

BERAN

Pociťujete v sobě více energie a máte pocit, že rychle musíte vykonat vše, na co jste v minulém období neměli čas ani náladu. Chcete udělat práci za dva, navštívit deset přátel, pustit se do jarního úklidu i opravy chaty. Nepůjde to však naráz, svůj plán byste si měli rozvrhnout do rozumného časového harmonogramu.

BÝK

Měli byste udělat něco pro zdraví. V posledních dnech se neustále rozčilujete a stres zaháníte kalorickým jídlem, což je poměrně hrozivá kombinace. Pokuste se odlehčit jídelníček a myslet pozitivněji. Zbavte se podezíravosti a lidem více důvěřujte. Hned se budete cítit mnohem lépe.

BLÍŽENCI

Štěstí se na vás usmívá, tento týden budete mít důvod k nenadálé radosti. Věci dopadnou vlivem dobrých okolností ve váš prospěch, i když jste to nečekali. Shoda náhod povede k těžko uvěřitelným událostem. Pamatujte ale, že Štěstěna je dáma vrtkavá, a její dary přijměte rychle, než si to zase rozmyslí.

RAK

V zaměstnání teď na výsluní nejste, zato máte dobrou příležitost upevnit partnerský vztah a věnovat se svým přátelům. Máte v sobě přehršel citu, který potřebujete někomu věnovat. Láskyplně se staráte o druhé a zahrnujete je svou přízní. Vaše štědrost vám bude vzápětí náležitě oplacena.

LEV

Zdárně pokračujete v pracovních aktivitách, které jste započali minulý týden, a můžete dosáhnout dalších úspěchů. S profesním vývojem budou spokojeni zejména jedinci, od nichž se v práci očekává samostatnost a nápaditost. Práce v týmu dopadne o něco hůře, s kolegy se moc neshodujete.

PANNA

Neumíte postát na jednom místě a odpočinout si, stále potřebujete něco dělat. Pokud právě nemáte do čeho píchnout, jste nerudní a podráždění. Hromadí se ve vás energie, kterou je třeba někde vybít. Vhodné jsou sportovní aktivity a jarní turistika. Snažte se omezit používání auta, choďte více pěšky.

VÁHY

V tomto týdnu je obtížné vás něčím zaujmout na delší dobu. Pro něco se nadchnete, ale po chvíli opět ztratíte zájem. Všechno vás za okamžik omrzí a propadáte bezradnému pocitu nudy. Své pocity se snažíte nedat najevo, ale blízcí vás stejně prokouknou. Nemá cenu předstírat radost a zájem, když to tak necítíte.

ŠTÍR

Jestliže jste se v minulých dnech necítili ve své kůži a pokoušela se o vás nějaká nemoc, měli byste pocítit výrazné zlepšení. Pokud nastupujete do nové práce, poměrně snadno si zvyknete na nové prostředí a navážete dobré vztahy s novými kolegy. Navíc si můžete přilepšit nějakým přivýdělkem.

STŘELEC

S pomocí intuice se můžete dopracovat k lepšímu pracovnímu postavení i lepšímu výdělku. Těžíte z dobré prozíravosti, která vám napoví, jak se vaše současná rozhodnutí projeví v budoucnu a jaké kroky chystá konkurence. Nepříjemnosti mohou přinést příbuzní; někdo z nich trousí nepěkné klevety.

KOZOROH

Vaše pracovní aktivita nepadá na úrodnou půdu. Ačkoli se snažíte, seč vám síly dovolí, uznání se tentokrát nedočkáte. Museli byste nadřízené zatahat za rukáv a zahalekat jim něco do ucha, abyste přitáhli jejich pozornost. Stále však doufáte, že si vaší píle lidé všimnou i bez vašeho upozornění.

VODNÁŘ

Měli byste se věnovat rozvoji partnerského vztahu a udělat si s protějškem hezký večer. Jinak hrozí citové ochlazení a určité střety, které mohou vyústit v nepříjemné hádky. Zato v zaměstnání by se vám mělo dařit mnohem lépe, máte příležitost prosadit své myšlenky a začít nové projekty.

RYBY

Díky dobré schopnosti komunikace se s kolegy a obchodními partnery snadno dohodnete na společném postupu. Názory máte svérázné, ale dokážete je působivě obhájit. Vaše výřečnost a originální argumenty se dočkají obdivu. Se svou řečí můžete předstoupit před širší publikum, nebojte se veřejného vystoupení.

 

www.astroporadna.com


24.3.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 24. do 30. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.