Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 31. března do 6. dubna

Týdenní horoskop od 31. března do 6. dubna

Slunce se ocitlo v horším postavení na Mars, a tak se dají očekávat větší bouřky v mezilidských vztazích. Půjde zejména o mocenské boje a vzpoury proti autoritám. Merkur přecházející do Berana podporuje rychlé myšlení a rozhodování.

BERAN

Přicházejí problémy žádající okamžité řešení. Je proto možné, že některé akce plánované na tento týden budete muset zrušit nebo aspoň pozměnit. Zvýšený stres vás vede k netrpělivosti a podrážděnosti, snadno se s druhými pohádáte. Uklidníte se o víkendu, kdy vás čeká romantický zážitek.

BÝK

V tomto týdnu se můžete věnovat zálibám a rozvíjet svou tvořivost. Možná v sobě objevíte nový talent anebo zkusíte něco adrenalinového. Energie máte hodně a odhodlání také nepostrádáte. V partnerském vztahu by teď mělo všechno klapat, hvězdy nepřejí jen krátkodobým milostným dobrodružstvím.

BLÍŽENCI

V zaměstnání zřejmě sklízíte jeden úspěch za druhým. Úkoly si umíte dobře rozvrhnout a do jejich plnění zapojujete vlastní kreativitu. Je vhodná doba pro získávání nových zkušeností i řešení náročnějších problémů. Jen ta odměna za odvedenou práci by mohla být lepší. O tom ale bohužel nerozhodujete sami.

RAK

Pokračuje dobré období pro vztahy, zejména ty osobní. Doma najdete vždy zastání, zato v práci se mohou objevit konflikty s nadřízenými osobami. Všechno po sobě dvakrát zkontrolujte, ať jim zbytečně nerozdáte do rukou esa. Myšlení ani komunikace tento týden u vás nejsou na výši, spoléhejte spíše na cit.

LEV

Jste v plné síle a v zaměstnání můžete udělat velké pokroky. Dobře se soustředíte, umíte se rychle rozhodovat a řešení problémů jako by vás napadala sama od sebe. V osobním životě byste se neměli pouštět do romantických zápletek či flirtů, narychlo navázané vztahy se zřejmě nebudou vyvíjet podle vašich představ.

PANNA

V tomto týdnu se zřejmě zadíváte do své minulosti a ledacos pochopíte. Dáte si dvě a dvě dohromady a porozumíte lépe jak sami sobě, tak svým nejbližším. Pokud vás trápí nespavost, pijte před spaním meduňkový čaj s medem. Najděte si čas na relaxaci a věnujte se tomu, co vás opravdu baví.

VÁHY

Ozývá se ve vás ctižádost a myšlenek na pracovní povinnosti se nemůžete vzdát ani ve chvílích volna. Máte hodně odvážných plánů, ale v současné době vám chybí dostatek energie k jejich realizaci. Kromě toho se vás snaží převálcovat soutěživí protihráči. Vyčkejte proto na příhodnější období.

ŠTÍR

Z některých spolužáků nebo kolegů se vyklubou dobří přátelé, i když jste to ani nečekali. V nelehkých situacích vás podpoří a povzbudí. S partnerem si dobře rozumíte v intimní oblasti, ale jakmile přijde řeč na praktické záležitosti a hlavně peníze, je oheň na střeše. Usmiřování bude tentokrát těžší než obvykle.

STŘELEC

Máte dobrý nos na obchodní záležitosti a můžete přijít k lepším ziskům. Týden je vhodný pro sepisování obchodních smluv, nejrůznější finanční transakce i nákup nemovitostí. V oblasti lásky dejte pozor na příbuzné, co vašemu vztahu nepřejí. Svými řečmi a pomluvami vám mohou dost zavařit.

KOZOROH

Merkur vychází z dobrého postavení vůči vašemu znamení, a neměli byste proto tolik spoléhat na svůj intelekt jako v minulých dnech. Studentům bude sloužit krátkodobá paměť, ale s logickým myšlením to bude horší. V práci se držte zavedených postupů, nezkoušejte žádné experimenty.

VODNÁŘ

V těchto dnech jste zaměřeni na budování kariéry a osobní záležitosti jdou stranou. Není proto divu, že snadno zapomenete na schůzku s přáteli i na rodinné výročí. Tězko to pak budete vysvětlovat a napravovat. Zamyslete se také, kdy jste naposledy udělali něco pro své zdraví. Zkuste si trochu zacvičit.

RYBY

Kladete na sebe velké nároky, vydáváte ze sebe spoustu energie a zdá se, že se brzy budete cítit vyčerpaní. Nepřepínejte proto síly a pravidelně odpočívejte. Vhodná je meditace a poslech hudby. Ačkoli osobní vztahy mohou být harmonické, v zaměstnání se zřejmě v tomto týdnu setkáte s nepochopením.

 

www.astroporadna.com


31.3.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 31. března do 6. dubna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.