Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 7. 4. do 13. 4.

Týdenní horoskop od 7. 4. do 13. 4.

V tomto týdnu se budou výrazněji projevovat ženy. Venuše v bojovném znamení Berana jim dodává ctižádost a podporuje v nich touhu po sebeprosazení. Naproti tomu Mars jde stále citlivým znamením Raka, takže mužská energie bude nasměrována spíše k budování rodinné pohody.

BERAN

Nepropadejte pocitu ukřivděnosti, nic strašného se vám neděje. Pravda, v práci musíte bojovat o své postavení a nadřízení vůči vám nehrají fér hru, ale ve srovnání s kolegy na tom nejste o nic hůře. Výchozí možnosti máte všichni stejné, jde jen o to, kdo bude šikovnější a lépe zúročí schopnosti a zkušenosti.

BÝK

Cítíte spokojenost s rodinnými vztahy a máte radost ze života. Jste nabiti pozitivní energií a do budoucna hledíte s optimismem. Vyzařuje z vás dobrá nálada a přitahujete pohledy okolí. Snadno se proto seznamujete a vytváříte si nové kontakty. V práci však nepostupujete tak rychle, jak byste si představovali.

BLÍŽENCI

Opět se můžete spolehnout na svou výřečnost, máte ale sklon rychleji mluvit než myslet. Svá slova zvažujte, ať jimi nezpůsobíte nechtěné konflikty. V zaměstnání i ve vědeckých kruzích můžete oslnit odbornými znalostmi, planety přejí i studentům. Osobní vztahy nicméně mohou nabývat bouřlivého charakteru.

RAK

Okolnosti přejí obchodům a novým pracovním příležitostem. Vaše energie je posílena a můžete se směle vrhnout do plánovaných projektů. Také sportovci mohou zaznamenat více úspěchů. Měli byste však více spoléhat na cit a intuici, v logickém myšlení zrovna nevynikáte. Obzvláště početní úkoly vám moc nejdou.

LEV

Jste plni nadšení a dokážete snést velkou pracovní zátěž. Umíte udělat dojem na obchodní partnery i klienty, vystupujete sebejistě a profesionálně. Také mezi kolegy jste oblíbení, zejména pro svou ochotu pomáhat na všechny strany. Neměli byste ale odvracet pozornost od rodiny, která vás doma začíná dost postrádat.

PANNA

Je načase přibrzdit životní tempo, zastavit se a trochu se zamyslet. Myšlenky se nahromadily a útočí na váš mozek bez ladu a skladu. Zklidní vás výlet do přírody, procházka podél řeky nebo jezera. Ve společnosti nebudete tento týden nijak zábavní, zdá se, že dáte přednost intimním večerům ve dvou.

VÁHY

Společenské akce mohou být velkým přínosem, zejména souvisejí-li se zaměstnáním. Uvolněná atmosféra rozváže jazyky a vy se dozvíte mnoho zajímavých věcí. Týden je vhodný pro sbližování s kolegy a navazování nových přátelských vztahů. Zato doma vám to moc nesvědčí, schyluje se k bouřce.

ŠTÍR

V oblasti kariéry jdete za svým cílem a díky šestému smyslu umíte odhadnout příští kroky konkurence. Dobře vám to myslí a v plánování jste neporazitelní. Měli byste se však vyhnout riskování a hazardu, zbytečně byste prodělali. V milostných záležitostech dejte pozor, ať si něco zbytečně neidealizujete. Berte partnera takového, jaký je.

STŘELEC

Rodinné poměry se uklidňují. Můžete prožít hezký večer s příbuzenstvem, které se o vás zajímá více než kdy jindy. Milostné vztahy dostávají romantický nádech a konečně máte více štěstí. S příznivě postavenou Venuší přicházejí i příznivější okolnosti při řešení finančních záležitostí. Můžete si přilepšit.

KOZOROH

Máte dobré organizační schopnosti a dokážete si rozložit pracovní den přesně podle svých potřeb. Neradi se ale spoléháte na druhé, takže jste v jednom kole a jen tak se nezastavíte. Měli byste kolegům víc důvěřovat a o práci se s nimi podělit, jinak se uhoníte. V lásce je to teď trochu vachrlaté, mějte trpělivost.

VODNÁŘ

Máte tendenci se holedbat, že všechno umíte a se vším si poradíte. Kromě toho máte soutěživou náladu a rádi se sázíte. Neměli byste si být stoprocentně jisti, že pokaždé vyhrajete. Raději se nesázejte o nic významného. Osobní vztahy jakžtakž jdou, možná se však nepohodnete s rodiči svého partnera.

RYBY

Týden přeje organizování rodinných i přátelských setkání. Těší vás, když se všichni lidi, které máte rádi, sejdou, a fungujete jako jejich stmelovač. Komunikace s blízkými vás nabíjí novou energií a zapomínáte přitom na starosti. Těch se nyní nahromadilo docela dost, zejména v práci. Není divu, že si chcete oddychnout.

 

www.astroporadna.com


7.4.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 7. 4. do 13. 4.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.