Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 14. do 20. dubna

Týdenní horoskop od 14. do 20. dubna

Po celý týden se na obloze drží velký trigon tvořený Sluncem, Saturnem a Plutem. Ten podporuje pozvolné transformace a budování materiálních statků. Aspekt přeje stavebnictví, inženýrství, rozvoji infrastruktury. V politice se uplatní spíše konzervativní postoje.

BERAN

Rádi mluvíte, ale vašemu vyjadřování chybí obratnost a diplomacie. V tomto týdnu by se přitom obě vlastnosti hodily. Jak na pracovních jednáních, tak doma v komunikaci s nejbližšími. Bouřky hrozí zejména v partnerském vztahu, i když byste si přáli více klidu a harmonie. Snad se vám podaří dosáhnout smíru aspoň o víkendu.

BÝK

V těchto dnech jste silní zejména na domácím poli. Domov máte jako ze škatulky a pobyt v kuchyni se stává velkým kulinářským dobrodružstvím. Je vhodná doba pro nákup nového nábytku nebo okrasných doplňků a týden přeje také zahradnickým pracím. Vývoj v zaměstnání spíše stagnuje, nečekejte žádné zvláštní zprávy.

BLÍŽENCI

Příznivé okolnosti v zaměstnání slábnou, ale díky dobrým komunikačním schopnostem a bystré úvaze si snadno se vším poradíte. Dobře si rozumíte s moderní technikou a objevíte v sobě i manuální zručnost. Ve vztazích vládne harmonie, ale nesnažte se druhého přesvědčit o svých názorech na politiku. Neuspěli byste.

RAK

Na logické myšlení stále spoléhat nemůžete a ani v komunikaci nejste nejsilnější. Ze slovních konfliktů raději vycouvejte, mohli byste být lehce převálcováni. Na druhé straně je posílena vaše schopnost empatie. Jste hodně citliví k lidským povahám a dokážete pochopit jejich jednání, i když není zrovna v souladu s morálními zásadami.

LEV

Pokud jste povaha, co se rozzuří, když se jí něco nepodaří na první pokus, tento týden se asi uvztekáte. V práci nepůjde nic hladce a jestliže plánujete opravy domácnosti nebo rádi kutíte, několikrát se klepnete kladívkem do prstu. Chybu ale nehledejte ve hvězdách, za všechno může vaše nesoustředěnost a netrpělivost.

PANNA

Máte možnost napravit, co jste v minulých dnech zanedbali, a dohnat, co jste nestihli. Dobře se soustředíte, vaše energie je posílena, a navíc přicházejí lepší příležitosti. S protějškem hodně komunikujte a hovořte s ním o svých plánech do budoucna. Dostatek času věnujte také dětem, tento týden vás zřejmě něčím mile překvapí.

VÁHY

Nemůžete se spoléhat na štěstí, ale tak špatně zase také nebude, jen musíte zapojit víc osobního úsilí. V práci se od vás vyžaduje více systematičnosti a důslednosti. Zachovejte klid, nezmatkujte. V tomto týdnu se přesvědčíte, že se ve chvílích nouze můžete spolehnout na své přátele. Zřejmě vám nabídnou pomoc, aniž je o to požádáte.

ŠTÍR

Nadřízení si vás pochvalují, ale ke zvyšování platového ohodnocení se nechystají. Nechápete, proč byste se měli přetrhnout, a v pracovním tempu polevujete. Koncem týdne si dopřejte dostatek odpočinku, zejména vaše myšlení potřebuje chvíli oddych. Věnujte se duševně nenáročným aktivitám, protáhněte raději tělo, zacvičte si.

STŘELEC

Prožíváte dobré období, co se týče vztahů. Máte příležitost upevnit a prohloubit partnerský vztah, ale i přátelské kontakty. Milovaným lidem se snažíte ve všem vyhovět a pomoci se dočkáte i vy od nich. Týden je také vhodný pro stanovení nových předsevzetí. Vaše vůle je posilněna a snáze se vám skoncuje se zlozvyky.

KOZOROH

Váš smysl pro zodpovědnost dosahuje vrcholu a neskutečně dlouho přemýšlíte, než se pro něco rozhodnete. Na všechno si dáváte dostatek času a nikdo na vás nesmí tlačit, jinak se rozčílíte. V tomto týdnu nikam dopředu nepostoupíte, zejména práce bude stagnovat. Zároveň pro vás bude obtížné utvořit si na věci jasný názor.

VODNÁŘ

Práce vás v těchto dnech neuspokojuje jako jindy a nejraději byste se odklidili na dovolenou a trávili celé dny někde na horách se svými nejbližšími. Vztahy vám díky příznivé Venuši přinášejí radost, přáno je zejména rozvíjení společných aktivit a koníčků. Také finanční situace se zlepšuje, můžete si dopřát víc životních radostí.

RYBY

Máte tendenci utíkat od nepříjemných povinností a věnovat se aktivitám, které máte rádi. Mnozí uniknou do světa snů a budou rozvíjet tvůrčí, uměleckou činnost. V tomto období nejste nijak komunikativní a není snadné přimět vás ke spolupráci; raději jedete na vlastní pěst. O víkendu pak bude příležitost k řešení rodinných záležitostí.

 

www.astroporadna.com


14.4.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 14. do 20. dubna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
babkatapka
babkatapka - 14.4.2008 13:42

To jsem zvědavá, kdy budou mít lvi něco opravdu dobréhosmajlik - 26 zatím teda pořád nic mocsmajlik - 66

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.