Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 28. dubna do 4. května

Týdenní horoskop od 28. dubna do 4. května

Venuše se v tomto týdnu dostává do dobrého postavení vůči Saturnu i Plutu. Přichází tak vhodná doba k upevnění mezilidských vztahů, ale i k řešení finančních záležitostí. Mars v opozici s Jupiterem varuje před přeceňováním vlastních schopností a plýtváním energie na neužitečné projekty.

BERAN

V tomto týdnu vám práce od ruky zrovna nejde a máte sklony ke konfliktům. Vaše představy se rozcházejí s představami nadřízených, nehodláte hledět na detaily a nemáte trpělivost s pomalými kolegy. Ve volném čase jste však plni energie a umíte užívat života. Milostné vztahy jsou celkem harmonické, protějšek vás něčím potěší.

BÝK

Máte hodně energie fyzické i duševní a mělo by se vám dařit ve všech oborech, ve kterých máte jisté ambice. S prací budete spokojeni, i když není jisté, zda se vaše úspěchy promítnou i ve finanční stránce. Při investicích a správě majetku buďte opatrní, rozhodujte se s rozvahou. Spoléhejte především na svůj rozum, nikoli na intuici.

BLÍŽENCI

Přátelé vás obdivují pro originální způsob myšlení a zřejmě jste jim v mnohém inspirací. O své myšlenky se rádi podělíte, či lépe řečeno, derou se vám na jazyk samy od sebe. V koutku duše se ale přitom obáváte, že vám někdo skvělé nápady ukradne a sám z nich bude mít užitek a slávu. Pro klid duše nesdělujte všechno.

RAK

Mars ve vašem znamení vám stále dodává energii a pomáhá vám v sebeprosazení. Na jedné straně sklízíte pracovní úspěchy, na straně druhé se dost chvástáte a máte sklon k usínání na vavřínech. Měli byste odhlédnout od svého ega a vystupovat skromněji. Už kvůli udržení dobrých vztahů s vašimi kolegy a přáteli.

LEV

Tento týden asi nebude nic moc, ale pokud zapojíte fantazii, můžete ho učinit lepším. Jste poměrně vynalézaví a dokážete si zpestřit i zdánlivě nudné šedivé dny. Navíc vám pomáhá smysl pro humor. V oblasti lásky se začíná blýskat na lepší časy, nesmíte však zůstat pasivní. Za svým štěstím musíte kráčet s jistotou a odhodláním.

PANNA

Jednáte profesionálně a umíte dobře reprezentovat svou firmu. Úspěchy budete slavit zejména v oblasti obchodu a finančnictví. Díky posíleným komunikačním schopnostem a důvěryhodnému vyzařování si přivydělají pojišťovací agenti a podobné profese. Období je vhodné pro investice i podepisování smluv nejrůznějšího charakteru.

VÁHY

Na cestě za plněním pracovních cílů se opět mohou vyskytnout překážky. Možná si je však před sebe stavíte sami. V těchto dnech nejste dostatečně aktivní ani průbojní a jen tak se vezete ve sledu událostí. Rozhodnutí necháváte raději na jiných, abyste nenesli žádnou odpovědnost. Ve vztazích zůstává všechno při starém, změny se nerýsují.

ŠTÍR

V hlavě vás možná straší obavy z budoucnosti a bojíte se realizovat vysněné projekty, u nichž je nejistý výdělek. Při plánování berete v potaz všechny možné varianty včetně těch nejhorších a necháváte se jimi zastrašit. Pokud v sobě nyní nenacházíte dostatek odvahy, plány raději odložte nebo vyčkejte na lepší podmínky a příležitosti.

STŘELEC

Máte před sebou horu povinností a nevíte, kam skočit dřív. Neustále se za něčím honíte, ale nemáte přitom jasnou představu o tom, kam vlastně směřujete. Představy o životních cílech se vám v hlavě každou chvíli mění, máte hodně snů a chcete toho hodně dokázat, potřebovali byste ale vnést do svého počínání určitý řád.

KOZOROH

Na pracovišti vyvíjíte zvýšenou aktivitu, chodíte s novými nápady a jste iniciativní. Aspekty jsou příznivé zejména pro finanční záležitosti, můžete si platově přilepšit nebo najít způsob, jak dosáhnout vedlejšího příjmu. Máte dobré organizační schopnosti, silnou vůli a vytrvalost. Tento týden budete se sebou spokojeni.

VODNÁŘ

Tento týden může být psychicky náročnější, jelikož máte sklon vidět věci zbytečně černě. Jako byste se nemohli zbavit myšlenek na starosti a možné budoucí komplikace, ačkoli zatím ani není jisté, zda vůbec nastanou. Měli byste se odreagovat a věnovat se nenáročným činnostem. Vhodná je procházka jarní přírodou.

RYBY

Práce a seberealizace jdou tentokrát stranou, jelikož máte hodně povinností rodinných a o práci nechcete ani slyšet. Rozvíjíte příbuzenské vztahy a možná tento týden zorganizujete nějaké větší rodinné setkání. Na poli milostném jste bojovníci a pokud se věci nevyvíjejí tak, jak by měly, snažíte se ze všech sil o jejich vylepšení.

 

www.astroporadna.com


28.4.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 28. dubna do 4. května

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.