Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop 5. do 11. května

Horoskop

První polovina týdne může být trochu komplikovaná, hlavně co se týče pracovních a politických záležitostí. Potom se však situace uklidní a na nebi převládnou aspekty harmonické. Zhruba od čtvrtka tu budou mnohem lepší příležitosti k naplňování osobních ambicí.

BERAN

Tento týden by se mohl vydařit, pokud se povznesete nad své současné problémy. Měli byste si vážit toho, že jste zdraví a máte kde bydlet, z čehož se spousta lidí na světě radovat nemůže. Možná se pak zastydíte, že jste se tak strašně rozčilovali kvůli hloupostem, které v globálním měřítku vlastně vůbec nejsou důležité.

BÝK

Aspekty vůči vašemu znamení jsou v tomto týdnu přívětivé. V práci se vám daří především díky dobrým vztahům s kolegy i nadřízenými, někdo nad vámi drží ochrannou ruku a hájí vaše zájmy, aniž to tušíte. Ačkoli jste vystaveni větší zátěži, všechno zvládáte. Při navazování nových kontaktů se však můžete setkat s přetvářkou a úlisností.

BLÍŽENCI

V pracovních vztazích mohou vznikat nedorozumění a některé informace před vámi budou schválně zamlženy nebo zcela zatajeny. Komunikace vázne a nikdy si nejste jisti, na čem jste. S nedostatkem pochopení se setkáte i při jednání s úřady. Jejich návštěvu raději odložte na lepší období. Ve volném čase odpočívejte a poslouchejte hudbu.

RAK

Máte dobrý vkus a snažíte se dodat estetický rozměr všemu, co vytváříte. Jen byste potřebovali více vytrvalosti a trpělivosti, abyste rozdělané projekty zdárně dokončili. Hvězdy také přejí tvůrčí práci a milostným vztahům, i když ne zrovna těm trvalým. Týden je vhodnější pro flirt než pro pokusy navázat dlouholeté partnerství.

LEV

Přistupujete k sobě dost přísně a váš všední den je rozvržen do přesného časového plánu. Všechno stíháte přesně jako hodinky, ale možná by to chtělo víc přirozenosti a uvolněnosti. Ve vašem rozvrhu navíc chybí čas na odpočinek. Bylo by dobré, kdybyste si jej našli aspoň o víkendu. Seberte rodinu a vyražte do přírody.

PANNA

Poslední dobou pracovním povinnostem moc nedáte, jelikož hodně energie směřujete do partnerského vztahu. Může se tak snadno stát, že v práci něco přehlédnete nebo se včas nepřihlásíte o svá práva. Jestliže se někdo spletl v účetnictví a vypočítal vám nižší mzdu, než jaká vám náleží, nenechte to ležet a včas se ozvěte.

VÁHY

Merkur se postavil do dobré pozice vůči vašemu znamení a dopřeje vám úspěchy všude tam, kde máte jednat s lidmi. Umíte se dobře vyjadřovat a vzbuzujete pocit, že plně chápete slova druhých. Mluvíte tak šikovně, že nikoho neurazíte, i když sdělujete něco nepříjemného. Vyhněte se však samolibým pocitům, máte k nim sklony.

ŠTÍR

Snažíte se na své okolí působit seriózním dojmem, a tak hodně dbáte na to, aby vaše vystupování odpovídalo všem pravidlům bontonu. Také v názorech jste poměrně konzervativní a zastáváte se starých hodnot. Moderní doba vám v těchto dnech nic neříká. Možná vás nadchne četba historického románu nebo výlet za památkami.

STŘELEC

Vaše vůle je slabší a zřejmě bojujete s leností. Nehodláte to ale otevřeně přiznat, a tak v práci předstíráte zájem a neúnavnou aktivitu. Každému si stěžujete, kolik se na vás navalilo práce, a vyžíváte se v soucitných pohledech okolí. Možná se tak skutečně z řady povinností vyvléknete a přesunete je na nevinného obětního beránka.

KOZOROH

Na pracovišti tento týden příliš nevyniknete a lepších výdělků se také asi nedočkáte, zato máte dobrou příležitost zvelebit domácnost a trávit více času s rodinnými příslušníky. Příjemně se budete cítit také mezi přáteli. Napětí může vznikat snad jen ve vztazích s lidmi, s nimiž vás pojí společný majetek nebo podnikání.

VODNÁŘ

Oslovují vás nové myšlenky a nevšední trendy. Pojem pokrok je pro vaše znamení obecně klíčový, takže to není nic neobvyklého. V těchto dnech však máte šanci v nějaké inovátorské činnosti vyniknout. Máte hodně duševní energie, najeli jste na rychlé tempo a odpočívat neumíte ani ve volném čase. Pořád se musíte něčím zabývat.

RYBY

Tento týden raději nedělejte závažná rozhodnutí ohledně majetku ani významné finanční transakce, zejména hospodaříte-li s cizími penězi. Veškeré účty raději dvakrát překontrolujte. Také dejte pozor na podezřelé osoby, které se z vás snaží vymámit peníze na údajnou dobročinnost. Pocity štěstí a bezpečí najdete tento týden jedině doma.

 

www.astroporadna.com


5.5.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop 5. do 11. května

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.