Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 12. do 18. května

Týdenní horoskop od 12. května do 18. května

Hezky postavená Venuše v Býku přeje trvalým partnerským vztahům a rozvíjí v lidech estetické cítění. Nastává čas více pečovat o vlastní vzhled a vytvořit si okolo sebe vkusné prostředí. Týden je také vhodný pro návštěvu kulturních akcí a veřejných vystoupení.

BERAN

Tento týden vás zřejmě napadají filosofické otázky a pídíte se po smyslu života. Uspokojivé odpovědi asi nenajdete, ale máte možnost rozšířit si vědomí a posunout se v duchovním vývoji o kousek dál. Jen dejte pozor, abyste se v touze po poznání a mystických zážitcích nenechali zlákat k nějakému podezřelému náboženství.

BÝK

Tento týden asi nebudete oplývat velkou aktivitou, přestože máte spoustu plánů a stále mluvíte o tom, co všechno podniknete. Energii máte slabší a je pro vás obtížné zvednout se z gauče. Co vás však naplňuje radostí, jsou vztahy. Udělejte si proto dostatek času na své blízké a podnikněte s nimi výpravu za kulturními zážitky.

BLÍŽENCI

Mars stojí na vaší straně a dodává vám průbojnost. Nechybějí ani intelektuální schopnosti a výřečnost, což je dobrá kombinace pro pracovní postup. Navíc vás nyní provázejí šťastné náhody a může se vám dostat neobvyklé příležitosti. Jen v osobních vztazích může trochu zahřmít, nejste nakloněni kompromisu a je to znát.

RAK

Týden opět přeje vztahům, a to zejména těm přátelským. Není ale vyloučeno, že se z kamarádství vyklube něco víc. Venuše je nakloněna trvalým svazkům, a tak z toho možná kouká něco vážného. V těchto dnech by se vám mělo dařit ve všech oblastech, kde je třeba jednat s lidmi. Těší vás týmová práce a dobře se vám komunikuje.

LEV

Dochází vám, že byste se měli více věnovat svému partnerovi a rodině, ale stále si na ně nemůžete udělat čas. Pracovní povinnosti vás pohlcují a neustále řešíte něco neodkladného. Toto vypětí vás dostává do určité izolace, jako byste se odcizovali od běžného života a lidí, které máte rádi. Radostí je nyní méně, zato starostí neubývá.

PANNA

Tento týden by se vám mělo více dařit při finančních transakcích. Jste patřičně opatrní a nenecháte se zlákat k ničemu riskantnímu. Dlouze přemýšlíte, ale když už se konečně k něčemu rozhodnete, zvolíte dobře. Také ve vztazích vám teď kvete štěstí, se svým protějškem prožijete velmi příjemné chvíle.

VÁHY

Přátelé vás možná zlákají k příjemnému výletu. Nenechte si jej ujít. Hvězdy přejí cestování a poznávání nových míst. Ve společnosti budete oblíbení, protože působíte zkušeně a lidé k vám rádi chodí pro radu. V zaměstnání nemusí vše vypadat podle vašich představ, spokojeni budou snad jen lidé, kteří se věnují tvůrčí práci.

ŠTÍR

Týden je vhodný pro rozvíjení rodinných vztahů a uspořádání domácích záležitostí. O víkendu byste mohli navštívit příbuzné, s nimiž jste se už dlouho nesetkali. V práci nijak strhující výkony nepodáváte a oproti minulému období jste značně zpomaleni. Naštěstí se vám dostává pochopení ze strany kolegů i nadřízených.

STŘELEC

Pokud na vás tento týden zaútočí skleslá nálada a apatie, zavolejte přátelům a běžte do společnosti. Samota by vám tento týden moc neprospěla, potřebujete společenský kontakt a trochu zábavy. Zpočátku nebudete příliš veselými společníky, ale postupně se rozmluvíte a oprášíte svůj pověstný smysl pro humor.

KOZOROH

Pro každý problém umíte najít teoretické řešení, ale na jeho provedení už sami nestačíte. Potřebujete se spojit s někým energickým, kdo vaše myšlenky převede do praxe. Nebraňte se proto týmové práci, a jakmile se dostanete do úzkých, požádejte kolegy o pomoc. V tomto týdnu se také asi nadchnete pro dosud nepoznaný způsob zábavy.

VODNÁŘ

Všechno jednou zevšední, když je toho moc, a to, co vás bavilo před týdnem, nyní považujete za nudné. Potřebovali byste trochu více vzrušení, ale nevíte, kam se za ním vypravit. Navíc jste docela zlenivělí a nechce se vám do ničeho, na co byste museli vynaložit větší námahu. Adrenalinové sporty proto nejsou to pravé.

RYBY

V tomto týdnu máte konečně mnohem lepší intuici, co se týče financí. Proto kolem nich vyřiďte, co je potřeba. Dejte přitom na vlastní úsudek, nenechte se ovlivnit jinými lidmi. Štěstí by se vás mělo držet i v lásce, pouze v příbuzenských vztazích se můžete setkat s přetvářkou a nepochopením.

 

www.astroporadna.com


12.5.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 12. do 18. května

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.