Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 12. do 18. ledna

Týdenní horoskop od 12. do 18. ledna

Venuše v dobrém aspektu s Marsem přeje lásce a partnerským vztahům. Zejména lidé narození v zemských a vodních znameních by mohli objevit svou pravou lásku nebo utužit vztah současný. Měsíc jde tento týden proti ostatním planetám, což může u mnohých ohrozit psychickou stabilitu.

BERAN

Ve vztazích zřejmě necítíte nejpevnější půdu pod nohama, ale budete-li k druhým otevření a včas zabráníte nedorozuměním, mělo by být všechno v pořádku. Hvězdy v tomto období přejí spíš rodinnému životu než kariéře, proto se věnujte svým blízkým a navštivte příbuzné, na které jindy pro svůj nabitý program nemáte čas.

BÝK

V uplynulém období jste hodně dřeli a nyní si vaše tělo říká o odpočinek. Měli byste na pár dnů vypnout fyzicky i psychicky a věnovat se svým zálibám. Nedělejte nic náročného, pustťe si příjemnou hudbu a naložte se do vany. Tento týden také můžete rozvinout partnerský vztah. Přáno je romantickým večerům při svíčkách a něžnostem.

BLÍŽENCI

Období přeje lásce a vztahům vůbec. Tento týden proto věnujte co nejvíce času svému protějšku a dalším blízkým lidem, které máte rádi. Nezadaní by měli chodit do společnosti a navazovat kontakt, je tu možnost, že potkají novou známost. Také v práci by všechno mělo klapat, jen studenti budou muset více zabrat.

RAK

Tento týden byste mohli najít hlubší porozumění s protějškem. Zřejmě se shodnete v mnoha názorech na svět, a i když je v něčem vaše uvažování odlišné, dokážete se aspoň navzájem pochopit. Zato vztahy v práci se mohou zhoršit; na kolegy zrovna nemáte náladu a cokoli jim navrhnete, padne na neúrodnou půdu.

LEV

Díky rodině jste materiálně zajištěni a nemusíte se spoléhat jen na sebe a vlastní práci. Proto nezoufejte, když se k vám peníze zrovna nehrnou a peněžní rezervy se povážlivě vytrácejí. Nemalujte čerty na zeď a nepropadejte pocitům nízkému sebevědomí. Vždyť děláte, co můžete. Uvidíte, že karty se za nějaký čas zase obrátí.

PANNA

Jste náležitě hrdí na své intelektuální schopnosti, občas však máte tendenci pochybovat o inteligenci druhých. Měli byste se zbavit pocitu, že všechno víte nejlépe. Pak si vedle přesného kritického myšlení zachováte i dobré mezilidské vztahy. Tento týden můžete objevit nové duchovní obzory a dozvědět se zajímavé věci.

VÁHY

Vaše kariéra se vyvíjí dobře, jste houževnatí a na práci vynakládáte hodně energie. Čas od času se nicméně vyskytnou překážky, které vám pracovní činnost znepříjemňují. I když se těšíte dobrému postavení a práce vás baví, jste často vystaveni stresu. Zato vztahy by mohly být tentokrát bez problémů – jak pracovní, tak osobní.

ŠTÍR

Hvězdy tento týden přejí setkáním s přáteli, takže neseďte doma a jděte do společnosti. Nejspíš vás nenadchnou bujaré večírky, dáváte přednost klidnému popovídání nad sklenkou vína s hrstkou nejbližších kamarádů. Diskuse s nimi budou tentokrát velmi přínosné a můžete se dohodnout na společných plánech do budoucna.

STŘELEC

V pracovní oblasti byste tento týden mohli dosáhnout osobního uspokojení. Uděláte dobře, když se při rozhodování budete držet své intuice. Stejně tak můžete nyní využít obrazotvornosti a fantazie. Pokud máte ambice v umělecké sféře, můžete se přiblížit jejich naplnění. Ve vztazích buďte opatrní, hrozí žárlivé výstupy.

KOZOROH

Rádi si děláte věci po svém a snadno vybuchnete, když vám do toho někdo mluví. Pokud je vaše okolí tolerantní a nechává vám dostatek prostoru pro vlastní činnost, prožijete klidný týden. Jestliže však narazíte na člověka, který vám neustále do všeho krafe, budete si muset pořídit boxovací pytel na uvolnění emocí.

VODNÁŘ

Tento týden je posíleno vaše sebevědomí a hvězdy přejí zejména práci. Postup v kariéře je spojen s více penězi, které byste ale neměli hned zase rozházet. Vytvářejte si rezervy na horší časy nebo si z ušetřených peněz kupte něco hodnotného. V tomto období byste vůbec mohli dát své finanční záležitosti do pořádku.

RYBY

Máte náladu dozvídat se nové věci, vzdělávat se a plánovat, ale potýkáte se s nedostatečným soustředěním a možná také s netrpělivostí. Všechno chcete hned, a když to hned nejde, přeběhnete k jiné činnosti. Zato milostného vztahu užíváte plnými doušky – chvíle strávené s protějškem patří k těm, kdy jste skutečně šťastní.

 

www.astroporadna.com


12.1.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 12. do 18. ledna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.