Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 19. do 25. ledna

Týdenní horoskop od 19. do 25. ledna

Tento týden přeje zejména skupinovým aktivitám a rozvíjení přátelských vztahů. Velkým tématem bude tolerance a respektování práv druhých lidí, také ve světovém dění by se v tomto ohledu mohlo něco pohnout kupředu. Dá se také předpokládat hledání mírových řešení neobyklou formou.

BERAN

Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat více jasno ve svých postojích.

BÝK

Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Silné zastání máte v rodině, své plány s ní proto zkonzultujte.

BLÍŽENCI

V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.

RAK

I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Měli byste oprášit slušné kousky oblečení a vyrazit na ples, přece jen je sezona v plném proudu. Pokud se chcete s někým seznámit, vyražte do společnosti ve čtvrtek nebo v pátek večer.

LEV

Možná nejste se svým současným životním stylem úplně spokojeni, a tak vzpomínáte na staré časy. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně si ale jen minulost idealizujete. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. V první řadě byste měli skoncovat s workholismem.

PANNA

Nejste zvyklí prosazovat vlastní vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že i vy na to máte právo.

VÁHY

Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Vadí vám předsudky a staromódní typy lidí, co vám neustále připomínají, že byste měli být odpovědnější. Vy si však jedete po svém a cizí moudra neposloucháte. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra.

ŠTÍR

Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Večer jste pak tak vyšťavení, že nemáte na rodinné radovánky náladu. Snad se trochu uvolníte o víkendu.

STŘELEC

Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.

KOZOROH

Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly, pokuste se převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak nebudete mít ani čas na rozvíjení nových známostí, které teď s takovým gustem navazujete. Máte příležitost k pěkným vztahům a je škoda ji nevyužít.

VODNÁŘ

Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh. Vždycky se vyplatí počkat na tu „pravou“ chvíli, i když máte pocit, že to nevydržíte a musíte mít všechno hned.

RYBY

Pro tento týden je na nebi konstalace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.

 

www.astroporadna.com


19.1.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,2/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 19. do 25. ledna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.