Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 2. do 8. února

Týdenní horoskop od 2. do 8. února

Lidé narození v zemských znameních mohou začátkem týdne pocítit psychickou stabilitu a příval duševní energie. Venuše přecházející do Berana bude přát navazování milostných vztahů; úspěchy budou slavit zejména iniciativní jedinci, kteří se nebojí učinit první krok.

BERAN

Prožíváte tvůrčí období, kdy se můžete věnovat umělecké činnosti a vůbec všemu, co vyžaduje zapojení fantazie či kreativity. Máte dobré nápady, které se dají využít v praxi. Tvořit se vám bude dobře ve spolupráci s dalšími lidmi, máte společenskou náladu a vyhovuje vám týmová práce. V lásce se blýská na dobré časy.

BÝK

Období je jako stvořené pro flirt, nově navázané vztahy však nemají dlouhodobou perspektivu. Kvůli nové známosti byste museli měnit zaběhaný životní styl, a do toho se vám nechce. O víkendu byste se mohli pustit do dlouho plánovaných oprav v domácnosti a generálního úklidu. Také se ozvěte lidem, kterým už dlouho slibujete návštěvu.

BLÍŽENCI

Věříte, že se v každém člověku skrývá něco dobrého, a nakonec se vám to i potvrdí. Koho jste dříve odsuzovali, nyní začínáte chápat. Ve vztazích se díky tomu ledaco vyjasní. V zaměstnání a podnikání zapojte spíš chladný rozum a všechno přesně propočítejte. Nemějte velké oči, vysoké příjmy nepřijdou hned a už vůbec ne samy od sebe.

RAK

Dokážete se vcítit do situace jiných lidí a umíte jim dobře poradit. Druzí to oceňují a svěřují se vám se vším možným, třeba se dozvíte i věci, které jste ani vědět nechtěli. Tento týden buďte opatrní při ruční práci, spoléhejte spíš na rozum a výmluvnost než na šikovnost. Štěstí přeje zejména studentům, naplánujte si zkoušky.

LEV

Tento týden přinese samá překvapení, všechno jako by bylo naruby. Nemá smysl něco plánovat, věci se nakonec vyvinou jinak, bez ohledu na vaši vůli. Naštěstí jste dostatečně přizpůsobiví a na nové situace zareagujete duchapřítomně. Přesto vás může postihnout stres, zejména v práci. Nejste si jisti, co se po vás přesně vyžaduje.

PANNA

Něco vám chybí a po něčem toužíte, ale nedokážete přesně říct, co by to mělo být. Možná máte nejasný pocit, že se vám něčeho nedostává v oblasti lásky a citů. Než však začnete nutit protějšek k tomu, aby s tím něco udělal, zamyslete se, zda s tím něco nemůžete udělat sami. Hledáte-li jádro problému, měli byste začít u sebe.

VÁHY

Pomalu nabíráte ztracené síly a tělo se uzdravuje z chřipkových epidemií. Mars už brzy postoupí do Vodnáře a přinese vám mnohem více energie i zápalu pro nové aktivity. Konečně vyřešíte staré resty a vykonáte odložené povinnosti. V partnerských vztazích je situace místy napjatá, ale už se znáte a víte, že jde o přechodný stav.

ŠTÍR

Pracujete s vysokým nasazením, ale že by se vám za to dostávalo zvláštního ocenění, to se říct nedá. Občas můžete mít pocit vyhoření, protože vaše snaha nepadá na úrodnou půdu. Navíc vztahy na pracovišti jsou všelijaké, nikdy nevíte, kdo vás za zády pomlouvá. Pokuste se zachovat psychickou rovnováhu a vyčkejte na lepší období.

STŘELEC

Možná vás trápí, že v zaměstnání nepostupujete tak rychle, jak jste si malovali. Nutí vás to slevovat ze svých ideálů a ambicí, což s sebou vždycky nese trochu deprese. Než se do ní definitivně ponoříte, zamyslete se, zda byste lepší kariéru neudělali v jiné firmě. Planety přejí změně práce i pracovní orientace, tak proč toho nevyužít.

KOZOROH

Měli byste se více kontrolovat v řeči a chovat se zdrženlivě, jinak hrozí konflikty. Nejste právě taktní a často do druhých rýpete. Týden proto není vhodný ani pro pracovní jednání, úspěch by však měli sklidit lidé pracující o samotě, bez potřeby komunikace s druhými. Také doma je bezpečněji, když se s nikým nemusíte vybavovat.

VODNÁŘ

Jste v dobrém rozpoložení a náladu vám jen tak někdo nezkazí. Do budoucna hledíte s optimismem a od plánů se nenecháte odradit, ať jsou sebeodvážnější. Vztahy s lidmi vás těší a vyrážíte do společnosti. Mnohým lidem budete v současné době oporou, naučíte je brát věci s humorem a vidět svět v růžovějších barvách.

RYBY

V zaměstnání byste měli být tentokrát spokojeni. Nemusíte vyvíjet mnoho námahy, abyste dosáhli svých cílů. Všechno vám jde jaksi samo. Pomáhají vám šťastné shody okolností i dobrá vnitřní intuice. V druhé polovině týdne se mohou objevit drobné spory se sousedy nebo příbuznými. Jako byste ztráceli společnou řeč.

 

www.astroporadna.com


2.2.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 2. do 8. února

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
illča
illča - 2.2.2009 15:11

To je mi jasné, že velké přijmy nepříjdou hned .... otázka je , zda VUBEC NĚKDY příjdou.... smajlik - 34

 
trpajzlik
trpajzlik - 2.2.2009 8:38

smajlik - 64, tak uvidíme, co budesmajlik - 105smajlik - 75

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 62467.
    Archiv anket.