Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 9. do 15. února

Týdenní horoskop od 9. do 15. února

Čtyři planety ve Vodnáři dodávají duševní stimulaci a nové nápady. Ty se mohou prosadit v různých oborech, zejména však v moderních technologiích a neobvyklých vědních disciplínách. Trh se možná dočká zajímavých elektronických novinek i překvapivých vynálezů.

BERAN

Tento týden bude přát zejména intelektuálům a studentům, ale šancí je i pro finančníky a spekulanty. Odvaha vám nechybí a zřejmě budete riskovat více než kdy jindy. Zda se ale risk obrátí v zisk, záleží na rozložení planet v osobním horoskopu. Pokud o sobě víte, že máte tendenci spíš peníze ztrácet než vyhrávat, buďte raději opatrní.

BÝK

Držte se blízkých přátel, kteří vás vždy vyslechnou a dobře vám poradí. Nejspíš budete potřebovat pomoci s milostnými vztahy, které jsou v těchto dnech dost komplikované. Nutno však dodat, že jste si všechno zavařili sami. V práci se můžete dočkat nemilého překvapení, karty zrovna nehrají ve váš prospěch a situace je napjatá.

BLÍŽENCI

Máte příležitost prosadit na pracovišti své nápady a návrhy inovací, které vám už dlouho leží v hlavě. Skvěle se vyjadřujete a vaše vystupování je příjemné, takže snadno druhé přesvědčíte o své pravdě. Také v partnerském vztahu můžete leccos urovnat. Na neděli si naplánujte výlet ve dvou, rozhodně nebudete zklamáni.

RAK

Ačkoli v sobě máte silné ambice a dostatek odhodlanosti k jejich naplnění, okolnosti ve váš prospěch tento týden nehrají. Může se stát, že vás svedou z vytyčené cesty a vyplýtváte sílu na zbytečnosti. Navíc jste podrážděnější a snadno vybuchnete. Nepouštějte se proto do ničeho zásadního. Věnujte se raději oddychovým aktivitám.

LEV

Planety ve Vodnáři vám nedělají zrovna dobře, ale máte dostatek síly na to, abyste překonali všechny překážky, na které v tomto týdnu narazíte. Ledacos může zaskřípat v práci i ve vztazích, ale máte šanci tyto drobné boje vyhrát. Týden nicméně není vhodný pro společenská setkání nebo vystupování na veřejnosti, raději se držte v ústraní.

PANNA

Ačkoli si od tohoto týdne moc neslibujete, něco vás mile překvapí. Hvězdy přejí zejména milostným vztahům, a tak můžete prožít hezké chvilky ve společnosti protějšku. Týden je vhodný také pro jednání s autoritami. V práci proto budete cítit jistotu, i když vám v těchto dnech chybí fantazie a nepřicházíte s žádnými využitelnými nápady.

VÁHY

Nikam se nehrnete a co můžete odložit na zítra, odložíte na pozítří. Raději si zalezete doma s konvicí čaje a dobrou knihou, než abyste se pouštěli do řešení vážných pracovních záležitostí. Ani společenská setkání vás tentokrát nelákají, všechno odříkáte. Toužíte po klidu a rodinné idylce a děláte vše proto, aby vám ji nikdo nenarušil.

ŠTÍR

Zřejmě v sobě cítíte vnitřní napětí a není jednoduché ho setřást. Možná jde o nějaké konflikty z minulosti, které jste v sobě dosud nevyřešili a najednou se ve vás zase ozývají s velkou intenzitou. Vhodná je sebeanalýza a pečlivé rozebrání pocitů. Najděte si nějaký ventil, kudy vypustíte nahromaděné negativní emoce. Může to být i umělecká činnost.

STŘELEC

Počátkem týdne nebudete ve své kůži, ale záhy tento pocit odezní. Nejvíc energie tentokrát nasměrujete do svých zálib a činností, které vás baví. Pokud vykonáváte příliš rutinní práci, nejspíš zatoužíte po změně nebo aspoň po dovolené. Uvědomujete si, že život nemůže být jen samá povinnost, důležité jsou i prožitky.

KOZOROH

Opět máte dobrou příležitost blýsknout se na pracovním poli. Najednou si uvědomíte, že splnit si své sny není zase tak těžké, jak se na začátku zdálo. Mnohé dokážete díky dobrým vztahům na pracovišti a zajímavým kontaktům, které jste navázali v minulých dobách. Vaše energie už ale slábne, můžete se cítit vyčerpaně.

VODNÁŘ

Máte příležitost věnovat se partnerovi a pozvednout vztah na vyšší úroveň. Nezadaní mají šanci potkat protějšek svých snů, a to za velmi romantických okolností. Také v práci vám štěstí přeje, takže byste si nemuseli na nic stěžovat. Jen dejte pozor na lidi, kteří vás přesvědčují o svém náboženství a snaží se vás získat pro nějakou sektu.

RYBY

Okolnosti vás nutí dělat to, co je právě nutné a povinné, ale žádné vnitřní naplnění přitom necítíte. Nestíháte se věnovat tomu, co pro sebe považujete za významnější a hlavně zábavnější. Týden se vám proto asi nebude moc zamlouvat, ale na druhé straně vás ani nic neohrozí. O víkendu se zřejmě setkáte s přáteli, které jste dlouho neviděli.

 

www.astroporadna.com


9.2.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 9. do 15. února

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 60335.
    Archiv anket.