Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 2. do 8. března

Týdenní horoskop od 2. do 8. března

Opozice Slunce se Saturnem vnáší do lidí pochyby a způsobuje sklon k pesimistickému pohledu na svět. Skleslost můžeme pocítit zejména v pondělí a ve středu. Jinak aspekty na nebi nejsou špatné, planety v Rybách přejí rozvíjení soucitu a upevňování mezilidských vztahů.

BERAN

Nezadaným se rýsuje možnost navázání pěkného partnerského vztahu, třebaže se tento týden potýkáte s nerozhodností a stěží někomu jednoznačně přikývnete. Máte tendenci vidět více proti než pro, což vás může od nových vztahů odradit. Nejlépe uděláte, když nebudete moc přemýšlet a poslechnete intuici. Stěžejní rozhodnutí odložte.

BÝK

Máte hodně energie k uskutečnění nových nápadů a plánů, ale snadno se necháte odradit škarohlídy. Pod jejich vlivem začnete pochybovat o šanci budoucích projektů na úspěch i o svých schopnostech. Nedělejte si z toho hlavu, za týden to budete vnímat zase jinak. Držte se toho, co jste si předsevzali, a důvěřujte sami sobě.

BLÍŽENCI

Jste plni energie a nadšeně vítáte všechno, co zavání dobrodružstvím. Nejraději máte dobrodružství milostná. Jen Saturn v kvadratuře na vaše znamení jako by vám nechtěl nic dopřát. Možná narazíte na bariéru předsudků a falešné morálky. Buďte si jisti, že lidé, kteří kážou o správném jednání, nemají zameteno před vlastním prahem.

RAK

Ve vzduchu začínáte cítit jaro a láká vás příroda. Pobyt na horách a procházka lesem je dobrý tip pro tento víkend. Nemáte-li možnost vyrazit nikam daleko, projděte se aspoň někde v okolí a dýchejte čerstvý vzduch. Uzavřené místnosti vám nedělají dobře, jako byste v nich nemohli dýchat. Hodně větrejte.

LEV

Tento týden můžete díky svému šarmu a schopnosti vyjednávání vyniknout v práci. Objevíte v sobě dar diplomacie a záhy ho úspěšně využijete. Některým lidem sice brouky z hlavy nevyženete, ale to už není váš problém. Víte, že děláte vše, co je ve vašich silách. V milostném životě by se mohlo konečně dařit, tak se směle seznamujte.

PANNA

Na pracovišti se dostáváte do středu pozornosti pro neobvyklé názory a pozoruhodný pohled na věc. Dejte však pozor, abyste nepůsobili příliš výstředně a vaše představy se moc nelišily od záměrů vedení. Reformy prosazujte pouze za podmínky, že je na ně firma po všech stránkách připravena a kolegové jsou jim nakloněni.

VÁHY

V těchto dnech se vám daří v práci a tvůrčí činnosti. Jen lidé v okolí jako by ve vás toho génia ještě neobjevili. Snadno se s nimi dostáváte do konfliktu, i když usilujete o harmonické vztahy a děláte vše pro to, abyste se s nikým nerozhádali. Týmové práci ani diplomacii tento týden bohužel přáno není, jednejte víc na vlastní pěst.

ŠTÍR

Možná vám připadá, že vám svět nerozumí nebo že vy pořádně nerozumíte světu. Necítíte zkrátka pevnou půdu pod nohama a neumíte si představit, co přinese zítřek. Nejépe uděláte, když se budete držet svých starých jistot a nebudete se pouštět do riskantních změn. Také v peněžních záležitostech buďte tento týden opatrní.

STŘELEC

Práce je pro vás radostí, když v ní můžete uplatnit své tvůrčí nadání a smysl pro estetiku. Pokud tu možnost nemáte, alespoň si vyzdobíte pracovní stůl. Posíleny jsou také vaše organizační schopnosti, zejména co se týče pořádání mítinků a pracovních večírků. Milostný život může být v tomto týdnu docela bouřlivý.

KOZOROH

Máte příležitost věnovat se dostatečně činnostem, které vás opravdu baví. Rutina vás nebaví, v práci pospáváte, zato máte dobré nápady a vymyslíte zajímavé plány do budoucna. Možná vás také zláká cestování a vyjedete někam na výlet. V mezilidských vztazích ale budete v těchto dnech postrádat romantiku a hlubší porozumění.

VODNÁŘ

V pracovních záležitostech by se vám mělo v dařit. Znenadání se můžete dočkat dobré příležitosti na změnu či povýšení. Vaše síla spočívá v dobrém působení na lidi a zápalu pro věc. Svým nadšením dokážete strnout druhé a stáváte se přirozenými vůdci. Dobré spolupracovníky můžete najít v řadách svých přátel.

RYBY

Potřebujete být v kontaktu s lidmi a pečlivě s nimi probírat všechno, co vás poslední dobou trápí. Držte se dlouholetých přátel, kteří vám rozumějí a jsou připraveni vás vyslechnout. Však oni si na oplátku vylejí srdce vám. Milostný život vám může okořenit nápadník, který se jen tak nevzdává a pronásleduje vás na každém kroku.

 

www.astroporadna.com


2.3.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 2. do 8. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
babule
babule - 5.3.2009 9:27

smajlik - 96Lev tento týden má krásný horoskop, ale...Na internetu má životopis stím,že hledá práci ve svém oboru. Pozvala si ho jedna firma do Prahy na pohovor, následně na školení a pak telefon, at dá v práci výpověd, že ho berou do stáleho prac. poměru. Dal výpověd, přijel do Prahy, kse mu sdělili, že to místo je už obsazené. Lev /můj vnuk/ je z toho na nervy a celá rodina Lvů /všichni jsme ve stejném znamení / spolu sním. Stalo se vám někomu něco podobného? Jestli ano, jak jste to řešili???smajlik - 22smajlik - 36

 
illča
illča - 2.3.2009 17:50

... to vypadá na skvělý týden smajlik - 68smajlik - 64

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.