Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 23. do 29. března

Týdenní horoskop od  23. do 29. března

Slunce vchází do Berana a ocitá se v kvadratuře s Plutem. Půjde o týden mnohem bojovnější, než byly ty předchozí. K výraznějším sporům zřejmě dojde jak na veřejné scéně, na pracovištích i v osobním životě. Nával energie i silnou vůli mohou využít lidé narození v zemských a vodních znameních.

BERAN

Máte hlavu v oblacích a přestáváte myslet na povinnosti. V těchto dnech vám sice všechno hladce prochází, ale jde spíš o ticho před bouří. Někdo vás bedlivě sleduje a píše si vaše prohřešky do tajného zápisníku. Nedůvěřujte lidem kolem sebe, hlavně na pracovišti dejte pozor na křivé úsměvy. Mohou vás zradit, když to nejméně čekáte.

BÝK

V zaměstnání máte pevnou půdu pod nohama a všechno vám hladce vychází. Jste schopni rychlejšího rozhodování a práce vám jde svižně od ruky. Dobré výsledky vás motivují k dalšímu snažení, jen vás přitom může trochu mrzet, že se nestíháte věnovat svým blízkým. Slibte jim i sobě, že všechno doženete o Velikonocích.

BLÍŽENCI

Planety přejí lásce, a to zejména začátkem týdne. V těchto dnech máte společenskou náladu a snadno se dáte do řeči i s lidmi, které neznáte. Komunikačních schopností můžete využít i v práci a studiu. V těchto oblastech vás ale řečnění nebaví tak jako na návštěvě u přátel. Nemáte náladu na nic náročného, raději byste odpočívali.

RAK

Možná máte pocit, že vám všechno padá z ruky a lidé okolo jsou neustále bezdůvodně podráždění. Jste citlivé povahy a špatně snášíte, když vás někdo odbude nevlídným zavrčením. Psychickou stabilitu si udržíte nejlépe, když se budete vyhýbat zalidněným zónám a přesunete se někam do přírody. Potřebujete vůni lesa a zpěv ptáků.

LEV

Tento týden je těžké udržet vás na jednom místě. Kanceláře a uzavřené budovy vůbec vás dusí a potřebujete vyběhnout ven. Nejraději byste podnikli cestu do neznáma a nechali se unášet volným tokem nových dnů. Pokud se vám v hlavě rodí nápady pro příští pracovní nebo podnikatelské projekty, zapište si je a rozvíjejte je.

PANNA

Máte hodně energie, kterou zřejmě využijete hlavně v práci. Dobře vám to myslí, máte dobré organizační schopnosti a chuť začínat nové velkolepé akce. Pokud máte nabídku nového zaměstnání, určitě ji přijměte. Také se nemusíte bát přijmout na svá bedra větší odpovědnost. Vaše kariéra by se mohla posunout o krok dál, tak toho využijte.

VÁHY

Nejspíš máte trochu zmatek v milostných vztazích a neumíte si seřadit priority. A co už vůbec neumíte, říct někomu rázně a jasně, že o něho nemáte zájem. Potom se nedivte, že vás pronásleduje houf ctitelů či ctitelek, v kterých nevědomky pořád živíte naději. Náznaky nestačí a vyhýbavé odpovědi také ne. Vyjádřete se naplno a nahlas.

ŠTÍR

V zaměstnání připomínáte šedou eminenci, která má všechno pod kontrolou a leccos ovlivní, i když by to do ní nikdo neřekl. Pod palcem máte především vztahy; víte, kdo se s kým snese a nesnese, kdo na koho donáší a kdo podlézá nadřízeným. Díky psychologickému nadání umíte tyto informace šikovně využít pro své osobní zájmy.

STŘELEC

Ozval se ve vás smysl pro metodiku a disciplínu a všechno musíte mít na svém místě. V práci dbáte na detaily a kritizujete druhé pro nedostatek preciznosti. A stejně tak doma - ačkoli jindy k domácnosti přistupujete s bohémskou nedbalostí, tentokrát vás rozčiluje každé smítko a neustále něco čistíte. O víkendu se vrhněte na jarní úklid.

KOZOROH

Na jedné straně byste se mohli dočkat lepších finančních příjmů, na straně druhé tu ale hrozí zvýšené výdaje, takže nakonec nula od nuly pojde. Pokud ale tyto peníze nerozházíte za spotřební zboží a vhodně je investujete, dočkáte se v budoucnu dobrých výnosů. V rodině vládne klid, ale raději se nebavte o majetku.

VODNÁŘ

Planety přejí romantice a zdá se, že celý týden prožijete v zamilovaném duchu. Můžete rozvíjet milostný vztah, ale doba je vhodná i pro různá společenská setkání a přátelské dýchánky. Zato v práci se s vámi všechno otřásá a musíte se držet, abyste nevypěnili. Štve vás lidská omezenost, na kterou poslední dobou narážíte snad všude.

RYBY

Je vhodná doba pro urovnání majetkových poměrů v rodině, i když to na první pohled může vypadat obtížně. Máte ale dost energie pro zařizování formálních záležitostí a obíhání úřadů a právníků, takže byste neměli mít větší potíže. Nakonec i rodinné vztahy jsou nyní dobré a snadno se s příbuznými domluvíte na společném postupu.


 

www.astroporadna.cz


23.3.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 23. do 29. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.