Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen. Týden od 3.5. do 9.5.

Horoskop na květen. Týden od 3.5. do 9.5.

Kvadratura Slunce s Marsem může způsobit podrážděnost a sklon k mezilidským konfliktům. Mocenský boj o postavení svedou zejména výše postavení lidé, manažeři firem i politici. Dobře postavený je tentokrát Merkur, což ocení hlavně maturující studenti.

BERAN

V zaměstnání můžete uplatnit organizační schopnosti. Umíte plánovat a držíte se časového rozvrhu. S kolegy vycházíte v těchto dnech dobře, takže není problém s nimi komunikovat a vysvětlit jim své představy. Koncem týdne ale zřejmě pocítíte únavu a nutnost vysadit. Snažte se vyhnout přesčasům a práci přes víkend.

BÝK

V těchto dnech se musíte spoléhat sami na sebe. Někdy vás to může dost stresovat, protože přijdou situace, kdy si nebudete vědět rady. Na pracovišti i na domácí půdě může docházet ke konfliktům. Není pro vás jednoduché zachovat chladnou hlavu a snadno se rozčílíte. Potřebujete být chvíli sami se svými myšlenkami.

BLÍŽENCI

V profesní oblasti by se vám mělo v tomto týdnu dařit. Mohli byste se dočkat dobré pracovní příležitosti nebo povýšení. Vaše síla spočívá v dobrém působení na lidi a zápalu pro věc. Svým nadšením dokážete strnout druhé a stáváte se přirozenými vůdci. Dobré spolupracovníky můžete najít v řadách svých kamarádů.

RAK

Před nezadanými se rýsuje nový vztah, jehož průběh nebude zcela obvyklý. Může jít o osobu z jiných společenských kruhů nebo s výrazným věkovým rozdílem. Zvláštní zážitky s partnerem mohou prožít i zadaní. Menší překvapení na sebe nenechají dlouho čekat. Koncem týdne vás může něco překvapit i v pracovní oblasti.

LEV

Tento týden se potýkáte s nerozhodností a nechcete se pouštět do ničeho závažného. Odrazuje vás nejistota výsledku a kolísá i vaše obvyklá sebedůvěra. Pracovně byste měli trochu vysadit. Věnujte se více svým koníčkům a zaměřte se na své blízké. Snažte se ale vyhnout konfliktům, nenechte se vyprovokovat k hádkám.

PANNA

Nastává vhodná doba pro zásadní rozhodnutí, protože se umíte rozhodnout rychle a máte hodně energie k realizaci nových nápadů a plánů. Rozhodujte se ale spíš v pracovních záležitostech než v těch milostných, na poli lásky necítíte pevnou půdu pod nohama. Možná máte přílišná očekávání a žijete víc ve snu než v realitě.

VÁHY

Máte zájem o druhé lidi a jejich příběhy. Dokážete jim naslouchat a poradit v nelehkých situacích. Zároveň se tak dozvídáte spoustu zajímavostí z okolí a můžete být v pokušení šířit je dál. Pokud jste ale někomu slíbili diskrétnost, zachovejte ji. Týden rovněž přeje zvelebování domova a uměleckým aktivitám.

ŠTÍR

Potřebujete vyjít na vzduch a být trochu v kontaktu s přírodou. Překonejte lenost a vyrazte na výlet. Energii načerpáte mezi stromy i v blízkosti vody. V práci nepřepínejte síly a vyhýbejte se konfliktním osobám. Snadno se zamotáte do intrik, o nichž jste ani nechtěli vědět. Držte se v pozadí, nemá smysl donekonečna diskutovat.

STŘELEC

Tento týden můžete vyniknout v práci díky osobnímu šarmu a schopnosti vyjednávání. Objevíte v sobě dar diplomacie a s úspěchem ho záhy využijete v obchodních jednáních. Navíc máte štěstí na lidi, kteří vám jdou na ruku. V komunikaci snadno dosahujete svého. Zkuste si také s nadřízeným promluvit o svém platu.

KOZOROH

Na pracovišti přitahujete pozornost díky neobvyklým nápadům i zápalu, se kterým je prezentujete. Nadřízení ocení vaši snahu a budou vás chtít motivovat k dalšímu úsilí. Není proto vyloučeno lepší platové ohodnocení. S mezilidskými vztahy je to ale horší, v těchto dnech jste poněkud vznětliví a snadno se s druhými pohádáte.

VODNÁŘ

Na první příčce vašeho zájmu stojí partner a rodina. Toužíte po klidných večerech strávených doma se svými nejbližšími, není ovšem snadné tuto představu naplnit. V těchto dnech jste pracovně vytíženi a můžete být donuceni ke kratším služebním cestám nebo k večeřím s obchodními partnery a spolupracovníky.

RYBY

Možná vám může připadat, že vám svět nerozumí nebo že vy pořádně nerozumíte jemu. Necítíte pevnou půdu pod nohama a neumíte si představit, co přinese zítřek. Nejlépe uděláte, když se budete držet svých starých jistot a nebudete se pouštět do riskantních změn. Také ve finančních záležitostech buďte tento týden opatrní.

 

www.astroporadna.com


3.5.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 3.5. do 9.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
M.Ar.Tina
M.Ar.Tina - 8.5.2010 16:54

Doufám,že příští týden bude pozitivnější.Mám před rozvodem.

 
jasmine
jasmine - 3.5.2010 6:53

ok díky dobrá rada pro mě tento týden smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.