Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen. Týden od 10.5. do 16.5.

Horoskop na květen. Týden od  10.5. do 16.5.

Jupiter jde do konjunkce s Uranem v Rybách, což by mohlo přinést dobré příležitosti lidem narozeným ve vodních znameních. Venuše tentokrát není v dobrém postavení, a tak se dají očekávat spory v mezilidských vztazích. Diplomacie a takt nejsou na pořadu dne.

BERAN

Společenské akce vás v těchto dnech nelákají, přednost dáváte osamělým meditacím a studiu. Při svém bádání můžete narazit na zajímavé informace a trochu přehodnotit svůj dosavadní světonázor. V zaměstnání se snažíte o důkladnost, ale všechno vám jde pomalu. U jedné drobnosti se obvykle zaseknete na půlku dne.

BÝK

Úspěch v tomto týdnu zaznamenají zejména lidé pracující v turistickém ruchu a v zahraničních firmách. Hvězdy přejí jednání s cizinci a také studentům. Jste v příjemném rozpoložení a dobře vám to zapaluje. Můžete se s chutí pustit do rozličných tvůrčích aktivit. Období je také vhodné pro duchovní činnost a zrání osobnosti.

BLÍŽENCI

Možná vám připadá, že se vám v těchto dnech nic nedaří, i když se sebevíc snažíte. Jste už trochu deprimováni a ztrácíte chuť do dalších bitev, protože je dopředu považujete za prohrané. Měli byste si zachovat sebedůvěru a neustále si připomínat, že příští období bude zase lepší. Prozatím se držte doma, tam je vám nejlépe.

RAK

Bytostně potřebujete společnost druhého člověka, o samotě si připadáte jako tělo bez duše a je vám smutno. Potřebujete mít vedle sebe někoho, kdo vás dokáže rozesmát a vyslechne vaše myšlenkové toky. Ať už to bude partner, blízký příbuzný nebo dobrý kamarád, prožijete s ním příjemné chvíle. Vyrazte společně za zábavou.

LEV

Štěstí by vám docela přálo, ale chybí vám odvaha i elán do nových činností. A protože nic zajímavého nepodnikáte, nedočkáte se ani žádných zajímavých výsledků. Na domácí půdě zapojte diplomacii, schyluje se tu ke sporům, které se nevyřeší samy od sebe. Koncem týdne nicméně čekejte příznivé zprávy a obecný obrat k lepšímu.

PANNA

Zdá se, že žijete na plný plyn a prožíváte nová dobrodružství. O zábavu máte postaráno tak v zaměstnání, tak na domácí půdě, rozhodně se nedá říci, že byste se v těchto dnech nudili. V samém spádu událostí vám však možná něco důležitého unikne. Snažte se proto věnovat pozornost i zdánlivě bezvýznamným detailům.

VÁHY

Tento týden byste se měli držet zaběhaných kolejí a nepouštět se do činností, které nejsou vaší parketou. A to jak v práci, tak doma. A i když se budete věnovat tomu, co je vám blízké, nesnažte se lámat rekordy. Energie máte tento týden méně a nic vám nepůjde od ruky hladce. Možná se budete cítit dost unaveně, jak fyzicky, tak psychicky.

ŠTÍR

Pustili jste se plnou parou do práce a úkoly zvládáte rychle a sebejistě. Také doma pomáháte se vším, co je potřeba. K tomu jste pozitivně naladěni a jste schopni komunikovat s lidmi, kteří se u vás zastaví. Mělo by jít o úspěšný a příjemný týden. Jen v milostném vztahu se mohou objevit mračna, které jste v těchto dnech nečekali.

STŘELEC

Jste pohrouženi do krajiny snů a realitě se poněkud vzdalujete. Chvílemi si možná nejste jisti, co se odehrálo ve skutečnosti a co je jen výplodem vaší fantazie. Komunikace s blízkými je v tomto týdnu trochu narušena, není tak otevřená jako jindy. Nevíte, jak si vyložit slova druhých a podezíráte blízké z postranních úmyslů.

KOZOROH

Pokud vám dosavadní situace nevyhovuje, nebojte se pustit do změn. Konstelace planet vám přeje a mělo by se vám podařit vše, na co sáhnete. Zvláště, věnujete-li se nějaké tvůrčí činnosti. Během tohoto týdne v sobě navíc možná objevíte chuť k dalšímu sebevzdělávání a načerpáte nové znalosti využitelné ve vašem zaměstnání.

VODNÁŘ

V tomto týdnu se můžete pustit do jednání s úřady či soudy. Umíte přesně formulovat své požadavky a pozorně čtete, co podepisujete. V osobním životě vás možná něco trochu zklame, ale příliš se tím netrapte. Zanedlouho se na to budete dívat jinýma očima. V zaměstnání od sebe neočekávejte příliš, vaše energie je oslabena.

RYBY

Máte vysoké ambice, ale příležitostí k jejich dosažení v tomto týdnu moc není. Musíte hodně dřít a bojovat, abyste něčeho kloudného dosáhli. Finanční situace je teď poněkud nejistá, ale je tady šance na dobrou změnu. Nějaké peníze by mohly přijít ze strany příbuzných, kteří vás podporují a chtějí vás vytáhnout z nouze.

 

www.astroporadna.com


10.5.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 10.5. do 16.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.