Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen. Týden od 17.5. do 23.5.

Horoskop na květen. Týden od 17.5. do 23.5.

Venuše v kvadratuře na Saturn brání spontaneitě a vytváří zbytečné bariéry v mezilidských vztazích. Seznamování zrovna hvězdy nepřejí a mezi lidmi panuje více nedůvěry než obvykle. Na druhé straně hezky postavený Merkur přeje komunikaci a pomůže předejít nedorozuměním.

BERAN

V zaměstnání působíte velice odhodlaně a ctižádostivě, ne všechno se vám ale daří. Díky Marsu v trigonu na vaše znamení se nicméně nenecháte odradit. Situace na domácí půdě nevypadá zrovna harmonicky, protějšek přichází se zcela jinými plány, než jste si zamanuli vy. Navíc ani jeden neumíte řešit konflikty v klidu.

BÝK

Planety přejí zejména přátelským vztahům, ale i v těch milostných by měla vládnout harmonie. S protějškem i kamarády si vždy dobře popovídáte a potěší vás, že máte společný pohled na svět. V zaměstnání to nebude tak jednoduché, ale máte v sobě dostatek optimismu, který vám pomůže se nad všechny problémy povznést.

BLÍŽENCI

Tento týden se cítíte v plné síle, i když občas dochází k nedorozumění s lidmi v blízkém okolí. Oplýváte sebevědomím a dařit by se vám mělo zejména v zaměstnání. Dokážete se zapálit pro věc a prosadit své záměry. Vaše vyjadřovací schopnosti jsou ale slabší, důležité prezentace a mítingy by bylo dobré raději odložit.

RAK

Myšlení vám pracuje systematicky a díky pohodové náladě se vám dobře jedná s lidmi. Můžete si také s úspěchem vyjasnit majetkové poměry v rodině. Zato v zaměstnání se vám tentokrát moc dařit nebude, ztrácíte sílu i motivaci. Nejspíš se zbytečně dřete a žádná extra odměna z toho nekouká. Snažte se víc odpočívat a srovnejte si priority.

LEV

V zaměstnání se cítíte příjemně zejména díky dobrým vztahům s kolegy. Jste naladěni na podobnou vlnu a snadno nacházíte společná řešení. Máte chuť mluvit a diskutovat. Pokud se ale chystáte na školení nebo něco studujete, vědomosti vám polezou do hlavy pomalu. Paměť zrovna není nejsilnější a u testů se zapotíte.

PANNA

V tomto týdnu je vaše energie posílena a jste mnohem aktivnější. Dařit se vám bude zejména v oblasti vztahů – máte možnost napravit, co se vám v minulých týdnech vymykalo z rukou. Dobrým znamením je, že o druhých uvažujete v pozitivním duchu. Méně kritizujete a více chválíte. Jste nakloněni mírovým řešením a diplomacii.

VÁHY

Měli byste vyhledat společnost chápavého posluchače, který s vámi rozebere vaše duševní rozpoložení. Pocity se ve vás tak mísí, že se neumíte jednoznačně vyjádřit. Potřebujete si ve svých myšlenkách udělat pořádek a v klidu se rozhodnout, jak postupovat dál. Situace je zašmodrchaná hlavně v milostných vztazích.

ŠTÍR

Tento týden hvězdy přejí odpočinku, zábavě a koníčkům. V zaměstnání jste možná trochu znudění, rutina všedního dne vás nebaví. Není divu, že pomýšlíte na změnu, ale zatím se vám do ničeho nechce. Vyhovuje vám, že teď máte více času sami na sebe a můžete si užívat života. Vyhledejte dobré přátele a uspořádejte večírek.

STŘELEC

Překážky, které vás doposud provázely v pracovní oblasti, jsou překonány. Cítíte v sobě novou energii a dobré příležitosti ve vzduchu. Dále se ale musíte snažit sami, z nebe vám nic nespadne. Pokud jste připraveni neustále se rozvíjet a překonávat sami sebe, pak máte už napůl vyhráno. Držte se své myšlenky a nevzdávejte se.

KOZOROH

Není lehké se vám něčím zavděčit, nejste dobře naladěni a nic vám není vhod. Odnáší to zejména domácí scéna, kde často ventilujete negativní emoce nabrané v práci. Cestou ze zaměstnání byste se proto měli projít na čerstvém vzduchu a všechno ze sebe sklepat, aby přišli domů s čistou hlavou a mohli se věnovat blízkým.

VODNÁŘ

V těchto dnech máte tendenci bilancovat svůj dosavadní život a přemítáte, jakým směrem půjdete nadále. Otevírají se před vámi nové obzory. Nedělejte unáhlená rozhodnutí a nepodnikejte nerozvážné kroky. Vítr vás zavane na to správné místo, až bude vhodný čas. Zatím zvažujte možnosti a oddávejte se plánování.

RYBY

Rádi byste věnovali více času rodině, ale pořád to nevychází. Pracovních povinností je víc než dost a setkání dlužíte i blízkým kamarádům. Zkrátka se vám nedaří skloubit všechny zájmy dohromady. Ke všemu máte zřejmě možnost přibrat si ke své práci ještě vedlejšák, ale než nabídku přijmete, pečlivě zvažte své reálné síly.

 

www.astroporadna.com

 


17.5.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 17.5. do 23.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
rozarka74
rozarka74 - 17.5.2010 20:33

smajlik - 104smajlik - 14smajlik - 39smajlik - 60smajlik - 1smajlik - 6smajlik - 9smajlik - 10smajlik - 27smajlik - 37

 
manka
manka - 17.5.2010 8:06

konečně dobrá radasmajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.