Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen Týden od 24.5. do 30.5.

Horoskop na květen Týden od 24.5. do 30.5.

Hezky postavený Měsíc přinese na začátku týdne psychickou vyrovnanost a zlepší náladu. Dobře aspektovaný bude také Merkur, což by měli ocenit hlavně studenti a lidé pracující s informacemi. Mezilidské vztahy ale budou stále drhnout, diplomacie je omezena.

BERAN

Tento týden přeje štěstí zejména intelektuálním aktivitám. V zaměstnání byste měli být spokojeni. Nemusíte vyvíjet mnoho námahy, abyste dosáhli svých cílů. Pomáhají vám šťastné shody okolností. V druhé polovině týdne může docházet k drobným sporům se sousedy nebo kamarády. Jako byste ztráceli společnou řeč.

BÝK

Prožíváte tvůrčí období, kdy se můžete věnovat umělecké činnosti nebo vůbec všemu, co vyžaduje zapojení fantazie a kreativity. Máte dobré nápady, které se dají využít v praxi. Nejlépe se vám bude pracovat o samotě; ve společnosti lidí se špatně soustředíte. V těchto dnech špatně snášíte hluk a vyhledáváte klidné, tiché prostředí.

BLÍŽENCI

Období je jako stvořené pro flirt, nově navázané vztahy ale dlouho nevydrží. Počáteční nadšení rychle vyprchá a nejspíš zjistíte, že by nové partnerství znamenalo příliš mnoho změn. A do těch se vám zase tolik nechce. O víkendu byste se mohli pustit do generálního úklidu domácnosti. Měli byste si také udělat pořádek v papírech.

RAK

Nejasně po něčem toužíte, ale nedokážete to definovat. Neustále rozebíráte své city k milované osobě a pořád jako byste nevěděli, jsou-li to ty pravé. Ještě horší zmatek nastane, pokud si právě vybíráte z dvou nebo více ctitelů. Rozhodování v milostných záležitostech je teď pro vás zapeklitým problémem. Raději vyčkejte.

LEV

K neznámým lidem přistupujte bez předsudků a nejprve je lépe poznejte, než je začnete kritizovat. Věci jsou možná trochu jinak, než jak se jeví na první pohled. Rozvíjejte empatii a intuici. V zaměstnání a podnikání zapojte spíš chladný rozum a všechno přesně propočítejte. Nemějte přílišná očekávání, nestavte si vzdušné zámky.

PANNA

Dokážete se vcítit do situace druhých lidí a představujete si, jak byste se v jejich kůži zachovali sami. Díky tomu jim umíte dobře poradit, ale nečekejte, že vás uposlechnou. Každý má svou hlavu a nakonec se rozhodne po svém. Nesmíte se proto cítit uraženi, můžete mít dobrý pocit, že jste pro druhé udělali vše, co bylo ve vašich silách.

VÁHY

V tomto týdnu bude všechno jinak, než jste plánovali. Překvapení mohou přijít jak v zaměstnání, tak na domácí půdě. Naštěstí jste dostatečně přizpůsobiví a na nové situace zareagujete duchapřítomně. Možná budete mít nakonec i radost, že se děje něco zajímavého. Jednotvárnost všedních dnů může být někdy protivně nudná.

ŠTÍR

Máte v sobě hodně energie a zejména v první polovině týdne můžete zvládnout více práce než kdy jindy. Pokud jste nějaké povinnosti neustále odkládali, můžete se jich chopit nyní. V partnerských vztazích je proměnlivo, ale potíže překoná vzájemná důvěra. Pokud ta chybí, vztah zřejmě nestojí na dostatečně pevných základech.

STŘELEC

Vaše pracovní nasazení je stále vysoké a vaši nadřízení to dovedou ocenit. Na druhé straně ale může poklesnout vaše oblíbenost v kolektivu, najdou se závistiví kolegové. Nedejte se tím rozhodit a pokračujte ve svých zajetých kolejích, časem se to zase urovná. Doma zřejmě vedete menší soukromé války, chce to větší nadhled.

KOZOROH

V zaměstnání si chvílemi připadáte jako páté kolo u vozu a snažíte se to změnit. Jste horliví, snaživí a ke všem úkolům se ochotně hlásíte. Pokud si přesto nikdo vašich schopností nevšimne, netruchlete a vyčkejte na svou příležitost, kdy se budete moci náležitě blýsknout. Jedna taková by mohla přijít koncem týdne.

VODNÁŘ

Měli byste se více kontrolovat v řeči a chovat se zdrženlivě, jinak hrozí konflikty. Nejste zrovna taktní a často do druhých rýpete. Týden proto není vhodný ani pro pracovní jednání, úspěch by však měli sklidit lidé pracující individuálně, bez potřeby komunikace s druhými. S penězi je to teď vachrlaté, hlídejte si rozpočet.

RYBY

Jste v pohodovém rozpoložení a náladu vám jen tak někdo nezkazí. Narážky druhých berete s humorem a dokážete je vtipně odpálkovat. Každý den není posvícení a v tomto týdnu se budete muset poprat s nejednou překážkou v práci i rodinném životě. Díky vyrovnané mysli to ale zvládnete na jedničku.

www.astroporadna.com


24.5.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen Týden od 24.5. do 30.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Gabi
Gabi - 27.5.2010 22:55

smajlik - 39smajlik - 76smajlik - 90smajlik - 104smajlik - 83smajlik - 84smajlik - 74smajlik - 38smajlik - 14smajlik - 1

 
manka
manka - 24.5.2010 8:47

smajlik - 76smajlik - 76smajlik - 76

 
jasmine
jasmine - 24.5.2010 5:12

smajlik - 47můj horoskopsmajlik - 45smajlik - 45smajlik - 33

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.