Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 31.5. do 6.6.

Horoskop na červen. Týden od 31.5. do 6.6.

Rozestavení planet je na obloze komplikované, ale pěknou aspektaci si zachovává Merkur. V problematických situacích je proto možné zachovat zdravý rozum a řídit se logikou. Otevřená komunikace pomůže vztahům, je na místě všechno si včas vyříkat.

BERAN

Při budování kariéry vyvstávají překážky, které jste si dosud nepřipouštěli. Jste nuceni vzít v potaz nepříznivé okolnosti a přizpůsobit jim svůj další postup. Naštěstí jste dostatečně flexibilní a není důvod, proč byste to nezvládli. Ve volném čase se věnujte přátelům a najděte si nové záliby, u kterých se psychicky odreagujete.

BÝK

V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších finančních příležitostí obecně. Dejte jen pozor, abyste neusnuli na vavřínech a nečekali, že se úspěšně nastartovaná dráha udrží bez vašeho přičinění. Zachovejte si zdravou sebekritiku a zůstaňte u praktického, logického myšlení.

BLÍŽENCI

Planety v tomto období přejí přestavbám domácnosti, stejně jako hledání nového bydlení. Toužíte po klidném a pevném zázemí a uděláte všechno proto, abyste si ho co nejdříve vybudovali. Rodina vás podporuje a je připravená vám s čímkoli pomoci. Proto se na své blízké nebojte obrátit, kdykoli budete něco potřebovat.

RAK

Snadno se pro něco nadchnete, ale chybí vám trpělivost nutná k dalšímu rozvíjení a zejména dokončení započatých projektů. Také jste poměrně dost podráždění, když vám něco nejde hned. Snažte se být klidnější a na nic nespěchejte. Na druhé straně vám to dobře zapaluje a můžete se dočkat úspěchů ve studiu nebo vědecké práci.

LEV

V zaměstnání se setkáváte s drobnými obtížemi, které vás začínají vyčerpávat. Není divu, že se vám ráno nechce z postele. Energii načerpáte ve volném čase. Udělejte něco pro své zdraví. Choďte na procházky, více se hýbejte a zařaďte do jídelníčku čerstvé ovoce a zeleninu. Prospěje vám také heřmánkový nebo měsíčkový čaj.

PANNA

S pracovní činností jste spokojeni, práce vás baví, ale vztahy s kolegy poněkud ochlazují. Ve vzduchu je cítit napětí a zdvořilé úsměvy vyznívají pokrytecky. V týmu se proto necítíte dobře a dáváte přednost práci o samotě. Určité konflikty mohou vznikat i doma, snažte se ovládnout a všechno vyřešit racionálním rozhovorem.

VÁHY

Hodně energie vnášíte do budování partnerského vztahu a je vidět, že jste už společně překonali dost překážek. Ceníte si klidu domova a situace vypadá harmonicky. Zato v práci toho klidu moc nenajdete, vyžaduje se po vás vysoké tempo a aktivní přístup, na který zrovna nemáte náladu. Nápady nepřicházejí a do ničeho se vám nechce.

ŠTÍR

Máte možnost uspět ve studiu, intelektuální práci a vůbec ve všem, kde se používá hlava. Řešení složitých logických problémů vám padají do hlavy skoro samy. Se vztahy to bude poněkud horší. Lidé z blízkého okolí včetně partnera se vám snaží diktovat, co máte dělat a jak se máte rozhodnout. Pro vaši povahu je to jak olej do ohně.

STŘELEC

Mohli byste zaznamenat úspěch v oblasti obchodu a financí. Spoléhejte však výhradně na svůj úsudek, neposlouchejte rady druhých, i když jsou míněny dobře. Radost vám v tomto týdnu přinesou chvíle strávené s potomky a mladými lidmi vůbec. Díky nim můžete rozvíjet tvořivost a upřímně se radovat ze života.

KOZOROH

Umíte rychle mluvit, ale naštěstí i rychle myslíte a vaše řeč má hlavu a patu. Díky tomu snadno zaujmete druhé a připoutáte na sebe více pozornosti. To se hodí zejména při prezentacích v práci, kde vám vaše schopnost vystupování může dopomoci k lepšímu postu i odměnám. Také rodina ocení, že s ní v těchto dnech více komunikujete.

VODNÁŘ

Ačkoli zůstáváte v ústraní a není vám po chuti vylézat na světlo, energie máte hodně a můžete se pustit do jakékoli činnosti, kterou jste dlouho plánovali. Více vám bude vyhovovat práce samostatná než týmová, mezi lidi se vám nechce a komunikace vás vyčerpává. V klidu samoty však můžete vytvořit překvapivě hodnotná díla.

RYBY

V zaměstnání si se vším víte rady, máte přehled o každém detailu a umíte odhadnout budoucí vývoj. Během tohoto týdne můžete vyřešit nejeden náročný úkol a konkurenti budou zelenat závistí. Zato v partnerských vztazích to tak snadné nebude. Nestíháte se věnovat domácím záležitostem a na své blízké si neuděláte pořádně čas.

 

www.astroporadna.com


31.5.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 31.5. do 6.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
PEGG
PEGG - 31.5.2010 8:52

dadka - 31.5.2010 1:16 - počasí smajlik - 76 už jsem z toho na budku, ale bohužel,není komu nadávatsmajlik - 68
Sluníčko mi strašně chybísmajlik - 85 Všechno už je tak namáchané,že nic nevyroste, úroda shnije na polích a ani ty kytky nemůžu vystrč ven smajlik - 85
Už bych se nestyděla zkusit nějaké zaklínadlo na lepší počasí.
A co teprve ti chudáci,co mají vodu i v domechsmajlik - 76smajlik - 66

 
dadka
dadka - 31.5.2010 1:16

Do ničeho se mně nechce!!! To je pravda, ale přikládám to tomu, že nesvítí sluníčko a pořád prší.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.