Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 7.6. do 13.6.

Horoskop na červen. Týden od 7.6. do 13.6.

Mars s Plutem tvoří silný trigon podporující vůli. Kdo něco opravdu chce, tak toho dosáhne a žádná překážka ho neodradí. V tomto týdnu by lidé měli spoléhat hlavně sami na sebe a důvěřovat vlastním schopnostem. Hvězdy jsou nakloněny sebevědomým jedincům.

BERAN

Měli byste se více kontrolovat v řeči a jednat diplomaticky, jinak hrozí konflikty. Máte tendenci říkat všechny své myšlenky nahlas, což někdy nemusí být na místě. Týden proto není moc vhodný pro pracovní jednání a diskuse s nadřízenými. Také doma je bezpečněji, když nemusíte s partnerem řešit nic vážného.

BÝK

Jste v pohodovém rozpoložení a náladu vám jen tak někdo nezkazí. Do budoucna hledíte s optimismem a od plánů se nenecháte odradit, ať jsou sebeodvážnější. Vztahy s lidmi vás těší a vyrážíte do společnosti. Mnohým lidem budete v současné době oporou, naučíte je brát věci s humorem a vidět svět v růžovějších barvách.

BLÍŽENCI

V zaměstnání byste měli být tentokrát spokojeni. Nemusíte vyvíjet mnoho námahy, abyste dosáhli svých cílů. Všechno vám jde tak nějak samo. Pomáhají vám šťastné shody okolností i dobrá vnitřní intuice. V druhé polovině týdne může docházet k drobným sporům se sousedy nebo příbuznými. Jako byste ztráceli společnou řeč.

RAK

Prožíváte tvůrčí období, kdy se můžete věnovat umělecké činnosti nebo vůbec všemu, co vyžaduje zapojení fantazie a kreativity. Máte dobré nápady, které se dají využít v praxi. Tvořit se vám bude dobře ve spolupráci s dalšími lidmi, máte společenskou náladu a vyhovuje vám týmová práce. V lásce se blýská na dobré časy.

LEV

Období je jako stvořené pro flirt, nově navázané vztahy ale nebudou mít pevný základ. Musíte spolu projít mnoha zkouškami, abyste si ověřili, že je nový objev tou pravou láskou. O víkendu byste se mohli pustit do dlouho plánovaných oprav v domácnosti a generálního úklidu. Také se ozvěte lidem, kterým už dlouho slibujete návštěvu.

PANNA

Věříte, že se v každém člověku skrývá něco dobrého a nakonec se vám to i potvrdí. Koho jste dříve odsuzovali, nyní začínáte chápat. Ve vztazích se díky tomu ledacos vyjasní. V zaměstnání a podnikání zapojte chladný rozum a všechno přesně propočítejte. Mars s Plutem jsou na vaší straně, takže se derete kupředu.

VÁHY

Dokážete se vcítit do situace druhých lidí a umíte jim dobře poradit. Druzí to oceňují a svěřují se vám se vším možným, možná se dozvíte i věci, které jste ani vědět nechtěli. Tento týden buďte opatrní při manuální práci, spoléhejte spíš na rozum a výmluvnost než na šikovnost. Štěstí přeje zejména studentům.

ŠTÍR

Tento týden přinese samá překvapení, všechno jako by bylo naruby. Nemá smysl něco plánovat, věci se nakonec vyvinou jinak bez ohledu na vaši vůli. Naštěstí jste dostatečně přizpůsobiví a na nové situace zareagujete duchapřítomně. Přesto vás může postihnout stres, a to zejména v práci. Žijete pod velkým tlakem, ale odoláváte.

STŘELEC

Něco vám chybí a po něčem toužíte, ale nedokážete přesně říct, co by to mělo být. Možná máte nejasný pocit, že se vám něčeho nedostává v oblasti lásky a citů. Než však začnete nutit protějšek k tomu, aby s tím něco udělal, zamyslete se, zda s tím něco nemůžete udělat sami. Hledáte-li jádro problému, měli byste začít u sebe.

KOZOROH

Nabíráte nové síly a ke slovu se dostává vaše houževnatost. Tento týden vás hned tak něco neporazí, co si usmyslíte, to také provedete. V kolektivu se samovolně dostáváte do vedení a můžete uplatnit organizační schopnosti. V partnerských vztazích je situace místy napjatá, ale netrapte se tím, jde jen o přechodný stav.

VODNÁŘ

Pracujete s vysokým nasazením, ale že by se vám za to dostávalo zvláštního ocenění, to se říct nedá. Občas můžete mít pocit vyhoření, protože vaše snaha nepadá na úrodnou půdu. Důležité je, abyste si zachovali psychickou rovnováhu a opřeli se o lidi, kterým můžete důvěřovat. V práci jich bohužel najdete jen hrstku.

RYBY

V zaměstnání něco neklape a pořád vás to pronásleduje v myšlenkách. Měli byste se odreagovat a vyrazit někam s přáteli, nejlepší by bylo zmizet rovnou na celý víkend. Vyčistíte si hlavu a do dalšího týdne vykročíte pravou nohou. Je zapotřebí si důvěřovat a nehledat chyby donekonečna jenom u sebe.

 

www.astroporadna.com


7.6.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 7.6. do 13.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.