Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 14.6. do 20.6.

Horoskop na červen. Týden od 14.6. do 20.6.

Venuše vchází do znamení Lva a tvoří krásný trigon s Jupiterem a Uranem. Týden je proto jako stvořený pro začátek nových vztahů i rozvoj těch stávajících. Nezadaní mají šanci potkat novou lásku a rozhádané dvojice by měly najít smířlivou notu.

BERAN

Tentokrát je přáno hlavně přátelským vztahům. Ve společnosti kamarádů se cítíte uvolněně a dostává se vám nové inspirace. Je tu také příležitost poznat nové lidi nebo stmelit kolektiv. Ani v milostných vztazích se neobjevují problémy, naopak, nastává vhodná doba pro společné aktivity a koníčky, které vás ještě více sblíží.

BÝK

Svému okolí se v těchto dnech poněkud uzavíráte. Nemáte náladu na společenská setkání, docházejí vám témata ke konverzaci. Také v práci je pro vás obtížné dohodnout se s kolegy na společném postupu. Raději si všechno uděláte v klidu sami a po svém. Nezůstávejte v izolaci příliš dlouho, mohli byste propadnout smutným náladám.

BLÍŽENCI

Měli byste méně mluvit a více jednat, jinak hrozí, že celé dny jen proklábosíte s kolegy a nic pořádného neuděláte. Nic neodkládejte na zítřek a nic neslibujte. Máte-li dobrou vůli někomu pomoci, udělejte to hned. To platí i na domácí půdě. Přestaňte protějšku radit, jak co má dělat, a raději přiložte vlastní ruce k dílu.

RAK

Konečně jste zase jednou trochu bezstarostní a přijímáte život tak, jak přichází. Méně se obáváte o svou finanční situaci a dopřáváte si drobné radosti. Kromě toho byste se mohli dočkat i milých dárků ze strany blízkých i vzdálených lidí. Zkuste soutěžit s nějakým časopisem o novou ledničku nebo kosmetický balíček. Máte šanci vyhrát.

LEV

V zaměstnání to zrovna neklape podle vašich představ a zatím není ve vašich silách podniknout něco významnějšího. Navíc ani kolegové nejeví zájem o spolupráci. Seberealizace se tedy moc nedočkáte, zato ale máte konečně čas na svůj protějšek a rodinu. V milostném životě byste měli být tento týden spokojeni, prožijete hezké chvíle.

PANNA

Lidé v blízkém okolí vás v těchto dnech překvapují zvláštním chováním a marně si lámete hlavu, co jste jim provedli. Nejspíš jim jen něco přeletělo přes nos a mají vlastní starosti, než že by na vás byli z nějakého důvodu naštvaní. Opatrně se zeptejte, co se přihodilo, a nabídněte porozumění a pomocnou ruku.  

VÁHY

Práce vás baví a nacházíte v ní prostor pro vlastní iniciativu a tvůrčí potenciál. Jste šťastní, když můžete do pracovní rutiny zapojit osobní nápady a rozhodovat o důležitých krocích. Společenský život teď stojí trochu stranou, a tak si ve volném čase neužijete příliš mnoho zábavy. Zato máte příležitost trávit hezké chvíle s rodinou.

ŠTÍR

Zdá se, že vás ovládá slepá zamilovanost a nejste schopni rozumného zamyšlení nad tím, zda má nový vztah dlouhodobou perspektivu. To poznáte až časem, až prvotní nadšení vyprchá. Dejte jen pozor, ať v milostném opojení nečiníte rozhodnutí, kterých byste mohli později litovat.  Rozhodně byste partnera neměli finančně sponzorovat.

STŘELEC

Jste nabiti tvůrčí energií a můžete ji náležitě využít v práci i v osobní tvorbě jen tak pro radost. Hvězdy přejí mileneckým vztahům, společná procházka po romantických místech a večeře při svíčkách je pro vás tento týden jako stvořená. Do řešení finančních záležitostí se ale nepouštějte, to přenechejte povolanějším lidem.

KOZOROH

Vaše osobní ambice teď nejsou tak důležité a svou pozornost orientujete zejména na pomoc druhým. Vděčnost okolí je pro vás důležitější než dosažení prestižního postavení. Možná se budete angažovat také ve veřejném životě a obecní politice. Zajímáte se o kvalitu životního prostředí ve svém bydlišti a jste ochotni pro ni něco udělat.

VODNÁŘ

V tomto týdnu byste měli být spokojeni zejména se svým profesním vývojem. Ukazuje se, že vytyčený směr je v souladu s vaším nadáním a možnostmi. Máte také štěstí na dobré kontakty, které vám v kariéře mohou pomoci. Občas byste se ale měli ukázat i doma a dát svým blízkým najevo, že jsou pro vás důležitější než kariéra.

RYBY

V těchto dnech jste trochu podráždění, psychika není zrovna nejsilnější. Každá maličkost vás rozlítostní, každý drobný neúspěch vám srazí sebevědomí k bodu nula. Přitom se vám ale daří, aniž vyvíjíte velkou námahu. Práce vám jde rychle od ruky a přejí vám šťastné shody okolností. Potíže by měly zmizet tak rychle, jak se objeví.

 

www.astroporadna.com


14.6.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 14.6. do 20.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 14.6.2010 7:49

nevím nevím

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2884.
Archiv anket.