Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 21.6. do 27.6.

Horoskop na červen. Týden od 21.6. do 27.6.

Slunce je na počátku týdne v komplikovaném postavení a je třeba počítat s překážkami v osobním i pracovním životě. Na druhé straně je tady stále pěkně aspektovaná Venuše, která přeje mírovým jednáním a posiluje potřebu udržovat dobré vztahy s okolím.

BERAN

Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nejste si jisti, jak za tím vykročit. Možná máte pocit, že na změny ještě nenastala ta pravá doba. Zatím vyčkejte a plánujte. Planety přejí sbírání informací a získávání nových znalostí, které uplatníte v budoucnu. Vztahy by měly být v tomto období harmonické, s blízkými je vám dobře.

BÝK

Špatné aspekty na obloze se vašemu znamení vyhýbají, Mars je vůči Býku dokonce v trigonu. Oplýváte energií a umíte si prosadit svou vůli, což se ocení hlavně v práci a podnikání. Dokážete přesně formulovat své požadavky a stojíte si za svým. Jen v oblasti vztahů může něco zahaprovat,

možná se nepohodnete s protějškem.

BLÍŽENCI

Máte smělé plány, ale něco vám učiní čáru přes rozpočet. Vyskytují se překážky, se kterými se nepočítalo, a najednou zjišťujete, že jste byli přílišnými optimisty. Náladu vám zlepší tvůrčí činnost nebo hudební koncert. Potřebujete opustit praktické myšlení, naladit se na relaxační vlnu a rozhýbat pravou mozkovou hemisféru.

RAK

Úspěch v tomto týdnu zaznamenají zejména lidé pracující v turistickém ruchu a v zahraničních firmách. Hvězdy přejí jednání s cizinci a také studentům. Jste v příjemném rozpoložení a dobře vám to zapaluje. Můžete se s chutí pustit do rozličných tvůrčích aktivit. Období je také vhodné pro duchovní činnost a zrání osobnosti.

LEV

Nemáte náladu na dlouhé diskuse, jdete přímo k jádru věci a neřeknete víc, než co považujete za skutečně důležité. Jednáte bez okolků, až si někdo může myslet, že v sobě nemáte dostatek taktu. Vy ale přitom chcete být jen upřímní. Nehodláte mlžit polopravdy z ohleduplnosti. Lidé to budou muset pochopit a přijmout vás takové.

PANNA

Možná vám připadá, že se vám v těchto dnech nic nedaří, i když se sebevíc snažíte. Jste plni nadšení a chcete každému vyhovět, stavíte si však příliš vysoké laťky. Nepouštějte se do náročných aktivit a nepropadejte iluzi, že je vaše energie bezedná a všechno se dá zvládnout. Neúspěch byste neměli vnímat jako osobní selhání.

VÁHY

Tento týden nepodnikejte významnější finanční transakce, nemáte na ně nejlepší odhad. V oblasti vztahů vás naopak čekají příjemné chvíle. Nedokážete být delší dobu o samotě a využíváte každé příležitosti vyrazit někam s protějškem nebo s partou přátel. Navíc se zřejmě ukáže, jak blízko k sobě skutečně máte a jak si umíte být oporou.

ŠTÍR

Jsou tady nějaké neblahé zkušenosti z minula, které vám brání ve spontánním rozběhu nových událostí. Bojíte se, že se bude historie opakovat, a na obdobnou akci si netroufáte. Obavy ale nejsou na místě. Situace je možná podobná, ale aktéři i okolnosti působí jako z jiného soudku. Jděte proto směle kupředu.

STŘELEC

Tento týden může být poněkud vachrlatý, jednou budete dole, jednou nahoře. Události přicházejí náhle a s nevídanou intenzitou. Co je jisté, nudit se nebudete. O nejedno překvapení se vám postarají rodinní příslušnici i nadřízení v práci. Možná budete muset často měnit svůj denní program z hodiny na hodinu.

KOZOROH

Pokud byste rádi v něčem vynikli a získali obdiv okolí, vyberte si oblíbenou sportovní disciplínu, ve které zapojíte fyzickou sílu. O lámání rekordů v intelektuální oblasti se nepokoušejte, tento týden byste moc neoslnili. Logické uvažování není vaší silnou parketou, zkouškami ve škole zřejmě projdete s odřenýma ušima.

VODNÁŘ

Pustili jste se plnou parou do práce a hýříte nápady, které by vám mohl závidět kdejaký vynálezce. I když vaše myšlenky zatím nenacházejí praktické využití, není na škodu si je zaznamenat na papír a schovat si je pro budoucnost. Ve vztazích s blízkým okolím něco tentokrát skřípe, zřejmě narážíte na nepochopení.

RYBY

Jste pohrouženi do krajiny snů a ve vaší fantazii se odehrávají nesčetné dobrodružné příběhy. Zároveň ale při samém snění přestáváte vnímat své blízké okolí a vybočujete z reálného světa. Lidé jsou překvapeni vaším nepřítomným výrazem, a tak často musíte zodpovídat otázky typu, jsi v pořádku, nestalo se ti něco?

 

www.astroporadna.com


21.6.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 21.6. do 27.6.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
UVita
UVita - 21.6.2010 16:52

Dcera je Váha, a nesedne vůbec. Zrovna dnešek začal hádkou s partnerem.
Já Kozoroh, a taky to vůbec nesedí.smajlik - 66

 
jasmine
jasmine - 21.6.2010 6:08

Ach jo jak ten horoskop to uhodne,to mě přesně tento týden čekásmajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.