Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na tarotový výklad. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím mariášových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Z časových důvodů budou nyní odpovědi na položené otázky vycházet ob týden. Odpovědi si tedy budete moci přečíst a nové dotazy vkládat každé druhé úterý.


Odpovědi - tarotové karty - Helena Kubeškováa - helena

.slunečnice.

Dobrý den,zkouším štěstí znovu už 2x se na mě nedostalo. Zajímá mě jestli je má budoucnost na tomhle kontinentě. Vdaná narozena 7.3.1974. Děkuji moc

Dobrý den .slunecnice. ☼

Hodně zvláštní otázka, zda Vám jde o to jestli přijde stěhování nebo o něco jiného netuším. V každém případě položte konkrétní otázku na jedno téma. Ono „má budoucnost“ budoucnost je pro kartáře někdy i na pár stránek a to už je o soukromém výkladu .-).

Hodně štěstí Helena K ♥


Markýza

teda to jsem z toho fakt jelen- i když spíš jelenice - tak před dvěma měsíci mi v tarotách vyšel nějaký přítel s penězi - prý je na cestě, to by mě zajímalo, kde se zapíchl, teď zas, že zlepšení přijde za rok - to že zlepšení přijde za rok mi věštila jedna kartářka už loni, tak nevím.
Takže by mě zajímalo, co mě čeká - narozena 9.2.1970 (ve 23:45)

Milá Markýzo ☼

Jedna oblast, která Vás zajímá – jedna konkrétní otázka, tak je to v pravidlech :-D A ještě jedna malá rada, přichází to v co doufám, a také to čemu sama pomůžete, aby k Vám přišlo. Úplně samo nepřijde nikdy nic :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


majenkaa

Dobrý den Helenko, syn narozen 19.5.1972 žije v cizině, prosím, zlepší se jeho finanční situace v budoucí době, aby mohl být solventní k tomu co má rozjednané? Děkuji za odpověď a přeji hezký den...

Dobrý den majenkaa ☼

Ano přichází k němu rozjezd nejen po pracovní stránce v zaměstnání, ale i po stránce financí. Jde jen o to, jak s nimi zachází.. Zbytečně se mi tu trápíte. Myslete taky na své zdraví, on se musí prostě poprat sám.

Hodně štěstí Helena K


prema

Dobrý den, zkouším štěstí znovu, u mariášek se na mě nedostalo. Manžel 4.7.1958 a syn 6.3.1989 ve 12,30hod spolu pracují jako OSVČ. Je šance na zlepšení finanční situace? Děkuji moc.

Dobrý den premo ☼

Jsou tu věci, které se neříkají nahlas a je tam kolem toho neupřímnost okolo financí. Jinak ho tu vidím na jednání na úřadě s financemi - tam je možná dohoda, ale podle mne tuto OSVČ činnost ukončí.

Hodně štěstí Helena K ♥


Zdenča

Dobrý den , moje matka nar. 13.8.1953 se Vás chce zeptat , jestli má dovolit na svém pozemku nechat postavit cyklostezku. Skoro nic za to nedostane, kdyby si to prodala jako stavební pozemek, tak dostane hodně peněz. Neví co má dělat. Je sama, vdova. Tak děkuji za odpověď . Zd.

Dobrý den Zdenčo ☼

No obávám se, že i kdyby něco maminka chtěla Vy ji k tomu nenecháte dojít. Hádky v rodině povedou k zamítnutí návrhu cyklostezky a jednání ohledně prodeje vidím u Vás i plynoucí peníze z tohoto jednání.

Hodně štěstí Helena K ♥


Sofffie

Dobrý den, poprvé v životě se zkusím zeptat na něco karet - mohla bych prosím vědět, jak se bude vyvíjet v příštích měsících můj psychický stav? 3.10.1971. Díky moc.

Dobrý den Sofffie  ☼

 

Výrazné zlepšení, až se přestanete zavírat sama do sebe, půjdete ještě dál, dokonce se tu těšíte někam na cestu a na „depky“ prostě zapomínáte.

Hodně štěstí Helena K ♥


jlo

Dobrý den, moc mě trápí tchánovo zdraví (Miroslav narozen 1.12.1943), protože od jeho "pohody" se odvíjí i pohoda manželovy maminky a tudíž celé naší rodiny. Jak to tedy vypadá, dostane se děda ze zdravotních problémů a bude s námi ještě nějaký ten rok. Děkuji Jarmila

Dobrý den jlo ☼

Nepříjemnosti jsou těsně za Vámi. Zřejmě je tu teď problém, který je buď infarkt nebo náhlá mozková příhoda či mrtvička. V každém případě to bylo to nejhorší a má to za sebou. Je to výrazné zlepšení, jen na něj musíte dávat pozor psychicky a bude mít cesty na vyšetření se srdíčkem a páteří. Je tu velká pomoc rodiny, která mu hodně pomáhá v uzdravení.

Hodně štěstí Helena K ♥


Jaruska

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet náš vztah. Já 1.5.1971 rozvedená, on 17.5.1976 ženatý.

 

Dobrý den Jaruško ☼

Tak upřimně tento člověk je oříšek sám o sobě. Vy i přes tu nutnost samoty jste se rozhodla pro lásku, tu dostanete, ale od úplně jiného muže, který Vám sem přichází. Ze strany partnera je to o přitažlivosti a z jeho strany vždycky budou problémy, tím myslím tohoto muže. Jiné to bude s dalším mužem, co Bude Váš příští partner.

Hodně štěstí Helena K ♥


Lenka.x

Dobrý den,
narodila jsem se 29.9.1979 a manžel 20.10.1983. Chtěla bych se zeptat, zda se už konečně někdy zlepší naše finanční situace. Zatím pořád jen řešíme splátky a kde vzít na věci, které potřebujeme.
Děkuji moc za odpověď ,Lenka

Dobrý den Lenko.x ☼

Finance se Vám tu zlepšují, ale karty na mě stále hovoří o tom, zda o všech pohledávkách nebo zacházení manžela s financemi víte. Je tu řešení na úřadě a hádka se starším mužem z rodiny. Opravdu tu máte nůž na krku nějakou dobu asi z jedné nesplacené splátky by tu bylo zase jednání na úřadě a ztráta, později se finance zlepšují, ale stále splácíte :D jen to nebude už tak bolestivé

Hodně štěstí Helena K ♥


Remek

Dobrý den,
mam vychovne starosti s dcerou. Ma moc tvrdou hlavu a k tomu vsemu je jeste naprosto flegmaticka. Jak vidite jeji budoucnost. Vyroste z ni poradny a slusny clovek - narozena 4.5.2001. Pripadne, jakou zvolit vychovnou taktiku. ja 6.10.1974, manzel 16.2.1964. Dekuji.

Dobrý den Remek ☼ 

Jsou tu hádky, ale vycházejí z její samoty. Je tu nepochopená. Proto se rozhoduje, ona ani neví co byste chtěli za pravdu a jaká je. Ještě jeden výbuch tu je, ale pak se situace srovnává. Víte ono už jen postavení znamení ve Vaší rodině je dost náročné - zkuste si o znamení Vaší dcery něco přečíst a lépe ji poznat. Takto je hodně sama a bojí se každého problému a pak už prostě nemá sílu reagovat.

Hodně štěstí Helena K ♥


Januše

Přeji pěkný den, prosím, dočkám se v budoucnu narození vnoučat? Dcera narozena 25.4.1983, zeť 9.1.1983. Děkuji za odpověď

Dobrý den Januše ☼

Těhotenství je tu v krátké době a s pomocí lékařů. :-D Ale je tu :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


Sheeni

Já 12.3.1982, on 13.12.1977, budeme někdy spolu? Děkuji za Váš čas

Dobrý den Sheeni,

Já Vás tu ve snaze vidím prostě jste se pro něj rozhodla, ale je to partner, který si nevyřešil minulost, nemá ani zájem moc měnit. Také počítejte s tím, že zřejmě Vaše matka s tímto nebude příliš nadšená. Budete tu mít ještě jednoho muže a budete si vybírat :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


Marťa 2

Dobrý den manžel by pořád chtěl začít stavět barák a já se bojím že bychom to finančně nezvládli co na to karty? Já 27.5.1970 manžel 7.1.1969 .Děkuji za odpověď Martina

Dobrý den Marťo2

Momentálně vidím upuštění od nápadu, nebyl by správný čas. Začnete to řešit v rodině a přinese to hádky, a pak jednání na úřadě ohledně splátek, ale ve stěhování Vás později vidím,,,takže domek bude, jen ne hned.

Hodně štěstí Helena K ♥ 


s-evika

Dobrý den paní Heleno,
Již minulý měsíc jste mi pomohla, ale zároveň jste mě dala brouka do hlavy o mém synovi. Chtěla bych se zeptat v jaké oblasti budeme s ním mít starosti. Já jsem narozena 6.11.1958, manžel 3.11.1958 a syn 22.8.1984. Děkuji Vám za odpověď. Eva

Dobrý den s-evika ☼

Je tu více věcí, které budete řešit se synem nepříjemnost s prací a sama víte že se díváte s nedůvěrou na situaci okolo, protože se bojíte neupřímnosti a hádek s partnerem. Váš syn je hodně osamocený i když má svou rodinu. Největší se mi zdá problém pracovní – úřad, na který teď myslí. Je to u něj hodně o uzavřenosti.   

Hodně štěstí Helena K ♥


akna

Dobrý den,maminka dostala mrtvičku a hned na to druhou, je na tom moc špatně, chtěla jsem se zeptat, jestli za to můžu já, že jsem ji nechtěně rozrušila a jestli mi odpustí (nevzala jsem si jednohubky, které dostala od kamarádky – jen jsem ochutnala a řekla jsem jí, ať si je nechá, když je dostala). Moc děkuji za odpověď, moc mě to trápí. Moje narození-9.5.1962 –vdaná, maminky- 18.3.1938

Dobrý den akno ☼

Jakpak Vás taková věc napadla? Je to jen vyústění zdravotního stavu Vaší maminky. Již nějakou dobu tu měla problémy a pak přišel tento zlom. Vidím Vás tu v péči o maminu, ale počítejte s tím, že bude hodně uzavřená a ještě jedna malá mrtvička může přijít. Uvolnění jí přichází s Vaší péčí. 

Zdraví Helena K ♥


alecram17

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dopadne soud o určení otcovství. Matka Tereza nar. 13. 10. 1991, potenciální otec Marek nar. 25. 8. 1989 a holčička Eliška nar. 2. 10. 2009. Jedná se o skutečného otce? Děkuji za odpověď. Marcela

Dobrý den alecram 17

Domnívám se, že toto nebude pravý otec, ale karty testy DNA opravdu neumí. Já tu vidím jen neupřímnost, která při jednání přichází a ukončení komunikace - jsou zde i velké nepříjemnosti v rodině, kde se stále silou hádek místo citem řeší tento problém.

Hodně štěstí Helena K ♥


www.kartarkahelena.cz


Dotazy pro Ester Vosátkovou a mariášový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. Odpovědi vyjdou a - esterve středu 7.7.

 

 

 

Dotaz musí obsahovat:

Datum narození

Stav - vdaná, svobodná, rozvedená, vdova...

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

www.kartarkaester.cz.tl


24.6.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 32   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
grufi
grufi - 7.3.2011 19:15

Dobrý den, jsem narozena 8.5.1984, rozvedená se 2 syny v péči. Chtěla bych se zeptat, zda navážu v tomto roce vážný vztah. Děkuji Zuzana

 
Hana
Hana - 6.7.2010 20:02

Dobrý den, vyjde mi rekvalifikace a nové zaměstnání? Kdy to bude? Moc děkuji za odpověď. Hana, vdaná, nar. 19.03.1958 :-)

 
aa11
aa11 - 6.7.2010 20:00

Dobrý den, zkouším znovu štěstí :-) Vyřeší se už konečně rok se táhnoucí spor a prokáže se, že jsem byla podvedena? Děkuji Hana vdova nar. 08.08.1939 smajlik - 46

 
blfa
blfa - 5.7.2010 10:33

Dobrý den,paní Ester. Jmenuji se Blanka,jsem 57 letá vdova,nar.12.4.1953. Moc Vás prosím,mohla by jste se mi podívat do karet na můj zdravotní stav? Mám osteoporozu bederní páteře,coxartrozu kyčlí a neprůchodná lýtka,tak jestli mi nehrozí zhoršení. Moc Vám předem děkuji. Zdraví Blanka

 
marcela338
marcela338 - 3.7.2010 18:21

Dobrý den,jsem narozená 16.6.1974 (rozvedená)můj přítel je narozen 23.2.1978 taky rozvedený.Chtěla jsem se zeptat jestli zůstaneme spolu a jaká bude naše budoucnost.Předem moc a moc děkuji za odpověd.smajlik - 2

 
ondr
ondr - 1.7.2010 19:48

Dobrý den, jsem narozená 23.5.1959, rozvedená, nejsem schopna si nají vztah, proč? Děkuji Svaťasmajlik - 95

 
Adrika
Adrika - 29.6.2010 19:41

Dobry den.Chcem sa opytat ci si najdem do konca tohto roka partnersky vztah a co možem od vztahu ocakavat.Dakujem.Adriana 7.6.1974-slobodna

 
Milajska
Milajska - 29.6.2010 13:47

Dobrý den, jsem narozena 3.8.1975, vdaná. Miluju svoje podnikání, ale nepřináší mi moc peněz. Bude v budoucnu líp a kdy? Věřím, že ano...
Děkuju...

 
Ramatad
Ramatad - 29.6.2010 12:36

Dobrý den,
zkouším štěstí, které mi teď trošičku schází. Ráda bych se zeptala, zda tento rok najdu práci. Jsem narozena 3.12.1980. Moc vám děkuji Radka

 
peetta
peetta - 28.6.2010 21:26

Dobrý den chtěla bych se zeptat na mé nynější zaměstnání jsem spokojena ale ve stresu problémy s rodiči. Zeptejte se karet prosí jak to u mě vypadá do budoucna s prací i s rodiči.Já 3.3.1968 otec nar. 25.8.1944,máti nar.21.12.1945.cJsem vdaná.Děkuji

 
Zahra
Zahra - 28.6.2010 11:15

Dobrý den přeji,
už jsem jednou psala dotaz, ale nejsem si jistá zda jsem to udělala správně, aby jsem dostala odpověď. Proto se ptám znova.
Shrňte prosím moje následující věty do jedné - vztah s Martinem. Jsem Hana, 28.11.1956, vdaná. Mám manželství - vztah nevztah, který bere mi energii a vyčerpává duševně, dělá mi problém podat návrh na rozvod. Jsem v netradičním vztahu s Martinem, svobodný, uzavřený, nar. 30.4.1967. Zajímá mě pohled karet na úroveň a budoucnost tohoto vztahu a vůbec na nás dva jak k sobě patříme a proč. Jaký vliv má na náš vztah, že jsem vdaná. Děkuji a přeji hezký den. Hana

 
Hana
Hana - 28.6.2010 9:51

Dobrý den, vyjde mi rekvalifikace a nové zaměstnání? Kdy to bude? Moc děkuji za odpověď. Hana, vdaná, nar. 19.03.1958 :-)

 
aa11
aa11 - 28.6.2010 9:41

Dobrý den, zkouším znovu štěstí :-) Vyřeší se už konečně rok se táhnoucí spor a prokáže se, že jsem byla podvedena? Děkuji Hana vdova nar. 08.08.1939

 
brigita
brigita - 28.6.2010 8:43

Dobrý den. Syn, nar. 26.9.1978, měl problémy v práci, nebylo to pro mně tajemství. Včera jsem se dozvěděla, že je už 3 týdny evidovaný na Úřadě práce. Najde ještě letos vhodné zaměstnání smajlik - 45? Děkuji za výklad z karet.

 
nercej
nercej - 27.6.2010 21:15

Dobrý den,mám vztah s partnerem již 10 let a zajímalo by mne,jestli nám to vydrží nebo mi přijde do cesty jiný muž. já nar.24.10.1966,partner 26.8. 1976.Děkuji za odúpověď.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2884.
Archiv anket.