Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červen. Týden od 28.6. do 4.7.

Horoskop na červen. Týden od 28.6. do 4.7.

Komplikace se vyskytují všude a ve všech možných podobách, s podivem je to však tentokrát planeta Mars, která je pěkně aspektovaná a může ledaccos napravit díky správně ovládané a nasměrované energii. Dařit se bude zejména manuálně zručným lidem a sportovcům.

BERAN

Není vám po chuti řešit záležitosti všedního dne a vůbec vás nezajímá, jakou částku musíte zaplatit za plyn a kdo vyzvedne tchýni na nádraží. Protějšek s těmito tématy ale začíná každou chvíli a donutí vás se jimi zabývat. Na poklidné rozjímání u knížky to tedy tento týden nevypadá, i když jste o něčem takovém zřejmě snili.

BÝK

Pracovní výkon podáváte obstojný a nechybí ani dobré příležitosti, které vyzdvihují vaše schopnosti. Můžete být se sebou spokojeni. Přesto ale oblast kariéry teď pro vás není rozhodující, více vás zajímají vztahy. Vypadá to, že řešíte nějakou zapeklitou situaci a neumíte dojít k jednoznačnému závěru. Trápí vás, že si nevíte rady.

BLÍŽENCI

Všechno by vám docela hladce vycházelo, kdybyste měli více trpělivosti a nejednali unáhleně. Nenechte se zviklat k náhlým rozhodnutím, držte se započaté cesty a původně vytyčeného cíle. To platí jak pro oblast práce, tak i partnerských vztahů. Neutíkejte od povinností a dodržujte dané sliby. Později uvidíte, že jste udělali dobře.

RAK

V těchto dnech byste měli vyrazit za zábavou. Práce bylo v uplynulém období až až a zasloužíte si chvilku oddechu. K vašemu štěstí to tak cítí i spolupracovníci a nadřízení, takže to vypadá na jednu velkou letní firemní party. Nikdo vás nikam nehoní, nikdo od vás neočekává nadlidské výkony. Můžete jet vlastním tempem.

LEV

V zaměstnání se nesetkáváte s plným pochopením a chvílemi se tu cítíte dost nepohodlně. Dejte zejména pozor na lidi narozené v zemských znameních, s těmi byste se mohli dostat do otevřeného konfliktu. Vztahy s blízkými jsou naopak příjemné, rodina drží pohromadě a rýsuje se před vámi báječný prodloužený víkend.

PANNA

Nadcházející dny slibují harmonické vztahy a více romantických zážitků. V tomto období byste měli vyrazit do přírody a posedět chvíli u vody. Nejlépe samozřejmě po boku svého protějšku. Přestože obvykle přemýšlíte pragmaticky, tentokrát by vás mohly napadnout i veršíky. Tvořte, užívejte si, radujte se ze života.

VÁHY

Máte poněkud melancholickou náladu a hodně látky k přemýšlení, což je kombinace vedoucí k samotářským meditacím a rozjímání. Na jednom místě ale dlouho sedět nevydržíte, takže uděláte nejlépe, když budete v duchu rozjímat cestou na výlet nebo při kondičním cvičení. Vysedávání doma pro vás není vhodné.

ŠTÍR

V zaměstnání by mělo všechno klapat jako na běžícím pásu. Okolnosti hrají ve váš prospěch a mohou se přihodit i události, které vám pomohou, aniž to čekáte. V tomto období nepotřebujete žádnou protekci k tomu, abyste se dostali na dobré místo nebo získali lepší plat. Příležitosti jako by přicházely samy od sebe.

STŘELEC

Je až s podivem, kam se poděla vaše nespoutanost a neklidná povaha. Najednou se držíte doma a vžíváte se do role ochočeného koníčka. Jako by vás ani nelákaly dálky, přestože se léto rozběhlo na plné obrátky. Možná svou proměnu přičítáte věku, ale není tomu tak. Počkejte, za nějaký čas se vaše přirozenost zase ozve.

KOZOROH

K druhým lidem jste v těchto dnech tolerantní a snažíte se o soulad. Dosahujete ho více v pracovním prostředí než na domácí scéně. Kolegové se snaží ukázat svou lepší tvář a dá se s nimi dobře spolupracovat. Zato někdo v rodině není zrovna dobře naladěn a svou nabroušenost přenáší na okolí. Hrozí tady tichá domácnost.

VODNÁŘ

V tomto týdnu si můžete kolikrát připadat jako svítící žárovka v temném lese. Nelze vás přehlédnout. Kamkoli vkročíte, ihned na sebe strhnete pozornost, ať to bude způsobeno nevhodným oblečením, přehnanou dávkou parfému nebo naopak neobvyklým sex-appealem. Ať vám to je či není milé, lidé vás zaznamenají.

RYBY

Týden by měl proběhnout příjemně a i když mnohé konflikty nezmizí, alespoň se utlumí. V pracovním kontaktu můžete čekat slušné jednání a vlídnost. Občas to vyzní trochu pokrytecky, ale na druhé straně máte klid. Rodinné potíže byste ale neměli zasouvat pod koberec, o těch byste si měli s blízkými promluvit.

 

www.astroporadna.com


28.6.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červen. Týden od 28.6. do 4.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.