Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červenec. 5.7. až 11.7.

Horoskop na červenec. 5.7. až 11.7.

Hezké postavení zaujímá tentokrát Merkur v Raku, který dodá duševní energii zejména lidem narozeným ve vodních a zemských znameních. Tito zrozenci pocítí příval nových nápadů a zaznamenají úspěch v intelektuální činnosti. Oblast vztahů se rýsuje pěkně pro znamení ohnivá a vzdušná.

BERAN

Ačkoli si od tohoto týdne moc neslibujete, něco vás mile překvapí. Hvězdy přejí zejména milostným vztahům, a tak můžete prožít hezké chvilky ve společnosti protějšku. Týden je vhodný také pro jednání s autoritami. V práci proto budete cítit jistotu, i když vám v těchto dnech chybí fantazie a nepřicházíte s novými nápady.

BÝK

Nikam se nehrnete a co můžete odložit na zítra, odložíte na pozítří. Najeli jste na prázdninový režim, i když zrovna třeba nemáte dovolenou. Pracovní záležitosti nikam nespěchají a nehodláte se přetrhnout. Toužíte po klidu a lenošení a možná je to s vámi tak zlé, že ani nedojdete na nákup. Doufejte, že to za vás obstará protějšek.

BLÍŽENCI

Zřejmě v sobě cítíte vnitřní napětí a není jednoduché ho setřást. Možná jde o nějaké konflikty z minulosti, které jste v sobě dosud nevyřešili a najednou se ve vás zase ozývají s velkou intenzitou. Měli byste si o tom promluvit s někým blízkým – názor nezúčastněného člověka vám umožní podívat se na věci jinýma očima.

RAK

V novém týdnu startujete s vyrovnanou myslí a stabilními emocemi. Nejvíc energie tentokrát nasměrujete do svých zálib a činností, které vás baví. Pokud vykonáváte příliš rutinní práci, nejspíš zatoužíte po změně. Pracovní činnost by vás měla vnitřně naplňovat, jinak se budete trápit. V každém případě ale potřebujete dovolenou.

LEV

Opět máte dobrou příležitost blýsknout se na pracovním poli. Najednou si uvědomíte, že splnit si své sny není zase tak těžké, jak se na začátku zdálo. Mnohé dokážete díky dobrým vztahům na pracovišti a zajímavým kontaktům, které jste navázali v minulých dobách. Vaše energie už ale slábne, můžete se cítit vyčerpaně.

PANNA

Máte příležitost věnovat se partnerovi a pozvednout vztah na vyšší úroveň. Nezadaní mají šanci potkat protějšek svých snů, a to za velmi romantických okolností. Také v práci vám štěstí přeje, takže byste si nemuseli na nic stěžovat. Dejte jen pozor na lidi, kteří chtějí zneužít vaší dobroty. Vysáli by z vás energii a možná i peníze.

VÁHY

Máte spoustu neodkladných povinností a nestíháte se věnovat tomu, co osobně považujete za významnější - a hlavně zábavnější. Týden se vám proto asi nebude moc zamlouvat, ale na druhé straně vás ani nic neohrozí. O víkendu se zřejmě setkáte s přáteli, které jste dlouho neviděli. Je příležitost uspořádat pořádnou letní party.

ŠTÍR

Tento týden bude přát zejména intelektuálům a studentům, ale výzvou je i pro finančníky a spekulanty. Odvaha vám nechybí a zřejmě budete riskovat více než kdy jindy. Zda se ale risk obrátí v zisk, záleží na rozložení planet v osobním horoskopu. Pokud o sobě víte, že máte tendenci spíš peníze ztrácet než vyhrávat, buďte raději opatrní.

STŘELEC

Situaci v milostných vztazích jste si poměrně zkomplikovali a najednou nevíte, jak z toho ven. Blízcí přátelé vás rádi vyslechnou a pomohou vám udělat si jasno ve vnitřních pocitech. Konečné jednání je ale na vás. V práci se můžete dočkat nemilého překvapení, karty zrovna nehrají ve váš prospěch a situace je napjatá.

KOZOROH

Máte příležitost prosadit na pracovišti své nápady a návrhy inovací, které vám už dlouho leží v hlavě. Skvěle se vyjadřujete a vaše vystupování je příjemné, takže snadno druhé přesvědčíte o své pravdě. Také v partnerském vztahu můžete leccos urovnat. Na neděli si naplánujte výlet ve dvou, rozhodně nebudete zklamáni.

VODNÁŘ

Okolnosti v zaměstnání ve váš prospěch tento týden zrovna nehrají. Může se stát, že vás svedou z vytyčené cesty a vyplýtváte sílu na zbytečnostech. Navíc jste podráždění a snadno vybuchnete. Nepouštějte se proto do ničeho zásadního. Věnujte se raději oddychovým aktivitám a o víkendu se pořádně odreagujte s přáteli.

RYBY

Máte dostatek síly i intelektu na to, abyste překonali všechny překážky, na které v tomto týdnu narazíte. Ledacos může zaskřípat v práci i ve vztazích, ale ze všeho nakonec vybruslíte s čistým štítem. Týden nicméně není vhodný pro vystupování na veřejnosti; raději se vyhýbejte situacím, které by vás dostaly do středu pozornosti.

 

www.astroporadna.com


5.7.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. 5.7. až 11.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.