Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červenec. Týden od 12.7. do 18.7.

Horoskop na červenec. Týden od 12.7. do 18.7.

Venuše přešla do znamení Panny a přeje osobním vztahům založeným na vzájemné důvěře a kamarádství. Podporuje spíš trvalé svazky než krátkodobé známosti, pro flirtování proto není zase tak vhodná doba, ačkoli je léto a čas dovolených v plném proudu.

BERAN

Jste v pokušení vstoupit po druhé do stejné řeky, ačkoli vás vnitřní hlas varuje, že se budete potýkat se stejnými problémy jako kdysi. Nenechte se ovládnout emocemi a nostalgií, uvažujte racionálně, a to zejména, jde-li o vážná rozhodnutí s dlouhodobými následky. Nebylo by na škodu probrat své záměry s dobrými přáteli.

BÝK

Máte-li fůru práce a nestíháte, jste celí vystresovaní a nedůtkliví. Jestliže zrovna nemáte do čeho píchnout, stěžujete si na nudu a pohltí vás rozmrzelá nálada. Nic vám není vhod, vždycky si najdete důvod pro stížnosti. Pokud nenajdete rovnováhu a spokojenost sami v sobě, těžko vám někdo pomůže. Dejte se trochu dohromady.

BLÍŽENCI

Máte tendenci od všeho utíkat a pálit za sebou mosty. Raději budete začínat znovu od nuly, než abyste se nadále potýkali se současnými potížemi. Není to ale nejlepší rozhodnutí, protože po čase stejně dospějete k podobnému bodu i v rámci nové činnosti nebo vztahu. Měli byste se otočit ke svým problémům čelem a řešit je.

RAK

Slunce procházející vaším znamením je pěkně aspektované, a tak můžete směle pokračovat v rozběhnutých procesech. Štěstí vám bude přát zejména na poli kariéry, cítíte pevnou půdu pod nohama a držíte se svých vizí. Také na domácí scéně by měl panovat klid, s protějškem táhnete za jeden provaz a nikdo vám nesmí narušit idylku.

LEV

Jestliže někdo z nadřízených nevěří vaším schopnostem, je to vážný útok na vaše ego, který odrazíte jen srdnatým bojem. Nepropadejte pocitům uražené hrdosti ani sníženému sebevědomí. Je čas povstat a dokázat světu, co všechno dokážete. V rodině tentokrát zaujímáte submisivnější roli, často se rozhoduje bez vás a nic s tím neuděláte.

PANNA

Díky Marsu ve vašem znamení oplýváte fyzickou energií a můžete se blýsknout v oblíbených sportovních disciplínách. V tyto dny byste měli vyrazit na aktivní dovolenou, překonat horské výškové rozdíly nebo osobní rekord v plavání. Jestliže vás povinnosti drží v práci, měli byste počítat s častými drobnými konflikty.

VÁHY

Letní dny byste si uměli představit barevnější a zajímavější. V duchu vás zřejmě mrzí, že si léto neužíváte tak, jak se na toto roční období sluší a patří. Možná máte málo příležitostí ke společenským aktivitám, a právě to vaší povaze chybí. Potřebujete se obklopit milými lidmi, se kterými vyrazíte na výlet nebo za zábavou.

ŠTÍR

Pokaždé, když se kouknete na hodinky, je za pět minut dvanáct. Všechno honíte na poslední chvíli a v posledních vteřinách odvracíte katastrofy. Je pravda, že vás stres pramenící z časové tísně nutí k rychlému a preciznímu výkonu – pod tlakem se nejlépe soustředíte a zvládáte v minutě věci, se kterými se jindy pipláte hodinu.

STŘELEC

Zřejmě potřebujete s něčím pomoci, ale netroufáte si říct kamarádům. Naznačujete a doufáte, že jim to dojde a nabídnou se sami od sebe. Ušetříte si spoustu času i nervů, budete-li otevření a zeptáte se jich přímo. Doma by měl tento týden vládnout klid, nekažte si ho otvíráním rozhovorů o starých křivdách a bolístkách.

KOZOROH

Mnohem větší bojovníci jste v řeči než v činech. V duchu si plánujete, jak to všem osolíte a prosadíte si svou, když ale pak přijde na lámání chleba, snažíte se s každým vyjít po dobrém a raději přistoupíte na kompromis. Nemusíte si to vyčítat a nemusíte se ani hlásit na kurzy asertivity. Buďte rádi, že se umíte chovat lidsky.

VODNÁŘ

V popředí vašeho zájmu jsou tentokrát srdíčkové záležitosti. Prožíváte něco krásného a svět okolo dostává růžové barvy. Hned máte více chuti do práce i života obecně. Plánujete výlety, organizujete přátelská setkání, v zaměstnání odvádíte výkon za dva. Lidé vás nepoznávají a mají radost, že působíte tak šťastně.

RYBY

Nechcete dávat najevo, že vás něco trápí, a veškeré vnitřní smutky si necháváte pro sebe. Protože se snažíte vystupovat vesele a navenek působíte bezstarostně, je velice těžké odhalit, že je něco v nepořádku. Měli byste se svým blízkým víc otevřít, jinak se ve vás budou negativní emoce hromadit a nedostane se jim potřebného ventilu.

 

www.astroporadna.com


12.7.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. Týden od 12.7. do 18.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 12.7.2010 7:43

parádasmajlik - 47

 
jasmine
jasmine - 12.7.2010 2:19

smajlik - 47tak to na mě te% přesně sedí,

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.