Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na červenec. 19. -25.7.

Horoskop na červenec.  19. -25.7.

Slunce je v hezkém trigonu na Uran s Jupiterem a přináší šťastné náhody. Aspekt přeje změnám – nové pracovní příležitosti se mohou naskytnout zejména lidem narozeným ve vodních znameních. Vhodná doba je také pro cestování, tento týden je ideální čas pro dovolenou.

BERAN

Jste otevřeni novým myšlenkám a snadno se nadchnete pro bláznivé nápady. Navíc máte náladu rozlétnout se do světa a načerpat zkušenosti v zahraničí. Je vhodná doba pro nové začátky a realizaci dávných snů. Můžete se pustit do cestování nebo začít podnikat. Jste plni energie, dveře máte otevřené a překážky neznáte.

BÝK

Na pracovišti přitahujete pozornost díky neobvyklým nápadům i zápalu, se kterým je prezentujete. Je proto možné, že se dočkáte zvláštních odměn. Doma je poměrně klid, ale vázne komunikace. Možná tady probíhá něco, o čem není snadné hovořit. Přesto byste to s protějškem měli probrat, oběma stranám se tím výrazně uleví.

BLÍŽENCI

V popředí vašeho zájmu stojí partner a rodina. Nejraději byste se zavřeli doma a několik večerů strávili v rodinném kruhu. V práci se dost honíte a není divu, že po příchodu domů toužíte po klidu. Záplava drobných povinností vám ho pořád nechce dopřát. Ale možná jste si to zavinili sami svou přespříliš činorodou povahou.

RAK

Členové rodiny vás něčím příjemně překvapí a zřejmě se od srdce zasmějete. Doma se vůbec cítíte uvolněně a veškeré pracovní napětí z vás padá, jakmile překročíte práh domu. Ve finančních záležitostech buďte tento týden opatrní a do zásadních změn se nevrhejte ani na poli pracovním. Náhlá rozhodnutí by mohla napáchat víc škody než užitku.

LEV

V zaměstnání byste měli být trpělivější a důslednější. Projekty narychlo spíchnuté horkou jehlou mohou zkolabovat na nečekaných komplikacích. Kolegové jsou soudnější, tak dejte na jejich rady. Neříkají je proto, aby vás podráždili, chtějí vám upřímně pomoci. O víkendu přijde uvolnění, načerpáte novou energii.

PANNA

V práci se musíte spoléhat na vlastní síly i úvahu. Týmová práce nefunguje podle vašich představ. Sami ale nemáte dostatek energie na to, abyste zvládli všechno, co jste si předsevzali. Snadno propadáte pocitům frustrace. O víkendu byste proto měli na pracovní záležitosti zcela zapomenout a věnovat se jen relaxaci.

VÁHY

Vaše síla spočívá tentokrát v dobrém působení na lidi a zápalu pro věc. Pro své plány dokážete nadchnout druhé a díky organizačním schopnostem je umíte vést. Mělo by se vám proto dařit především v pracovních záležitostech. Spolupráce s vámi je jedna radost, jednání s kolegy i nadřízenými probíhá v přátelském duchu.

ŠTÍR

V profesním vývoji byste se neměli spokojit s dosavadním stavem, rozvíjejte ambice, usilujte o něco víc. Nenechte se odradit vnitřními pochybami, v minulosti jste už přeci kolikrát dokázali více, než se předpokládalo. Máte-li nějaký sen, směle za ním vykročte, i když se zdá být v tuto chvíli utopický a nesplnitelný.

STŘELEC

Nezadaní mají možnost navázat pěkný partnerský vztah, ale měli by zapojit intuici. Narážíte na lidi, kteří se díky umění komunikace prezentují v nejlepším světle, v jádru ale nemusejí být zase tak upřímní, jak by se mohlo zdát. Dejte více na energii, která z druhých vyzařuje, než na jejich slova. Ta mohou být často zavádějící.

KOZOROH

Máte hodně energie k realizaci nových nápadů a plánů. V práci se kurážně prosadíte a konečně se rozjedete směrem k lepší budoucnosti. Dařit se vám bude zejména v oblasti moderní techniky, ale i při manuálních pracích. Zato v lásce a mezilidských vztazích obecně to může tentokrát dost skřípat, slova volte opatrně.

VODNÁŘ

Možná máte náladu na milostné dobrodružství a chcete se s někým seznámit. Planety však v současné době vztahy spíš komplikují a vnášejí do nich nejasnosti. Nakonec asi zůstane při snech. Zato v práci máte možnost dosáhnout pevného postavení; jste vystaveni vyšší zátěži, ale snášíte ji obstojně. Je to pro vás spíš výzva.

RYBY

Během týdne se možná dostanete do několika konfliktních situací a vaše nervy dostanou zabrat. Chce to klid a nadhled. Nezůstávejte na to sami, popovídejte si s někým, kdo vám rozumí. Případně se odreagujte u humoristické literatury. Koncem týdne udělejte něco pro své zdraví, vyjděte na čerstvý vzduch a trochu se pohybujte.

 

www.astroporadna.com


19.7.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na červenec. 19. -25.7.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.