Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na tarotový výklad. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím mariášových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Z časových důvodů budou nyní odpovědi na položené otázky vycházet ob týden. Odpovědi si tedy budete moci přečíst a nové dotazy vkládat každé druhé úterý.


Odpovědi - tarotové karty - Helena Kubeškováa - helena

anadir

Dobrý den, hledám nyní novou práci, ráda bych se tedy zeptala, zda brzy najdu nové vhodné zaměstnání. Moje datum narození je 11. 10. 1966. Děkuji.

Dobrý den anadir ☼

Novou práci máte za dveřmi, budete velice nadšená, ale bude to dost náročná práce a ukončíte ji, později tu máte cestu na další pohovor a ta bude tou pravou :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


Mon-ika

Dobrý den, nar.17.1.1971 a chtěla bych se dozvědět, jestli v blízké době najdu vhodné zaměstnání, které nebude vyvolávat komplikace v mojí rodině. Děkuji

Dobrý den Mon-iko ☼

Nové zaměstnání je na cestě, zase tu bude hodnocení, zda je pro Vás dobré či nikoli, ale ta rodina si musí taky uvědomit, že je to Vaše volba. Takže je, a po začátečních peripetiích Vás tu vidím velice štastnou a velice dobře zvolené zaměstnání.

Hodně štěstí Helena K ♥


kolo

dobrý den, chci se zeptat, mám manžela, ale zahleděl se do mě můj šéf a moc se mu líbím, tak se chci zeptat, jestli s tim šéfem k sobě něco cítíme, on je také ženat. martina

Dobrý den kolo ☼

Má otázka zase zní: vaše a jeho znamení? :-D

Zdraví Helena K ♥


bubidani

Dobrý den, opět zkouším štěstí. Chceme si s přítelem zařídit společné bydlení, ale z profesního hlediska to nevypadá dobře. Mohla byste se podívat, kdy se mi zadaří najít novou práci ve městě plánovaného bydliště?
Předem děkuji. Já 16.12.1986, přítel 25.06.1978

Dobrý den bubidani ☼

Bohužel tu práci jen tak neseženete, vidím to až za delší dobu po stěhování. Jsou tu dost nepříjemnosti zřejmě s Vašimi rodiči, kterým se to nebude moc líbit. Poté nastoupíte do práce a přijde těhotenství ☺

Zdraví Helena K ♥ 


brigita

Dobrý den. Syn, nar. 26.9.1978, svobodný, bezdětný, měl problémy v práci. Od června je evidovaný na Úřadě práce. Najde ještě letos vhodné zaměstnání ? Děkuji za výklad z karet.

Dobrý den brigito ☼

Momentálně tu vidím dost finančních problému se závazky, trochu hádavost kvuli tomu, inu finance jsou potřeba všude. Novou práci tu má, ale zase se mu moc nebude líbit a bude přemýšlet o jiné. Radila bych vzít ji a vydržet, vždy může s novou lepší nabídkou udělat přestup. Vidím zde cestování pracovní.

Zdraví Helena K ♥


babkatapka

prosím, mám jít na operaci kyčle, ráda bych věděla, kdy asi a jak dopadne operace. Vdova nar. 12.8.1942
Děkuji za odpověď!

Dobrý den babkotapko ☼

Krásný nick ☺ Operace proběhne, Je tu v horizontu 3-4 měsíců, po ní trochu urologické problémy, dobře se vyřeší. Operace se neobávejte, víte, jak jste se s tím natrápila, tak alou, čím dříve, tím Vám brzy bude lépe. Jsou tu nemoci přiměřené věku, ale na čem byste měla zapracovat a o co se starat, je krční páteř. Dále tu máte v budoucnosti řešení s vysokým krevním tlakem, nelenit a řešit, byly by tu u Vás velké obavy a zatížená psychika. Vše jde řešit.

Zdraví Helena K ♥


Jarush

Jsem narozena 16.6.1984 a chtěla bych vědět, co mě čeká ohledně práce. děkuji.

Dobrý den Jarush ☼

Vidím Vás v ukončení staré práce a odchodu za novou nabídkou. Samostatnější práce, či dokonce podnikání a velice dobře zvoleno. Jen opatrně na průběžné splácení financí, je tu okolo Vás muž a bude tam trochu zasahování do Vašich financí a nedůvěra kvůli nim. Výčitky ohledně věnování se jemu a rodině.

Zdraví Helena K ♥


Lenka.x

Dobrý den, jsem narozená 29.9.1979 a manžel 20.10.1983. Chtěla bych se zeptat ohledně bydlení, vidíte u nás nějakou změnu a stěhování? Začíná nám to tu být malé, zvlášť teď, když čekáme další přírůstky do rodiny, ale je to u nás složitější, vlastníme jen polovinu nemovitosti a ještě je zatížená hypotékou. Děkuji moc za odpověď

Dobrý den Lenko.x ☼

Momentální situace není v otázce prostoru ani v otázce přístupu k tomuto řešení moc příznivá. Je tu starší žena, se kterou jsou tu nepříjemnosti a možné i hádky. Je tu jednání s úřadem, ohledně financí a možnosti jít do svého. Přichází přírustek do rodiny a stěhování se později podaří, ale prosím Vás, Váš manžel toho má až nad hlavu, on je opravdu v té chvíli velice vytížený nejen psychicky, ale měl by si zajít k lékaři s krevním tlakem, ten mu tu vyskočí zázračnou rychlostí.

Zdraví Helena K ♥


muminc

Dobrý den, jsem nar. 2.3.1959 a už téměř 12 let vdova. Chtěla bych se zeptat, jestli budu mít ještě nějaký vztah. Děkuji

Dobrý den muminc ☼

U vás vidím rozhodnutí v rodině, pracovní zprávu, a pak obavy o změny, které přicházejí a zřejmě o syna, cestu, která se odkladá, a pak zprávu od úřadu, která Vám přinese uspěchy. Na cestě tu máte seznámení se starším mužem. V rodinném kruhu dávejte pozor na mladší ženu, z hádek by byly velké nepříjemnosti.

Zdraví Helena K ♥


Awinka

Dobrý den, Helenko, můj manžel 13. 01. 1944 by měl odjet na 3 měs. do Indie. Ráda bych věděla, jestli odjede a zda tam nezůstane déle. Moje nar. 28. 07. 1945. děkuji.

Dobrý den Awinko ☼

Dobrý den cestu tu vidím.  Bude tu trochu problém v komunikaci s ním, ale vidím dobrý neodložený návrat.

Zdraví Helena K ♥


Milka98

Dobrý den, jelikož se na mě nedostalo. prosím znovu o odpověď. Můj syn, narozen 28. 7. 1983 se po sedmiletém vztahu rozešel s přítelkyní, narozenou 23. 11. 1982. Najdou oba dva nové a šťastné vztahy?
Moc děkuji. Milka

Dobrý den Milka98 ☼

Váš syn se teď bude hodně věnovat práci, seznámení tu má, takže láska přijde :D. Jen tu bude hodně porovnávat minulost a současnost. A přichází kvůli tomu nepříjemnosti. Je tu hodně na cestách za Vámi. On se musí s ukončením toho vztahu vyrovnat, zatím ještě doznívá tento vztah.

Hodně štěstí Helena K ♥


jlo

Dobrý den, předem děkuji za minulou odpověď - na "vejšku" mě opravdu vzali, ale nastal problém ve vztahu. Našla jsem manželovi sms, kde mu píše "jeho kůzle" a líbá ho na dobrou noc, s tím, že na něho moc myslí... co s tím, dělat mrtvého brouka, nebo zasáhnout? Sice mě to ranilo, ale neměla jsem číst cizí sms!!! Jarmila 10.8.1964

Dobrý den jlo☼

Výpad v ničem nepomůže, bohužel, Vy se mi teď rozhodujete, jak dál, a nejradši byste ho zakousla, nedivím se, nechte to odeznít. Já se obávám, že to ale nebudete chtít pustit z hlavy a potom by tu přišel rozvod. Hodně blízké propojení s mladým mužem a ženou, která momentálně je těhotná. Zřejmě to bude syn s manželkou. Jemu ten vztah nebudete schvalovat, ale on je pořád blízko Vás. On se ten Váš manžel zase navrátí, je tu období ticha a jeho snaha prosadit se, ale.. pokud budete chtít více vědět, napište prosím i jeho znamení :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


blfa

Dobrý den, paní Helenko. Jmenuji se Blanka, jsem 57letá vdova, nar.12. 4. 1953. Moc Vás prosím, mohla byste se mi podívat do karet na můj zdravotní stav? Mám osteoporozu bederní páteře, coxartrozu kyčlí a neprůchodná lýtka, tak jestli mi nehrozí zhoršení. Moc Vám předem děkuji. Zdraví Blanka

Hodně štěstí Helena K ♥

Dobrý den blfa ☼

Dolní končetiny jsou velice namáhané i přes prodělané operace. Je tu před Vámi ještě jedna operace, kterou budete řešit. Ona Vám pomůže. Je tu okolo Vás mladá žena, která Vám bude pomáhat. Po operaci budete mít těžší období – vysoký krevní tlak, psychika, která se dotkne trávení a stále ta bolest páteře, ale…vydržte ono se to opravdu vylepší. Jen to bude chvilinku trvat, tak trpělivost a snažte se nějak odreagovávat. Meditace, kniha, kamarádky, cokoli, co máte ráda.

 Hodně štěstí Helena K ♥


jasmine

Absolvuji stále mnoho lékařů kvůli bolestem, nyní jsem již v centru bolesti v Motole, mám šanci, že mi pomohou? Jen tři roky trpím, podstoupila jsem operace, ale vše bezvýsledné.
Děkuji za odpověd, datum nar. 4. 3. 1961

Dobrý den jasmine ☼

Z minulosti vidím dost namáhané srdíčko a plíce, není to onemocnění, ale dostávají zabrat. Momentálně mi budete řešit trávení, které je hodně zapříčiněno psychikou, bohužel ta ve vaše zdravotním stavu hraje VELIKOU roli. Páteř, krevní oběh, gynekologie či urologie, podle mne gynekologie, a opět krční páteř, nevím jak to máte s partnerem, ale vidím Vás tu dost osamocenou a to Vás blokuje. Prosím Vás, na té psychice zapracujte, je tu možnost psychického kolapsu, ale to až v pozdější době.

Hodně štěstí Helena K ♥ 


.slunečnice.

Dobry den Helenko, minule jsem se ptala na to, jestli vidite mou budoucnost na tomto kontinente, odpovedela jste mi, ze je to zvlastni otazka, priznam se, ze nevim, jak jinak ji polozit. Mam na mysli, jestli vidite mou budoucnost v USA a nebo je tam v "blizke" dobe( 2-4roky) presun zpet do CR.  Nar. 7. 3. 74. Dekuji

Dobrý den .slunečnice. ☼

Čím konkrétnější otázka, tím přesnější odpověď. Stěhování tam opravdu vidím :-D Je to před Vámi a velice dobré rozhodnutí, jdete mi za uspěchy v lásce, financích , práci… vidím tu sebeuplatnění a moc krásné, jen to není hned za týden, ještě chvíli počkáte :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


www.kartarkahelena.cz


Dotazy pro Ester Vosátkovou a mariášový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. Odpovědi vyjdou a - esterve středu 3.8.

 

 

 

Dotaz musí obsahovat:

Datum narození

Stav - vdaná, svobodná, rozvedená, vdova...

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

www.kartarkaester.cz.tl


20.7.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 38   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-43
Raduska69
Raduska69 - 6.8.2010 13:30

Dobrý den,
Mám dotaz, od dubna 2009 jsem potřetí vdaná,první manželství jsem ukončila já po 13 letech kvůli alkoholu, druhé manželství opustil manžel, protože byl víc pro volný způsob života a zamiloval se jinde.
Chtěla zeptat jak moje třetí manželství dopadne...
Narozená jsem 16,7,1969.
Děkuji za odpověď.

 
myska1
myska1 - 30.7.2010 15:57

Dobrý den,
26.8.2010 mám soud se svým zaměstnavatelem ohledně neplatné výpovědi. Jak prosím Vás soud dopadne, bude další stání a zda mi již zaměstnavatel dá pokoj a nebude pořád šikanovat. Budu mít již pokoj v práci, nebo ji ztratím. Marta 8.9.1960.Děkuji.

 
marketa.he
marketa.he - 28.7.2010 22:01

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na můj (8.12.1984 - svobodná) vztah s mužem (12.7.1972- ženatý). Budeme spolu?
Děkuji, krásný den Markéta

 
Ramatad
Ramatad - 28.7.2010 14:34

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, před měsícem jste mi psala, že mi jde práce, ale bohužel zatím nic. Jsem z té situace už hodně nervozní a ráda bych se tímto zeptala, v jaké době se ta práce má vyskytnout a v jaké oblasti. Moc děkuji a s přáním hezkého dne Radka T. vdaná 3.12.1980

 
Adélka
Adélka - 27.7.2010 22:11

Dobrý den jsem narozena 4.5.1961 rozvedená chtěla bych se zeptat jak se bude dále vyvíjet moje finanční situace. Předem děkuji za výklad

 
Jantara
Jantara - 27.7.2010 21:06

Dobrý den smajlik - 105,
chtěla jsem se zeptat na svoji pracovní budoucnost a případně v jakém oboru se budou mé kroky ubírat smajlik - 26. Jsem narozena 24.6.1978 .
Předem děkuji za odpověď a přeji krásný densmajlik - 13.

 
Jantara
Jantara - 27.7.2010 21:05

Dobrý den smajlik - 105,
chtěla jsem se zeptat na svoji pracovní budoucnost a případně v jakém oboru se budou mé kroky ubírat smajlik - 26. Jsem narozena 24.6.1978 .
Předem děkuji za odpověď a přeji krásný densmajlik - 13.

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 19:03

smajlik - 52 hezky vecer jarda 3.1.1963 potkal jsem zenu 2.11.1964 budem spolu zit a spokojene?

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 19:01

agnes rr: prosm prominte me set nejak namckalo

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 18:59

dobry vecer jsem rozvedena nar 2.11.1964 muj pritel nar 5.7.1964 zenaty , udrzujem tetto pomer uz 4 rok prosim jak se to bude dal vyvijet ceka nas spolecny zivot? moc diky agnes rr

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 18:59

dobry vecer jsem rozvedena nar 2.11.1964 muj pritel nar 5.7.1964 zenaty , udrzujem tetto pomer uz 4 rok prosim jak se to bude dal vyvijet ceka nas spolecny zivot? moc diky agnes rr

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 18:59

dobry vecer jsem rozvedena nar 2.11.1964 muj pritel nar 5.7.1964 zenaty , udrzujem tetto pomer uz 4 rok prosim jak se to bude dal vyvijet ceka nas spolecny zivot? moc diky agnes rr

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 18:59

dobry vecer jsem rozvedena nar 2.11.1964 muj pritel nar 5.7.1964 zenaty , udrzujem tetto pomer uz 4 rok prosim jak se to bude dal vyvijet ceka nas spolecny zivot? moc diky agnes rr

 
agnes rr
agnes rr - 27.7.2010 18:59

dobry vecer jsem rozvedena nar 2.11.1964 muj pritel nar 5.7.1964 zenaty , udrzujem tetto pomer uz 4 rok prosim jak se to bude dal vyvijet ceka nas spolecny zivot? moc diky agnes rr

 
Kordulka
Kordulka - 27.7.2010 18:52

Dobrý den,ráda bych věděla, zda se ještě někdy zlepší naše velmi narušené vztahy s naším synem nar.14.5.1976 ženatý, moje narození 8.11.1956 - vdaná

Moc děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-43
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.