Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na srpen. Týden od 2. 8. do 8. 8.

Horoskop na srpen. Týden od 2. 8. do 8. 8.

Těsná konjunkce Marsu se Saturnem zvyšuje sebeovládání a směruje energii do užitečných akcí. Tento víkend bude přát pracovitým lidem s technickým nadáním. Stále ale trvá nebezpečí nehod a úrazů, proto se nevyplatí riskovat a pouštět se do neznámých končin.

BERAN

V zaměstnání to zřejmě nebude klapat tak dobře jako obvykle, hrozí, že budete zastínění konkurencí a dostanete se do nepříjemných konfliktů. Na domácí půdě zato vládne harmonie, rodinné vztahy vás naplňují spokojeností. Někdo z rodiny vám navíc podá pomocnou ruku ve chvíli, kdy to budete nejvíc potřebovat.

BÝK

Chvílemi bilancujete uplynulá léta a trápíte se úvahami, co všechno jste kdysi plánovali a z čeho všeho nakonec sešlo. Najednou vám nevyhovuje zaběhaný stereotyp a připadá vám, že stojíte na bodě mrazu. Seberte energii a pusťte se do aktivit, o kterých jste kdysi snili. Nebylo by na škodu najít si novou zálibu pro volný čas.

BLÍŽENCI

Jste pozitivně naladěni a je vám lehko na duši. Vztahy s druhými jsou harmonické, hodně dáváte a je vám dáváno. V lásce prožíváte něžné, romantické období. S protějškem jste dobře sehraní a rozumíte si i beze slov. Je příhodná doba pro společnou dovolenou. V práci zase tak spokojeni nejste, uvítali byste změnu.

RAK

Počátkem týdne se nebudete cítit ve své kůži. Je možné, že na vás někdo vyvíjí psychický nátlak. Připadá vám, že o sobě nemůžete rozhodovat sami a neustále se musíte někomu přizpůsobovat. Druhá polovina týdne bude volnější, najdete si čas i na vlastní zájmy. V práci nepodléhejte iluzím a nevěřte přehnaným slibům ze strany nadřízených.

LEV

Doma vládne harmonie a je radost se sem po práci vracet. Domácích povinností tentokrát ani moc není, takže se můžete jen tak válet nebo dělat, co je vám milé. Partnerský vztah je stabilní a druhá osoba vás podporuje, jak může. Jinak je týden vhodný pro studium, které napomůže rozvoji vaší kariéry. Také je možné, že vyrazíte na zajímavou cestu.

PANNA

Jste otevřeni novým myšlenkám a obklopujete se lidmi různého založení, skrze něž získáte nové informace a zkušenosti. Možná vás také láká vycestovat do exotických krajů a poznat nové kultury. Je tady ale něco, co vás drží zpátky a nedovoluje vám příliš velký rozlet. Příležitosti zkrátka na něčem váznou a nemůžete se moc odvázat.

VÁHY

V tomto týdnu byste mohli zpytovat své nitro a pochopit skryté tendence své osobnosti. Přichází čas projevit se v plném světle a dát průchod své přirozenosti. Zároveň v sobě zřejmě máte přehršel citu, který můžete rozdat ostatním; dokážete se do druhých vcítit a sdílet s nimi jejich radosti i strasti. Jste proto vyhledávanou vrbou.

ŠTÍR

Následující dny pro vás nebudou špatné, ale nic nepřijde zadarmo. Kdo čeká, že se věci vyřeší samy a úspěch přijde sám od sebe, zůstane rozčarován s prázdnýma rukama. Pokud něco chcete, musíte pro to něco udělat a musíte rovněž počítat s tím, že se při tom trochu nadřete. Překážky tu jsou, i když ne nijak závažné.

STŘELEC

Vaše plány dostávají na frak a každý den se musíte přizpůsobovat novým okolnostem. Je možné, že někdo z kolegů onemocní a vy budete muset dělat práci za dva, přičemž se zdržíte přes čas a nestihnete večeři s milovanou osobou. Kromě toho se můžete dočkat nezvané návštěvy, která se z vašeho gauče hned tak neodlepí.

KOZOROH

Nebojte se udělat tlustou čáru za minulostí, která vám dosud leží v žaludku. Důležitější je současnost. Nastal čas pro zapomenutí mnoha křivd a nalezení duševní rovnováhy. V tomto týdnu byste mohli navštívit vzdálené příbuzné nebo přátele, které jste dlouho neviděli. Na některé jedince se možná začnete dívat zcela jinýma očima.

VODNÁŘ

Vaše domácnost má poněkud italský charakter, ale o to vášnivější bude usmiřování. V těchto dnech jste popudliví a vystartujete kvůli každé maličkosti. Jako byste každého podezírali, že to s vámi nemyslí dobře a chce soupeřit. Vyrážíte do boje ještě dřív, než se vykope válečná sekera. Neberte si všechno tak osobně.

RYBY

Žijete si ve svém vlastním světě a tomu reálnému přestáváte rozumět. Lépe je vám o samotě než ve společnosti, hodně času zřejmě trávíte četbou knih... nebo psaním či jinou tvořivou činností. Vaše nitro je bohaté na myšlenky i pocity a potřebujete se vyjádřit. Umělecká tvorba je nejlepším ventilem komplikované duše.

 

www.astroporadna.com

 


2.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 2. 8. do 8. 8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 2.8.2010 8:33

Jezis to je tak pravdivý smajlik - 16, klaním se pred autorem smajlik - 105

 
jasmine
jasmine - 2.8.2010 0:44

smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.