Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na srpen. Týden od 16.8. do 22.8.

Horoskop na srpen. Týden od 16.8. do 22.8.

Merkur v Panně podporuje kritické myšlení a podrobné rozbory všeho druhu. Přeje hlavně zaměstnancům laboratoří, ale také lékařům a ekonomům. Vztahy zůstávají komplikované, ale komunikace bude koncem týdne otevřenější a upřímnější.

BERAN

Lákají vás nové obzory a nová dobrodružství. Je možné, že se nadchnete pro zcela jiný druh povolání, než jste dosud vykonávali, nebo si aspoň najdete neobvyklou zálibu. Dalekým cestám teď okolnosti moc nepřejí, což vás přirozeně mrzí, protože neradi sedíte na jednom místě. Chvíli vydržte, v zimě třeba odletíte do teplých krajů.

BÝK

Rádi byste získali větší moc nad druhými a snažíte se svým kolegům organizovat práci. Setkáte se ale s dost zápornou reakcí a budete se muset stáhnout zpět do kouta. Vaše snahy po zavedení nových pořádků a systémů nenajdou pochopení ani doma. Chvílemi budete zřejmě dost zuřit, že si neumíte získat pořádnou autoritu.

BLÍŽENCI

Týden přeje lásce a vztahům vůbec. Dobře působíte na lidi a umíte s nimi skvěle vycházet. Ve společnosti na sebe strhnete pozornost díky vtipným poznámkám a přirozenému kouzlu osobnosti. Máte šanci usmířit se s lidmi, se kterými jste byli v poslední době na nože. V práci nad vámi někdo drží ochrannou ruku, máte protekci.

RAK

Tento týden můžete navázat výhodné známosti, které vám časem pomohou v dalším kariérním vývoji. Zatím však nedozrál čas na přímá jednání, nejprve si tyto osoby trochu oťukejte. Doma vládne klid, ale to jen proto, že o svých pocitech s nikým nemluvíte a problémy se dusí pod pokličkou. Je to zkrátka jen takové ticho před bouří.

LEV

V zaměstnání snadno dosahujete svých cílů, ale dost se přitom vyčerpáváte. Nezapomínejte pořádně jíst, dodržovat pitný režim a dostatečně spát. Tento týden se vyhýbejte lidem, kteří mají tendenci zneužívat moc a manipulovat druhými. Povahy osob ve vašem okolí jsou různorodé a někteří lidé sledují své zájmy chůzí přes mrtvoly.

PANNA

Týden přeje lásce a mezilidským vztahům vůbec. Znenadání můžete potkat osobu s podobnými zájmy a milým charakterem, se kterou se budete cítit uvolněně. V příbuzenských sporech se osobně neangažujte, každý by vás chtěl na svou stranu a situaci by to jenom zhoršilo. Zachovejte si pozici nezávislého pozorovatele a diplomata.

VÁHY

Máte hodně elánu do práce a je tu možnost vyniknout v týmu, a to díky skvělým vyjadřovacím schopnostem. S kolegy i obchodními partnery umíte vyjít po dobrém, a přitom je přesvědčit o své pravdě. Přesto vám však něco brání v pracovním postupu. Jsou tu nepříjemné okolnosti, které v současné době nemůžete ovlivnit.

ŠTÍR

Rádi byste si vyhodili z kopýtka a zapomněli na starosti všedního dne. Možná vás k tomu vede romantická nálada vyvolaná příjemnými chvílemi strávenými s protějškem. Nezajímá vás, co bude zítra, žijete přítomností a hltáte život plnými doušky. V práci jste duchem nepřítomní a často zmatkujete, nedokážete se soustředit.

STŘELEC

Víte, co chcete, a rázně za tím v těchto dnech kráčíte. Jen byste měli uvažovat více prakticky a najít si pro svou práci systém. Pečlivě plánujte příjmy a výdaje. Co ale přeje profesnímu vývoji, jsou mezilidské vztahy. Nadřízení vás podporují a kolegové vám rozumějí. Vaše komunikační schopnosti jsou teď velmi uspokojivé.

KOZOROH

Je tu šance dotáhnout do konce to, co jste před časem započali. Máte silnější vůli a není pro vás obtížné se na pracovišti prosadit. Navíc jste obratní v řeči a snadno nacházíte pádné argumenty. Dařit by se mělo jak manuálně pracujícím lidem, tak intelektuálům. Zato v oblasti vztahů jste nejistí a nevíte, na čem jste.

VODNÁŘ

Necháváte věcem volný průběh a doufáte, že se všechno nějak vyvrbí. Umíte o všem zajímavě mluvit, ale žádné konkrétní kroky nepodnikáte. Hrozí tak, že iniciativu převezmou aktivnější lidé a odsunou vás do úlohy druhých houslí. Ve společnosti budete v těchto dnech oblíbení, hlavně díky svému smyslu pro humor.

RYBY

Pokud nepolevíte v pracovním zápalu, můžete si finančně přilepšit. Možná se vám rýsuje vidina přivýdělku, práce z domova nebo na pár hodin týdně. Měli byste to zkusit. Vztahy na pracovišti jsou zašmodrchané, s někým se můžete dost poštěkat. Zato doma si užíváte oázy klidu, s rodinou se cítíte uvolněně a prožíváte příjemné chvíle.

 

www.astroporadna.com


16.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 16.8. do 22.8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.