Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na tarotový výklad. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím mariášových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Z časových důvodů budou nyní odpovědi na položené otázky vycházet ob týden. Odpovědi si tedy budete moci přečíst a nové dotazy vkládat každé druhé úterý.


Odpovědi - tarotové karty - Helena Kubešková

bertice

Dobrý den, jsem narozena 22. 10. 1955 a ráda bych věděla, jak to dopadne s mým studiem, co udělat pro to, abych vše zvládla, najdu tam spřízněnou duši? Díky za odpověď.

Dobrý den bertice ☼

Už pro prosazení tohoto plánu bylo potřeba hodně síly. Vydržte, je tu komunikace s mladším mužem, který Vás tu podporuje pro to, abyste to nevzdala. Vy si tu ale vůbec nedůvěřujete a to by byl jeden z důvodů, kdy byste to vzdala. Na tom je potřeba zapracovat. Taková zkouška sem přichází, a pokud by to nastalo, tak byste si to nikdy neodpustila a starší muž okolo Vás by Vám to tu vyčítal. Chce to více si věřit…

Hodně štěstí Helena K ♥


Ivušee

Dobrý den, ráda bych se zeptala na manžela narozen 19. 3. 1971 - nyní je zaměstnán a je nespokojen, bylo by lepší kdyby pracoval jako OSVČ nebo si našel jiné místo? Děkuji za odpověď

Dobrý den Ivušee ☼

Opravdu to není dobré zaměstnání pro něj, vidím Vašeho muže v odchodu z tohoto zaměstnání a rozhodnutí se pro podnikání, Velice dobře zvoleno. Na začátku jsou tu dohody na uřadech a nějaké finanční vydání, ale … VELICE DOBŘE ZVOLENO!

Hodně štěstí Helena K ♥ 


Lenka.x

Dobrý den, narodila jsem se 29. 9. 1979 (vdaná) a můj dotaz se týká mé zdravotní stránky,konkrétně mého problému se zažíváním. Zatím nikdo nepřišel na to, čím je to způsobeno a co mi je a jsem už z toho zoufalá, dost mi to komplikuje život.Zbavím se toho někdy? Děkuji moc za odpověď Lenka

Dobrý den Lenko.x ☼

Samozřejmě kartář není odborník diagnostik. Pokud se tedy zeptám karet, vidím to, co mi chtějí říci, ale není to přesná diagnoza. Problémy s trávením mi vycházejí psychosomatického původu. Také Vás tu vidím dost osamocenou v citech. Ty Vám sem nesou problémy trávení a čeká Vás tu řešení gynekologie. Ty nejhorší karty máte za sebou. Zapřemýšlejte, co byste chtěla vyřešit, protože tohle je ten důvod, proč se tělo brání.

Hodně štěstí Helena K ♥


he.petra

Dobrý den, jsem (nar.17. 4. 1986, vdova), budu se stěhovat se svým synem (nar. 20. 1. 2007) a přítelem (21. 8. 1978) do baráku koncem září, října a chtěla bych se zeptat, zda budeme v novém baráku šťastní. Moc děkuji Petra

Dobrý den he.petro ☼

Vidím Vás tu v komunikaci se starší ženou, která s Vámi bude hodně probírat minulost a pomáhat, Je to pro Vás velice dobré rozhodnutí. Jen mi karty říkají, že to bude malinko později. Ale ano, dobře zvoleno ☺.

Hodně štěstí Helena K ♥


lobelka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet vztah s přítelem. Já narozena 31. 3. 1979, vdaná. On 25. 7. 1971, rozvedený. Děkuji

Dobrý den lobelko ☼

Já vás vidím ve vztahu dál. Dokonce tu máte jednání na uřadě, řešení financí a rozhodnutí pro Vaši lásku, opatrně na to, jak rychle do toho chcete skočit .. po tom silném zamilování tu přichází řešení toho, kdo se bude chtít prosadit a z toho pramenící problémy. Ujasněte si s partnerem, zda máte oba dva stejnou představu o vztahu.

Hodně štěstí Helena K ♥


Kadla

Dobrý den,
narozena 2. 1. 1966, rozvedená. Chtěla jsem se zeptat, jestli mě v následujícím půl roce čekají nějaké důležité změny v životě (jakékoli - vztah, finance, zdraví....). Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den Kadlo ☼

Z otázek padla první na vztah, jen potřebuji ještě vědět, zda jste momentálně zadaná. Pokud se dívám do karet, žádného partnera okolo Vás nevidím, je to o péči v rodině, samostatnosti v práci, opatrně na hádavost, která tu k Vám přichází. Máte tu řešení ohledně financí v rodině. Nového partnera tu zatím bohužel nevidím.

Hodně štěstí Helena K ♥


Evulka1

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se to bude dál vyvíjet mezi mnou (7. 10. 1967) a mužem narozrným 18. 5. 1945. Děkuji a přeji hezký den.Eva

Dobrý den Evulko1 ☼

Obávám se, že tento vztah je dost o Vaší zamilovanosti a stálé připravenosti odpouštět. Bohužel tu vidím u Vaše partnera jinou ženu a neupřímnost, která je k Vám z jeho strany. On si bude hodně zajišťovat své zázemí a nebude to nic příjemného. Vy tu máte na cestě ještě jiného mladšího muže, kterého poznáváte pracovně.

Hodně štěstí Helena K ♥


Alena59

Dobrý den paní Helenko. U paní Ester se na můj dotaz nedostalo, tak to zkouším u Vás. Můj dotaz zní, zda se ještě někdy provdám a zda to bude za mého současného přítele. Já nar. 17. 4. 1959, přítel 22. 8. 1955, oba jsme rozvedení.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den Aleno59 ☼

Vy tu už přesně chcete vědět, co mezi Vámi bude dál. Obávám se, že čím víc na to „budete šlapat“, tím on bude svou lásku dokazovat, ale bude se cítit jako v pasti. Bude tu nepříjemnost, buď právě teď proběhla, nebo Vás ve velice krátké době čeká a dost dlouhá doba mlčení, usmiřování. Je tu s Vámi dál, ale budete oba dva ještě pracovat na svých rodinných vztazích a pak se Váš vztah bude více ztmelovat.

Hodně štěstí Helena K ♥


Peggy

Dobrý den, milá Helenko.Líbí se mi dva muži, Jaromír 12. 10. 1969 a Milan 20. 5. 1971. Na každém z nich se mi líbí něco jiného. Nedokáži se rozhodnout, se kterým bych byla šťastnější. Moje datum narození je 18. 12. 1972. Poradí mi kartičky? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den Peggy ☼

Jaromír nemá vůbec svůj život pod svou kontrolou, jsou tu věci z minulosti, které si nevyřešil, a nezodpovědnost. Přitažlivost sexuální, ale nevidím tu jeho city k Vám. U Milana je tu dost velká přitažlivost, ale hádavost a také nevyřešená minulost, a tak z velké lásky by najednou byla prázdnota a samota. Vy tu máte připraveného úplně jiného muže :-D. Takže možnost C, která sama přijde sama, bude tou, kterou si sama vyberete.

Hodně štěstí Helena K ♥


Jantara

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na svoji pracovní budoucnost, jestli konečně najdu práci. Jsem narozena 24. 6. 1978 . Předem děkuji za odpověď

Dobrý den Jantaro ☼

Nabídka je před Vámi zhruba do 3 měsíců. Vy ale nebudete důvěřovat a nebudou se Vám líbit finance. Budete zde později končit a já Vás tu vidím v podnikání, které bude velice dobře zvoleno.

Hodně štěstí Helena K ♥


Vinona

Hezký den, paní Ester, moc by mne zajímala budoucnost a plánování dítěte s mužem narozeným 6. 9. 1980.Já sama jsem narozená 5. 11. 1976. Jsem docela nerozhodný člověk, a tak mám stále obavy z věkového rozdílu, kdy je žena starší než muž.

Dobrý den Vinono ☼

Trochu samotář je ten Váš partner, nechává si věci pro sebe, ale na druhé straně je krásně zamilovaný a přitahovaný k Vám. Dokáže se ve vztahu prosadit. Okolo Vás muži jsou ale tenhle je u Vás srdcem. Každý je tak starý, jak se cítí, a uteče mladý nebo starý - to záleží na Vaší důvěře sama v sebe. Tou nedůvěrou ale vztah likvidujete. Když na toto nedáte pozor, vztah skončí a Vás tu vidím dost dlouho sama řešit se starší ženou problémy, chronický strach, který Vám vše zničí. Bojujte za svůj vztah, on ho k Vám má upřimný.

Hodně štěstí Helena K ♥


onda

Hezký a úsměvný den, paní Helenko, jmenuji se Dáša a jsem nar. 18. 7. 1958, chtěla bych se zeptat, zda ještě potkám partnera, který se mnou dokáže zestárnout. Děkuji za odpověď.

Dobrý den ondo ☼

Když já Vás tu vidím v tom, že si vůbec nevěříte. Myslíte mi na minulost a vůbec nedáváte prostor dalším příležitostem. Však ona Vás nějaká mladší žena okolo Vás donutí s tím konečně něco udělat a rozhodnout se pro změnu. Teprve poté Vás vidím v seznámení a muži okolo jsou! Jen je nevidíte. Usměv a jako květina lákat…

Zdraví a hodně štěstí přeje Helena K ♥


Lena1976

Dobrý den, jmenuji se Lenka (16. 4. 1976), mám 5letého syna.Můj dotaz je ohledně partnerství. Jsem již delší dobu sama, více méně nemám vážný vztah 5 let. Nyní se scházím s mužem (21. 1. 1973), tak bych se chtěla zeptat, zda tam vidíte nějakou vážnost tohoto vztahu a perspektivu, popř. jestli v brzké budoucnosti budu mít více štěstí a najdu toho pravého... Moc děkuji a přeji pěkný den

Dobrý den Leno1976 ☼

Leni, tento muž nepřijme to, že je tam syn. Bude tu nějaká společná cesta, ale to bude nepříjemné. On je zamilovaný, pracovitý, ale je zvyklý si žít pro sebe tak, jak je. Tohle mu nebude vyhovovat a Vás tu vidím v nedůvěře k němu. Přijde jiný partner, tohle není úplně to pravé ořechové.

Hodně štěstí Zdraví Helena K ♥


 

www.kartarkahelena.cz


Dotazy pro Ester Vosátkovou a mariášový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. Odpovědi vyjdou a - esterv úterý 31.8.

 

 

 

Dotaz musí obsahovat:

Datum narození

Stav - vdaná, svobodná, rozvedená, vdova...

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.vestirna-u-ester.cz


 


17.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 56   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-56
ixinka
ixinka - 30.8.2010 23:14

Dobrý den, ještě bych měla dodat, že jsem rozvedená...děkuji.

 
ixinka
ixinka - 30.8.2010 20:59

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, jak se bude vyvíjet vztah s přítelem on 8.2.1976 a já 2.2.1970. Moc děkuji a přeji příjemný večer.smajlik - 46

 
Ramatad
Ramatad - 30.8.2010 8:27

Krásný den paní Ester,

ráda bych Vám poděkovala za výklad. Výklad byl pravdivý a opravdu se objevila práce v oblasti ve které jsem to nečekala. Touto cesto Vám moc děkuji. Ráda bych se ještě zeptala, zda se mi bude v této práce dařit. Radka 3.12.1980. vdaná Krásný den a moc děkuji

 
Marvellous
Marvellous - 30.8.2010 5:20

Zdravím Vás, Ester,

narozena jsem dne 1.1.1980, svobodná a mám dotaz ohledně partnerství-nedávno jsem potkala muže /nar.25.4.1976/ a ráda bych věděla, zda mám tento vztah nějak rozvíjet, jestli by mohl mít nějakou budoucnost. Děkuji mnohokrát. S pozdravem K.

 
dzi
dzi - 29.8.2010 23:10

Dobrý den paní Ester.
Na úvod se představím. Mé jméno je Renáta. Narodila jsem se 13.4.1976 a jsem bohužel stále vdaná. Už víc jak rok mám podanou žádost o rozvod ale bohužel zatím to ztroskotává na neochotě dohody z manželovi strany. Tento rok jsem si prošla peklem a necelé čtyři měsíce mám vztah.Zatím se pořád bojím jak to bude dál. Přítel Dušan se narodil 17.11.1974. Můj dotaz směřuje k našemu vztahu. Chtěla bych se zeptat jestli to bude vztah trvalý? Zatím jsme naše děti neseznamovali a já bych se nerada unáhlila tak proto se ptám. Moc děkuji za odpověď Renáta

 
Eva2
Eva2 - 27.8.2010 20:02

Dobrý večer paní Ester.Potřebovala bych vylepšit finanční situaci.Podaří se mě v dohledné době sehnat pro mě tu správnou brigádu?
Jsem vdaná,narozená 26.1.1951
Děkuji za odpověď.

 
RadkaV
RadkaV - 27.8.2010 13:30

Dobrý den, nevím jestli můj první dotaz dorazi. Nevím zda ho můžu opakovat tak se ptám ještě jednou. Jmenuji se Radka, jsem narozena 3.3. 1981. Moc Vás prosím , mohla byste se mi podívat, na můj zdravotní stav (výsledek mého problému)? Tenhle rok se stal pro mě noční můrou od května mi začaly padat extrémně vlasy jsem z toho zoufalá, vlasy jsem ostříhala nakrátko a teď se děsím každého dne, co mi ještě na hlavě zbude :-( psychika je hrozně moc se za svůj stav stydím. Prodělala jsem všechna vyšetření, dostala jsem nějaké prášky a teď mě čeká ještě nemocnice Střešovice. Moc Vám děkuji. S pozdravem Radka

 
Alenka8811
Alenka8811 - 26.8.2010 7:50

Dobrý den,
na těchto stránkách se ptám již potřetí, zatím neúspěšně:(. Zajímala by mě moje finanční situace do budoucna. Mohla bych očekávat příp. nějakou výhru či možnost prodeje pozemků? Děkuji za odpověď.27.2.1978 svobodná.

 
Jadvinka
Jadvinka - 25.8.2010 9:23

Hezký den paní Ester,chtěla bych vědět jestli můj syn 29.9.1979 uspěje.Musí totiž-aby dál mohl vykonávat v práci svůj post nastoupit do školy a zvýšit si vzdělání.Myslím,že má z toho obavy -za prvé jestli uspěje asi si nevěří a za druhé mají tři děti takže i z časových důvodů.Bude se mu dařit?Děkuji za odpověď N.

 
formule
formule - 24.8.2010 21:52

Dobrý den, jsem nar.31.5.1970,rozvedená a chtěla bych se zeptat na zdraví mé dcery, která je nar. 23.4.1990 a je svobodná. Děkuji za odpověď

 
Zdenicka
Zdenicka - 24.8.2010 13:42

Dobrý den paní Ester.U paní Helenky se na můj dotaz nedostalo, tak to zkouším u Vás. Můj dotaz zní, jak se bude vyvíjet vztah mezi mou dcerou nar.11.6.1989 a jejím přítelem 9.3.1991,zda ase rozejdou nebo najde někoho jinéhosmajlik - 41
Děkuji za odpověď

 
peetta
peetta - 22.8.2010 13:13

Ještě dodá jsem vdaná.děkuji

 
peetta
peetta - 22.8.2010 13:12

Dobrý den,jsem poslední dobou neštastná mohla by jste se podivat prosím na karty ohledně zaměstnání.Asi je něco špatně.Já 3.3. 1968 děkuji

 
sedllenka
sedllenka - 20.8.2010 10:16

Dobrý den , chtěla bych se zeptat na mě a přítele,s přítelem jsme se rozešli jelikož mu údajně něco scházelo a to zamilovanost ,jinak mi řekl že mi má moc rád a je mu semnou dobře,jen mi nechce ubližovat že on to tak necítí.
Chci se zeptat zda mohu očekávat návrat a uvědomení, že má city hlubší a chybím mu, zda budeme spolu a jak se vztah náš bude vyvíjet?

Lenka 9.12.1985 - svobodná (1dítě - kluk 3roky)
Jindřich 1.3.1972 - rozvedený (2děti - kluk 16let , kluk 14let )
-společné dítě nemáme


děkuji moc za odpověd Lenka

 
sedllenka
sedllenka - 20.8.2010 10:15

Dobrý den , chtěla bych se zeptat na mě a přítele,s přítelem jsme se rozešli jelikož mu údajně něco scházelo a to zamilovanost ,jinak mi řekl že mi má moc rád a je mu semnou dobře,jen mi nechce ubližovat že on to tak necítí.
Chci se zeptat zda mohu očekávat návrat a uvědomení, že má city hlubší a chybím mu, zda budeme spolu a jak se vztah náš bude vyvíjet?

Lenka 9.12.1985 - svobodná (1dítě - kluk 3roky)
Jindřich 1.3.1972 - rozvedený (2děti - kluk 16let , kluk 14let )
-společné dítě nemáme


děkuji moc za odpověd Lenka

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-56
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.