Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Věštírna Květy Fialové pro Šťastné ženy

Věštírna Květy Fialové pro Šťastné ženy

Zajímá vás tajemno a věci mezi nebem a zemí? Chtěly byste občas nahlédnout do své budoucnosti a zeptat se, co vás čeká? Tápete v nějakém rozhodování a pomohlo by vám podívat se na ně z tak trochu jiného pohledu?

Pro všechny, kterým není svět karet, kouzel a různých dalších nadpozemských sil cizí a zajímají se o něj či je tento svět nějakým způsobem láká a fascinuje, je ode dneška na našem magazínu připravena nová rubrika Věštírna Květy Fialové. V jejím rámci vám budeme přinášet zajímavé články a můžete využít i online výklady prostřednictvím přímé diskuse.

Květa Fialová patronkou Věštírny

O náplň nové rubriky i o výklady se budou starat věštci a věštkyně z portálu www.vykladzive.cz, což je adresa Věštírny, jejíž patronkou je oblíbená herečka Květa Fialová. Svým laskavým a pozitivním přístupem květa fialovak životu si získala srdce mnoha svých příznivců: „Teď už vím, že každá vteřina tohoto života je zázrak! Lidi to tak obvykle neberou, všimnou si svých emocí, až když se stane něco špatného. Ne ty pozitivní, ale ty negativní emoce prožívají naplno... Ale k vnímání rozdílů mezi štěstím, zázrakem a neštěstím člověk většinou dospěje, až když o něco nebo o někoho v životě přijde. Co přijde, je vždycky od Boha, a je jen na člověku, zda se tím bude trápit, nebo jestli se z toho dokáže radovat. Naučte se mít rádi své starosti, těšte se z nich, a hned vám bude líp! V životě by mělo být taky místo pro humor, a ne brát všechno tak vážně...  Je báječné potkávat lidi, kteří vidí o kousek dál než vy. Takové dobré čarodějnice, vědmy a šamany. Když je člověku zle a má pocit, že neví kudy dál, přijdou, vezmou ho za ruku a pomůžou mu najít cestu labyrintem života. Takoví jsou moji přátelé z Věštírny Květy Fialové. Jsem jejich patronkou a tak jako mnohokrát pomohli mě, umí pomoci i Vám.“

 

Věštírna pro Šťastné ženy

Věštci a věštkyně na www.vykladzive.cz se zabývají různými způsoby a metodami věštby. Záleží na každém, jaký si vybere. Zda to bude výklad pomocí karet, křišťálové koule, kyvadla….  Možná zatoužíte nahlédnout do svého osudu pomocí čísel a využijete věštbu pomocí numerologie. Obrátit se na věštce a věštkyně můžete i v případě, že byste rádi dostali vysvětlení na nějaký váš zajímavý či znepokojivý sen, stejně tak máte možnost kristalova koulenechat si sestavit vlastní horoskop.

Služba na www.vykladzive.cz je placená prostřednictví telefonní linky.  Zde na Šťastných ženách vám navíc nabízíme možnost on-line výkladu přímo v diskusi. Vždy v pondělí a ve čtvrtek bude na magazínu jedna věštkyně on-line a bude se zabývat vašimi dotazy.

 

Jak vkládat dotaz do diskuse Věštírna on-line

V horní části magazínu v sekci speciály najděte odkaz s názvem Věštírna. Rozklikněte jej a najděte odkaz Věštírna on-line. Vždy v pondělí a ve čtvrtek do 11 hodin dopoledne zde můžete vložit svůj dotaz a ještě ten samý den vám na něj bude odpovězeno. (Protože je dnes právě čtvrtek, můžete své dotazy pokládat již nyní.)

Systém této diskuse je zatím zkušební, uvidíme, jak se osvědčí, a případně jej budeme vylepšovat.  

V rámci nové rubriky Věštírna Květy Fialové se také můžete těšit na zajímavé články, ve kterých se dozvíte více o různých způsobech věštby, ale také se seznámíte s mnoha lidskými příběhy.

Přejeme vám hodně hezkých chvil ve společnosti Věštírny Květy Fialové.

Redakce


26.8.2010   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 37   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,6/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Věštírna Květy Fialové pro Šťastné ženy

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
Mamaja
Mamaja - 25.1.2013 11:16

Dobrý a hlavně hezký den,pls ,nestihla jsem přesně do dvanácti smilujte sesmajlik - 97 Jsem Marcela 16.2.1972 a můj přítel Jiří 25.1.1970 - dnes má narozeniny,chtěla bzch se zeptat,zda - li to bude pořád tak hezké jako doteď a zda s ním mohu plánovat společnou budoucnost,zda je věrný....díky moooocsmajlik - 5

 
Ilca111
Ilca111 - 25.6.2012 12:14

Hezký den,co mě čeká v budoucnosti a vztah,Libor 6.11.1970 Ilona11.1.1971. děkují mocsmajlik - 45smajlik - 46

 
vaclavik
vaclavik - 21.5.2012 6:08

krasne rano chi se zeptat na muj vztah jesli spolu uz zustanem naporad mel jsem 2 vztahy a nevysli mně mame se radi ja jaroslav 3,11,1963 ona agnes 2.11.1964 dekuju za vas cas

 
agnes rr
agnes rr - 21.5.2012 6:00

dobry den prosim vas co me ceka ohledne budoucnosti se tyce prace deti a vztahu moc diky jsem narozena 2.11.1964 tak vseobecne diky

 
Pavlar
Pavlar - 5.4.2012 8:16

Dobrý den, s manželem se snažíme založit rodinu, ale zatím se nám to nedaří. Chtěla bych se optat, jestli se mi podaří v blízké době otěhotnět. Přestože se u mě objevili nějaké zdravotní problémy a bojím se, aby v těhotenství vše probíhalo bez problémů, moc bych si přála mít miminko. Děkuji za odpověď. mé datum narození 14.5.1981, manžela 28.10.1982

 
Dajka 2
Dajka 2 - 19.12.2011 9:55

Dobrý den, v sobotu jsem se seznámila s velmi sympatickým mužem, potkáme se ještě? mé datum nar 8.1.1966

 
Angi2
Angi2 - 17.10.2011 11:06

Noor: Dobrý den, trápí mě finance a to díky manžela, psala jsem vám, chtěla bych vědět jestli cestam, kterou jsem se dala, má smysl... vím, že jsem udělala dobře, když manžela držím dále od sebe, jen někdy pochyby vítězí a on dosud nepochopil nebo nechce pochopit, že nic nebude jako dřív.
Děkuji Vám
P.S přeji sílu a díky nejen Vám paní Noor, ale všem, co pomáháte. An23.08.1974 a 01.04.1970 on

 
Dumasa
Dumasa - 10.10.2011 8:58

Dobrý den, proč skončila vaše poradna každé pondělí zdarma? Je to velká škoda, že již nebudete odpovídat. Bylo by možné jí obnovit? Jistě spousta lidí by si přála, aby tak bylo. Děkuji. smajlik - 105smajlik - 62smajlik - 61smajlik - 85

 
PPeTTuLLa
PPeTTuLLa - 4.10.2010 5:21

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svýho bráchu, který je narozený 30. 9. 1991 jestli třeba už v nejbližší době nepotká slečnu která by ho milovala a on ji předem děkuji za odpověď s pozdravem Petra

 
Noor
Noor - 2.9.2010 16:14

Možná nebude od věci seznámit případné tazatele s fungováním Věštírny trochu podrobněji. Jak už uvedla Margot, nekdo se u nás nikam neschovává, naše tváře vidíte a to nejen na fotografii, ale i na kameře během naší práce s tazatelem. A že získat si kredit v oboru a klientelu trvá roky a je to práce? O tom my všichni něco vímesmajlik - 4, k angažmá ve Věštírně jsme se museli prokousat teoretickou i praktickou zkouškou před velmi pragmatickou komisí. Abychom se před ni dostali, musíme mít opravdu odpracováno ve své soukromé praxi. A jestli jsme psychologové.....smajlik - 15, no bez obrovské dávky empatie bychom asi nikomu nebyli moc platní, ale víte, je tu ještě jedna věc. Znalost magických principů a vesmírných zákonů dává zasvěcenému jistě značný náskok před obětmi materiálního smýšlení. Ale opravdu Zasvěcený ví, že "zneužití se tresce". Tady nejde o ztrátu svobody nebo majetku, tady jde milé dámy o duši. A pokud neznalost zákona neomlouvá, znalost nemůžete popřít a zneužití, manipulaci a zastrašování nebo jiné formy černé magie Vám okamžitě účet podtrhnou a sečtou.
A víte, vždycky mi připadala moc zábavná tahle věc - nejzanícenější odpůrci a nejplamennější diskutéři brojící proto tmářské hydře ezoterismu vždycky (fakt, do jednohosmajlik - 5) mluví jen teoreticky. Jen z doslechu. Nikdy nikde a u nikoho nebyli.
Podle všech zákonů aerodinamiky, termiky a gravitace je čmelák stavbou svého těla, křídel a poměru korpusu k letkám zcela neschopen letu. Tak praví vážená věda. Ten dobrý tvor neví nic o vědě a vesele si létásmajlik - 30.
Přeji krásné podzimní dny smajlik - 60.

 
sharon
sharon - 29.8.2010 14:16

Kadla: tak já jsem taky vdaná podruhé, ale názory na muže jsem nezměnila, myslím, že si my ženy s nima nemáme co vyčítat.....smajlik - 68 bez muže bych nedokázala žít.....smajlik - 26

 
sharon
sharon - 29.8.2010 14:13

Boubel: jenže ona kdysi divně mluvila i o Hášovi....už si to přesně nepamatuju....smajlik - 26

 
Kadla
Kadla - 27.8.2010 17:27

Margot: Aha, tak je to ještě jinak, než jsem myslela smajlik - 55. Děkuji za vysvětlení a hezký víkend smajlik - 54 :-)

 
*Margot*
*Margot* - 27.8.2010 16:48

Kadla: Já sama bych záchranu něčeho a lásky zvlášť nikdy nedoporučovala... škoda, že není v češtině víc slov pro partnerský vztah... láska, přátelství, ekonomické soužití... žít se dá různě, proti gustu žádný dišputát smajlik - 26 ale láska se zachránit nedá...
Ale máte pravdu, věštec, pokuď vidí, kde to u klienta "vázne" často přihodí poslední kamínek, aby to prasklo a bylo nakonec líp. Třeba věta typu: Paní s tím člověkem musíte zůstat, to je osud... často způsobí praví opak. Nehraje se tu o to, co je pravda a co lež, ale o to, aby se pomohlo... alespoň tak to chápu já (šamanka), ale zeptejte se raději klasických kartářek :-) Karty to je jiná věc, než práce v poradně.

 
Kadla
Kadla - 27.8.2010 14:51

*Margot*: Ano, tak nějak to taky vnímám. Ostatně - v nádherné kniha "Poselství od protinožců" se říká v podstatě totéž. A mohla byste mi objasnit, jak je to s tou věštbou, jak jsem se ptala někde níže? Tedy, jestli Vás tím neobtěžuji... Já to sem znovu zkopíruju. Už jsem o tom přemýšlela vícekrát:
"Mne by zajímalo, jak to vlastně s těmi věštbami je. Nakolik je taková věštba určující. Příklad - když kartářka řekne třeba, že "manželství je na rozvod, na obzoru je další partner", znamená to, že to tak prostě bude? Co když ta žena chce manželství zachránit a bude se snažit, aby ho udržela. Nakolik můžeme svůj život/osud změnit tím, že jsme se "něco" dozvěděli.. Je věštba jen konstatování faktu nebo je to informace, kterou můžeme použít k ovlivnění vlastní cesty?"

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.