Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na září, týden 30.8. - 5.9.

Horoskop na září. 30.8. - 5.9.

Pěkně aspektovaný Merkur přinese školákům úspěšný start do nového školního roku. Štěstí bude přát zejména studujícím, kteří mají silnou vůli a jsou odhodláni dotáhnout zbylé zkoušky z předchozího semestru do konce. O víkendu hrozí konflikty ve vztazích.

BERAN

Cítíte potřebu vybudovat své rodině pevné zázemí a možná toužíte po novém domově, který by více vyhovoval vašim představám. Zatím však zůstane jen u plánů a snů, k realizaci zatím nenastal ten pravý čas. V práci se můžete dopustit menších přehmatů, které sice nic zásadního nepokazí, ale přesto si je budete vyčítat.

BÝK

Do všeho se vrháte se zápalem a daří se vám na všech frontách. Protivníky snadno rozdrtíte díky silné vůli a neústupnosti. Snadno se dostanete do vedoucí role – máte tendenci strhnout na sebe větší moc. Spokojeni by měli být i studenti, Merkur v trigonu na vaše znamení předpovídá dobré studijní výsledky.

BLÍŽENCI

V těchto dnech nejste zrovna psychicky vyrovnaní a rozhodí vás každá maličkost. Snadno ztratíte sebedůvěru i nervy. Nepouštějte se proto do činností, ve kterých necítíte stoprocentní půdu pod nohama. O vážných rozhodnutích se raději poraďte s blízkými. Tento týden se vám nevyplatí jednat na vlastní pěst.

RAK

Ve škole i v práci by se neměly vyskytnout potíže, zato oblast vztahů vám dává zabrat. Rýsuje se nějaký konflikt s protějškem, který nevyřešíte pouhým polibkem na usmířenou. Měli byste jít do hloubky problému a hledat jeho kořeny i v minulosti. Možná potřebujete být chvilku o samotě, abyste si pořádně srovnali myšlenky.

LEV

V těchto dnech jste dobrými komunikátory. Výstižně se vyjadřujete a na všechno najdete hbitě odpověď. Tyto schopnosti uplatníte zejména v práci a ve studiu, ale ledaccos si můžete vyříkat i v partnerském vztahu. Venuše je vůči vašemu znamení postavena příznivě a s milovanou osobou můžete strávit spoustu příjemných chvil.

PANNA

Můžete zaznamenat úspěch v oblasti obchodu a financí. I když pro sebe možná neurvete z tržby velký díl, podaří se vám na sebe upozornit a vaše kariéra se bude vyvíjet dobrým směrem. Jinak se tento týden můžete dočkat radosti ze strany svých potomků. S osobami staršími si naopak rozumět moc nebudete, spíš vás psychicky rozhodí.

VÁHY

Nejste ve své kůži a zdá se, že vás rozčílí každá maličkost. Snadno se pohádáte s partnerem i potomky. Stěžujete si, že prověřují vaši trpělivost, ale přiznejte si, chyba je na obou stranách. Najděte si čas sami pro sebe a zlepšete si náladu relaxací v bublinkové koupeli nebo posezením v parku. Ke svým blízkým se vrátíte odpočatí a svěží.

ŠTÍR

V oblasti lásky a vztahů jednáte poněkud zmateně a neuváženě. Vaše dnešní rozhodnutí sice možná považujete za pevná, ale zítra je náhle bezdůvodně změníte. V těchto dnech raději nikomu nic neslibujte, protože není jisté, že svým slibům dostojíte. Také si nevymýšlejte nepravdivé historky, hrozí, že se do nich zamotáte.

STŘELEC

V práci narážíte téměř každý den na překážky a není divu, že se vám ráno nechce vstávat a do zaměstnání se šouráte dost neochotně. Těžko v sobě hledáte nadšení, se kterým by se problémy vyřešily snáze. Zato v oblasti vztahů si můžete pískat, s lidmi okolo sebe vycházíte dobře a rodina vám dělá jen radost.

KOZOROH

V zaměstnání máte přehled o každém detailu, umíte vytušit reakce nadřízených i kolegů a víte přesně, kam bude v příštích dnech směřovat vývoj. Nic vás nemůže překvapit. Horší je to však s polem partnerských vztahů. Tady jsou okolnosti zahalené neprůhlednou mlhou a další dění je nepředvídatelné.

VODNÁŘ

V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu nebo lepších finančních příležitostí obecně. Lidem ale raději moc nevěřte. Vypadá to, že se ve vašem okolí vyskytují prospěcháři, co vás chtějí využít. Venuše s Marsem nicméně stojí v trigonu na vaše znamení, a tak byste měli mít štěstí v lásce.

RYBY

Pěstujete v sobě optimismus a radost ze života, což se odráží na vašem celkovém působení. V zaměstnání možná nepatříte k nejrychlejším, ale nakonec necítíte potřebu s nikým závodit a svou práci vykonáváte svým tempem. Zaujmete hlavně kreativitou a smyslem pro estetiku. Radost vám přinese čas strávený s dětmi.

 

www.astroporadna.com


30.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na září, týden 30.8. - 5.9.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 30.8.2010 13:51

......a rodina vám dělá jen radost. smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34 no to se fakt povedlo, je teprve pondelí a uz mám meil ze skoly co dcerenka zase zapomela

 
manka
manka - 30.8.2010 11:47

no nazdar

 
sharon
sharon - 30.8.2010 10:20

bohužel, na mě vůbec nepasuj......smajlik - 66