Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na září. Týden od 6. do 12.9.

Horoskop na září. Týden od 6. do 12.9.

Venuše se pohybuje v blízkosti Marsu a posiluje vzájemnou přitažlivost mezi muži a ženami. Milostné vztahy jsou navazovány rychle a spontánně, málokdy ale přerostou v něco dlouhodobého. Koncem týdne Venuše postoupí do znamení Štíra, čímž se zvýší její vášnivost.

BERAN

Na poli tvůrčí práce máte důvod k radosti, ale stejně vás vnitřně něco trápí. Možná jsou to nevyříkané křivdy z minulosti, rány, které jsou téměř zapomenuty a není možné je dodatečně pomstít. Mars v opozičním znamení naznačuje, že stačí málo, abyste vylétli z kůže. Leccos můžete pokazit vlastní popudlivostí a netrpělivostí.

BÝK

Zřejmě jste se na něčem zasekli v práci a dumáte nad tím od rána do večera. Sotva že dojdete domů a pozdravíte své blízké. Složité pracovní záležitosti vás pronásledují na každém kroku a je pro vás těžké se od nich odpoutat. Ačkoli okolnosti nejsou zrovna příznivé, leccos můžete vyřešit vlastní úvahou a diplomatickým jednáním s lidmi.

BLÍŽENCI

Znenadání se vám může dostat příležitosti ukázat, co ve vás vězí. Příležitost přitom nemusí souviset jen s prací nebo studiem, můžete vyniknout i v jiných oblastech, například v zájmové činnosti, sportu. Jen pro uměleckou tvorbu není příhodná konstalace, stejně jako pro utváření a upevňování partnerských vztahů.

RAK

Oplýváte nadšením a nespoutanou energií. Díky tomu můžete leccos dokázat, ale dejte pozor, ať v návalu optimismu neučiníte něco nepatřičného. V těchto dnech vám totiž poněkud chybí sebekontrola. Díky na konci Ryb se vás nicméně drží štěstí a případnými nesnázemi snadno proplujete. Také při zkouškách ve škole si zřejmě vytáhnete lehčí otázky.

LEV

Tento týden dejte pozor na zlato, co se podezřele blýská. Můžete dostat pracovní příležitost, která bude vypadat lákavě, ale ve skutečnosti bude plná planých slibů. Také nápadníci se mohou stylizovat do přitažlivých rolí, které jim nejsou vlastní. V těchto dnech byste neměli podléhat klamavým informacím, odložte růžové brýle.

PANNA

Na poli práce pokračujete ve vítězném tažení. Konkurovat vám mohou akorát lidé s větší fantazií a lepší intuicí. Pokud se ale někdo takový stane vaším spoluhráčem, vytvoříte neporazitelný tým. V citech a lásce se chováte poněkud impulzivně, své emoce nedokážete zakrýt. Derou se na povrch samy od sebe a jen těžko je ovládáte.

VÁHY

Pokud nebudete dávat pozor na jazyk a nezkrotíte svou popudlivost, můžete se porafat i s blízkými kamarády. Naštěstí máte dost soudnosti na to, abyste případně uznali svou chybu a dodatečně se omluvili. V práci by se neměly vyskytnout problémy, dbejte ale na to, abyste nevypadali chytřeji než vaši nadřízení.

ŠTÍR

V zaměstnání se nepředřete, je vidět, že vás opustilo nadšení. Navíc se vám zrovna moc nevede a ztrácíte motivaci. O to více času trávíte s protějškem a přáteli, kteří vás rozptýlí. V tomto týdnu byste měli více relaxovat a neřešit vážné záležitosti, protože hrozí, že se jejich řešení stejně pozdrží, ať děláte, co děláte.

STŘELEC

Máte příležitost se zviditelnit, i když to asi není vaším prvoplánovým cílem a ve středu pozornosti se neocitáte rádi. Nicméně vám to může pomoci v prosazení vlastních nápadů. Navíc dokážete zaujmout svým projevem, vaše proslovy jsou jasné a logické. Týden je dobrý pro prezentaci myšlenek a veřejná vystoupení.

KOZOROH

Ve věcích lásky a vztahů by měla vládnout harmonie. Vaše city jsou stálé a partnerství stabilní. V těchto dnech si uvědomujete, jak je pro vás opora druhého důležitá, a pevného vztahu si vážíte. Vaše myšlenky jsou nicméně poněkud zmatené, což se může odrazit zejména v práci nebo studiu. Zapaluje vám to pomaleji než obvykle.

VODNÁŘ

Můžete mít nepříjemný pocit, že vám cosi důležitého proplouvá mezi prsty a nemůžete to chytit, natož udržet. Může jít o nějakou pracovní příležitost, ale také problém ve vztahu, který se táhne už delší dobu. Potřebujete se nad vším zamyslet a zaujmout k věci jasné stanovisko. Dál se v tom plácat už nemůžete.

RYBY

V zaměstnání to docela ujde, i když zrovna není konstelace pro významný kariérní pokrok. Ačkoli pracujete na vedoucích pozicích, situace se občas vymyká vaší osobní kontrole. Zato na poli rodinném jste generálové, domácnost máte pod palcem. V těchto dnech se asi věnujete dost úklidu domova, a kupodivu vás to baví.

 

www.astroporadna.com


6.9.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na září. Týden od 6. do 12.9.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 6.9.2010 8:07

No nazdar.... týden je dobrý pro prezentaci myšlenek a veřejná vystoupení... to zas bude prus.. smajlik - 34

 
jasmine
jasmine - 6.9.2010 7:42

jo super úklid domova mě baví,ale je již velmi naklizen smajlik - 5

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.