Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Naučte se věštit. Čtení z ruky čili chiromantie je vždy při ruce.

Naučte se věštit. Čtení z ruky čili chiromantie je vždy při ruce.

Rádi bychom vás na těchto stránkách seznámili se základními metodami věštění. A tak se můžete těšit na články o tarotu, čtení z ruky, na základy automatické kresby, na návod, jak komunikovat s duchy a získávat od nich odpovědi a na mnoho dalšího. Naučíte se jednoduché metody, jak se stát sám sobě věštcem. Protože nejdůležitější ze všech poznání na světě je zjistit, kdo já vlastně jsem. Pokud to vím, mohu se podle toho zachovat a uzpůsobit si svět podle svých potřeb. A k tomu, pokud budete ochotni naslouchat, se dají věštecké metody skvěle využít. Za Věštírnu Květy Fialové vám přeji hodně úspěchů.

Čtení z ruky má tu výhodu, že k tomu nic nepotřebujete. Jen své ruce a ruce vašich přátel. Čím víc rukou uvidíte, tím víc se toho naučíte a navíc, je nesmírně fascinující pozorovat, kolik všelijakých rukou na světě je. Co člověk, to jiná ruka.

čtení z rukyNejprve si je třeba povšimnout toho, jaký má ruka tvar, velikost a jaká je na dotek. Tradičně existují různá označení – zemská, vodní, vzdušná, vlhká atp., ale to není až tak podstatné. Důležité je, jak na vás ta která ruka působí. Některá je jakoby utkaná ze sna – to je ruka člověka jemného, ruka nepraktického intelektuála má zase dlouhý, štíhlý tvar. Větší ruka značí člověka osobitého a nepřehlédnutelného. Pokud je hutná plná polštářků, má v sobě hodně energie – často ruce masérů bývají takové, pak se jedná o člověka živočišného, někdy až agresivního. Důležitá je také poloha a velikost palce, který znamená JÁ a značí jak výrazný člověk jako osobnost je.

Pokud si tedy prohlédnete ruce a získáte z nich určitý dojem, podívejte se do dlaní. V levé ruce je napsáno to, co máte dáno do vínku, a v pravé, jak s tím nakládáte. Pokud na pravé ruce něco chybí, čáry jsou kratší a zakrnělé nebo jsou docela jiné, je určitě něco v nepořádku. Pravděpodobně potlačujete nebo nevyužíváte své přirozené vlohy. Začněte se tedy tím vážně zabývat. Základem pro výklad je levá ruka, ale musíte si zároveň všímat vzájemných rozdílů, protože ty nám také mnoho napoví.

Ruka se dělí uprostřed dlaně na část směřující k palci (sluneční strana) – znamená, jaké je postavení člověka k sobě, ke své rodině a k věcem praktickým. Všímejte si, jak je tato část masivní, nebo naopak. Druhá strana, směřující k hřbetu ruky (měsíční strana) – nám zase podává informace o našem vztahu ke světu a k našemu podvědomí.

Pak je dobré si všimnout, kolik čar ruka obsahuje. Mám na mysli nejen výrazné hlavní čáry, ale i množství menších čar. Člověk, který má jen několik výrazných čar, bývá přímočarý a rozhodný, ale někdy také až příliš sebestředný a neschopný naslouchat, a naopak ten, který má ruku samou čárku, dá na všechny ostatní, jen ne na sebe - to se však netýká podélných čar na palci, které mimo jiné ukazují na schopnost žít a i vydělávat peníze.

Pro dnešek jste se toho o sobě a o svých přátelích dozvěděli dost a příště se podíváme na jednu ze tří základních čar v ruce, na čáru života. A na závěr ještě dárek pro začínající věštce:

Obecná charakteristika ruky Michaela Jacksona:

Majitel této ruky je člověk, který je schopen soustředěné práce, svoji energii vydává pomalu a uvážlivě. Je to rozený idealista, který zohledňuje potřeby světa před vlastními zájmy. Osobnost tohoto člověka vyvěrá z hlubokého podvědomí. Má silnou, ale rozmarnou vůli. Je to všestranně nadaný člověk, který oplývá mnohými talenty. V této ruce je patrný nadbytek inteligence a kreativity, ale nedostatek životní vitality. Centrum pozornosti tohoto člověka je v citové oblasti.

 1. Hluboké nasazení palce svědčí o štědrosti a velkorysosti.čtení z ruky
 2. Plochý Venušin pahorek vypovídá o nedostatku životní vitality.
 3. Kříž osvobození – osobnostní růst je podmíněn těžkým životem.
 4. Na čáře života jsou patrné životní krize a nedostatek životaschopnosti.
 5. Jupiterova čára, která se tvoří většinou až v dospělém věku, ukazuje, že její majitel vzal život do svých rukou a vědomě se stává svým pánem.
 6. Poměrně dlouhé spojení čáry života s čárou hlavy ukazuje na nepěkné dětství a na neschopnost se vymanit z rodinného vlivu.
 7. Čára osudu značí nepřehlédnutelnou osobnost.
 8. Nositel mystického kříže je duchovně vyspělá bytost.
 9. Venušin pás hovoří o schopnosti vášnivé lásky.
 10. Krásný prsteníček odhaluje umělecké sklony.
 11. Čáry štěstí
 12. Výrazná čára srdce znamená, že centrum pozornosti je v citech. Tato oblast je však značně uzavřená a naznačuje citovou kontrolu, jako by její nositel nedokázal své hluboké citové prožívání otevřít. Nezvyklé zakončení na Saturnově a Jupiterově pahorku značí romantičnost a něhu, ale také možnou bisexualitu.
 13. Dvě výrazné životní lásky.
 14. Tento člověk je stále na cestách.
 15. Pozoruhodná čára hlavy – majitel je velice inteligentní člověk, který to ve své profesi daleko dotáhne. Její rozvětvené zakončení na měsíčním pahorku svědčí o abnormální senzibilitě a intuici, naznačuje možný kontakt s duchy. Hovoří také o depresích a sebevražedných sklonech.

 

Vaše Margot
Autorka je členkou Věštírny Květy Fialové.

 


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí a čtvrtek můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K. Fialové


9.9.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,5/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Naučte se věštit. Čtení z ruky čili chiromantie je vždy při ruce.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Johanka74
Johanka74 - 9.9.2010 9:50

smajlik - 76 Právě jsem zjistila že nemám čáru hlavy.. smajlik - 64
Zajímalo by mě co znamená, když na levé ruce mám čáru života výtarzou, vcelku, a dlouhou a na pravé se mi dělí a obě části jdou vedle sebe od zápěstí i od palce vychází proti sobě a nespojí se, naopak jsou cca 0,5cm od sebe po délce asi1,5cm. Každá "věštkyně" či léčitelka jen vyvalila oko, včetně cikánky a nic mi k tomu neřekla. Vzhledem k tomu kde začíná a a kde končí ta kratší od place, jsem selským rozumem usoudila, že už brzo umřu a nějakej můj orgán transplantujou dítěti tak 10-12letýmu a ono bude dlouho žít, vlastně se mnou ve spojení..jsem magor, co? smajlik - 64 Ale jinak si to nedovedu vysvětlit smajlik - 26

 
Linda
Linda - 9.9.2010 8:47

A muzeme vám poslat fotku své ruky (nebo obou)????

 
Almega
Almega - 9.9.2010 8:27

orinka: Mě mrtví obě ruce vždy v noci,ale asi to nejsou tunely,neb mě mrtví jen malíky a ty hrany a snad ještě prsteníčky,tak nevím....

 
Almega
Almega - 9.9.2010 8:25

Hmm a kde je konstatováno,že dost brzy umře ??Já z tohohle znám jen čáru života,tak on by jí musel mít krátkou nebo přetrženou??Ta jeho ruka tedy je divná,taková moc vrásčitá.....

 
orinka
orinka - 9.9.2010 6:24

hm, zajímavé čtení, mně bude za týden věštit můj ortoped a obávám se, aby to nebyly karpály.smajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.