Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na září. Týden od 13. - 19.9.

Horoskop na září. Týden od 13. - 19.9.

Venuše prochází znamením Štíra a zintenzivňuje prožívání milostných vztahů. Potlačuje se přitom tolerance, takže může docházet i k žárlivým výstupům. Jinak týden přeje pilné práci. Úspěchy budou slavit lidé svědomití, kteří nejsou líní přiložit ruku k dílu.

BERAN

Napětí, které vašemu znamení přinášel v minulém období Mars v opozičních Vahách, by z vás mělo konečně spadnout. Načerpali jste novou energii a nejste tak podezíraví a popudliví, jako v minulých týdnech. Vztahy s lidmi zase fungují a umíte se radovat ze života. Znenadání můžete také dostat nějakou příjemnou zprávu ze zahraničí.

BÝK

Práce je vám koníčkem a kdyby nebylo několika lidí, kteří se vám ji snaží znepříjemnit, byli byste naprosto spokojeni. Konfliktům se však v tomto týdnu asi nevyhnete, někdo zřejmě nesouhlasí s vaším názorem a rozhodl se urputně bojovat za ten svůj. Nicméně postavení máte pevné a na peníze si také nemusíte stěžovat.

BLÍŽENCI

Všední povinnosti moc příjemné nejsou, v posledních dnech je toho na vás hodně a nevíte, kam skočit dřív. Přitom se vám vytrácí vidina cíle, najednou jako byste si nebyli jisti, zda vaše úsilí vůbec někam povede. Nebojte se, ocenění se dočkáte, i když to nebude hned. Chce to jen čas a dostatek důvěry v sebe sama.

RAK

Ztrácíte přehled o penězích, které se utápí v rodinném rozpočtu. Možná se kvůli tomu dostanete do konfliktu s protějškem. Vzájemně se obviňujete z přílišného utrácení. Jinak byste se mohli dočkat pracovního postupu, i když jste v těchto dnech uzavřenější a nikam se nehrnete. Svých cílů dosahujete nenápadně, ale s jistotou.

LEV

Týden přeje zejména studiu a duchovním aktivitám. Při rozjímání můžete dojít k pozoruhodným závěrům a zcela novým myšlenkám, které vám pozmění pohled na svět. Světské radovánky a osobní vztahy jdou tentokrát trochu mimo vás; jednak jste dost zahloubaní do sebe, a navíc své myšlenky neumíte zcela přesně vysvětlit druhým.

PANNA

Energii máte takřka bezednou a vedete ji k jasnému cíli. Tento týden můžete dosáhnout seberealizace v zaměstnání a udělat si pořádek ve finančních záležitostech. Nejspíš ani ve volném čase neposedíte na jednom místě a vhodný je aktivní odpočinek, sport a turistika. Zatímco lidé kolem vás už mají jazyky na vestě, vy jste neúnavní.

VÁHY

Venuše už sice vaše znamení opustila, ale stejně by mělo jít o příjemný týden. Vztahy jsou stabilní a umíte dobře komunikovat. Vaše pozornost se tentokrát obrací zejména ke vzdělání. Načerpáte nové znalosti, které mohou mít neobvyklý charakter. Možná vás najednou zláká obor, který by vás jindy ani nenapadlo studovat.

ŠTÍR

Venuše by mohla přinést trochu života do stojatých vod vašich milostných vztahů. Do nových dobrodružství se ale nevrhejte po hlavě, lépe uděláte, udržíte-li známost zpočátku na bázi přátelství. Jinak to vypadá, že se po celý týden budete věnovat zejména společenskému životu. Jste-li zadaní, počítejte s tím, že na vás bude protějšek žárlit.

STŘELEC

Tento týden se spíš budete držet ve svém krunýři, komunikace s lidmi vás může stresovat. V hlavě vám hučí milion myšlenek, které se snažíte poskládat ve smysluplný celek, ale neumíte je vyjádřit nahlas. Ve společnosti druhých se nejprve musíte trochu rozkoukat, než se zapojíte do zábavy. Koncem týdne se víc uvolníte.

KOZOROH

Jestliže se trápíte pocitem, že se pořád jenom věnujete práci a vůbec neužíváte života, je nejvyšší čas, abyste to napravili. Najděte si večer, kdy zcela zapomenete na povinnosti a budete se zabývat něčím příjemnějším. Vaši blízcí by beztoho ocenili, kdybyste s nimi trávili více času a nevypadali pořád tak ustaraně.

VODNÁŘ

Počátkem týdne budete vyrovnaní a plni chuti do práce a studia. Měli byste toho udělat co nejvíce, protože koncem týdne na vás padne únava a budete schopni akorát tak pasivního odpočinku u televize. Tento týden je jinak vhodný pro urovnání vztahů se sourozenci a příbuznými vůbec. Uspořádejte nějaké rodinné setkání.

RYBY

Okolnosti přejí vaší práci a máte dostatek trpělivosti a sebedisciplíny, abyste se přiblížili svým snům. Tento týden se ale neumíte zrovna prosadit, spíš se držíte v pozadí dění a ve stínu dravějších kolegů. Přitom vaše stanoviska jsou mnohdy moudřejší než jejich. Chce to jen pohotovější reakce a silnější hlas.

 

www.astroporadna.com


13.9.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na září. Týden od 13. - 19.9.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 13.9.2010 13:40

že by?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.