Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na září - říjen. 27.9. - 3.10.

Horoskop na září - říjen. 27.9. - 3.10.

Slunce v konjunkci se Saturnem ve Vahách přináší větší sebekontrolu a potřebu harmonických vztahů ve vší slušnosti. Pod pokličkou to ale vře, emoce jsou silnější, než se jeví zvenčí. Přestože se zpočátku nechce s pravdou ven, dřív nebo později se všechno provalí.

BERAN

Máte v sobě hodně energie a týden pro vás může vyznít úspěšně, pokud ji použijete konstruktivně. Svědomitě vykonávejte svěřené pracovní úkoly a ve volném čase se oddávejte sportu nebo aspoň vycházkám. Nepouštějte se ale do náhlých nepromyšlených akcí a buďte opatrní při finančních transakcích. Neriskujte, nesázejte.

BÝK

Nebojte se uskutečnit své plány, i když vám připadají na váš vkus příliš odvážné. Uvažujete prakticky a máte šanci převést své nápady do praxe. V práci se odvažte více prosazovat, neztrácejte sebedůvěru. Zato v oblasti lásky a vztahů budete nuceni ustoupit do pozadí a dát druhému více prostoru k rozhodování i sebevyjádření.

BLÍŽENCI

Tento týden proto můžete být poněkud zmatení, protože narazíte na spoustu věcí i lidí, kterým nebudete schopni porozumět. Mělo by se vám všechno vysvětlovat po lopatě. Pro studium ani zaučování v novém zaměstnání není vhodná doba. V lásce vám nicméně přeje štěstí, s opačným pohlavím se vám dobře komunikuje.

RAK

Možná si stěžujete na rutinu, která ovládla vaši pracovní činnost. Práce vás moc nebaví, ale zato máte příležitost dotáhnout některé záležitosti do zdárného konce. V oblasti lásky to tentokrát není nijak slavné, máte pocit, jako by vaše pocity nikdo nebral vážně. Ze strany protějšku zřejmě potřebujete více pozornosti a pochopení.

LEV

Venuše s Marsem v kvadratuře na vaše znamení ve vás mohou vyvolávat pocit, že je všechno vzhůru nohama. Ve vztahu je na vás vyvíjen velký tlak a je obtížné setrvat v zaběhaných kolejích. Protějšek na vás možná bezdůvodně žárlí nebo na vás zkouší manipulační metody. Snažte se zachovat klid a uvést vše na pravou míru.

PANNA

Trochu bojujete se zachováním psychické stability, ale obecně by se vám mělo docela dařit. Otevírají se před vámi nové pracovní možnosti a úspěchy v tvůrčích aktivitách vám zvedají sebevědomí. Ve vztazích ale nic neuspěchejte, na nikoho netlačte. Všechno se poddá časem, bude to jen vyžadovat kapku trpělivosti.

VÁHY

Rádi prezentujete své představy o tom, jak by měl vypadat tento svět, jak si mají být lidé rovni a každý má být tolerován. V tomto období se snažíte převést své ideály do praxe a pokoušíte se spřátelit zcela nesourodé dvojice. Ne vždycky se vaše záměry setkají s pochopením, ale jednáte v souladu se svými ideály, a to je hlavní.

ŠTÍR

Okolnosti vás odsunují ze středu dění a stahujete se do světa svých myšlenek, úvah a plánů. V tomto období spíše hloubáte a sbíráte nové znalosti a zkušenosti, než abyste podnikli něco zásadního. Vaše snaha s každým dobře vycházet se může setkat s nepochopením ze strany lidí, kterým se zrovna nechce přistoupit na kompromis.

STŘELEC

Máte v sobě hodně energie a cítíte, že se toho od vás hodně očekává. Můžete projevit své skryté vlastnosti a uskutečnit věci, o kterých jste doposud jen snili. Přitom se ale obáváte možných překážek ještě dřív, než vyvstanou. Seberte odvahu a jděte za svým, nenechte se odradit ani vnitřními pochybami, ani pesimisty z řad druhých lidí.

KOZOROH

Jste pohrouženi do svých myšlenek a žijete trochu mimo reálný svět. Slova druhých lidí plynou jakoby kolem vás, a může tak docházet k mnohým nedorozuměním. Roztržitost a nesoustředěnost vás potrápí také v práci. Máte sklon nevěnovat pozornost detailům a jednotlivé úkoly provádíte mechanicky.

VODNÁŘ

Tento týden se můžete dobře prosadit v profesním i společenském životě. Své myšlenky dokážete přesně formulovat a svými proslovy silně ovlivňujete druhé. Oplýváte sebejistotou a aktivně navazujete výhodné pracovní kontakty. Dařit by se mělo obzvlášť lidem pracujícím v oblasti zahraničního obchodu nebo turistického ruchu.

RYBY

V tomto týdnu očekávejte milé zprávy. Záležitosti, které byly na nějakou dobu odsunuty k ledu, se konečně pohnou kupředu. Hvězdy přejí budování kariéry i rozvíjení nových přátelských vztahů, jen v oblasti lásky to může nebezpečně žhnout. Protějšek si na vás zřejmě dělá velké nároky, což vám není vždycky příjemné.

 

www.astroporadna.com


27.9.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na září - říjen. 27.9. - 3.10.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
bejana28
bejana28 - 29.9.2010 21:26

Ráda bych osobní horoskop,ale nemám momentálně peníze...navíc,jaká je tam ale jistota,že se to,co je v něm splní?

 
Almega
Almega - 27.9.2010 18:05

K tomu moje úžasné dodatečné proroctví na tento týden:Nebude-li pršet,nezmoknem!!!! Platí pro všechna znamení a pro to jedno nejvíc.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.