Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na říjen. Týden od 4.10. do 10.10.

Horoskop na říjen. Týden od 4.10. do 10.10.

Merkur přešel do znamení Vah a podporuje mírová vyjednávání. Vzhledem ke své kvadratuře na Pluto je tu ale také riziko manipulace pomocí šikovně volených slov. Média i politici mohou v tomto týdnu snadno zneužít svého postavení.

BERAN

Máte v sobě tolik myšlenek, že jejich tok vůbec nemůžete zastavit a špatně se vám usíná. Prospěje vám relaxace a meditační techniky – alespoň večer před usnutím. Přes den můžete zvýšenou duševní energii uplatnit v zaměstnání nebo tvůrčí činnosti. Myslí vám to rychle a půjde vám dobře každá práce, která vyžaduje preciznost.

BÝK

V zaměstnání by mělo všechno klapat, nadřízení vám přejí a peníze se hrnou pomalu, ale jistě. Okolnosti hrají ve váš prospěch a mohou se přihodit i události, které vám pomohou, aniž to čekáte. Nemějte však přílišná očekávání, nestavte si vzdušné zámky. Také v lásce zachovejte střízlivé myšlení, nevrhejte se do vztahů bezhlavě.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu se řídíte hlavně svým srdcem a nedejte na řeči okolí. Někdo vám viditelně nepřeje a snaží se vám podkopat sebevědomí. Nedejte se, jste na dobré cestě a vaše uvažování je správné. Podpory se dočkáte od nejbližších členů rodiny. Hlavně protějšek stojí při vás a je připraven vám pomoci s překonáváním nesnází.

RAK

Venuše v trigonu na vaše znamení vám dodává potřebu hlubokých citů a pevných vazeb s partnerem i přáteli. Hodně vás bolí lidské pokrytectví a povrchnost. Právě na tyto vlastnosti přitom můžete v tomto týdnu narazit a nebude lehké se s tímto střetem vyrovnat. Někde jinde se zato objeví pouta zcela nová a nečekaně pevná.

LEV

V zaměstnání se často dostáváte ke slovu a vaše názory připadají druhým smysluplné. Vaše síla tentokrát spočívá v umění mluvit a přesvědčovat. Využijete toho zejména v pracovní sféře nebo ve studiu. V milostném vztahu bude příliš mnoho slov spíš na škodu. Raději prožívejte než mluvte a vyjádřete své city přímými činy.

PANNA

Zlepšuje se jak vaše finanční situace, tak mezilidské vztahy. Příjmy, na které jste dlouho čekali, se snad konečně dostaví na váš účet. Týden by měl proběhnout příjemně a i když mnohé konflikty nezmizí, nebudete je vnímat nijak tíživě. Co vás tentokrát obzvláště těší, bude slušné jednání lidí, se kterými přicházíte do styku.

VÁHY

Pokud zrovna zařizujete byt nebo hledáte vhodné bytové doplňky, můžete narazit na protest partnera i dalších členů rodiny. Nejenže okolí není nakloněno změnám, ale navíc se rozcházíte i v otázce vkusu. Také váš názor na pracovní záležitosti je odlišný od pohledu kolegů a nadřízených. Očekávejte proto drobné konflikty.

ŠTÍR

Přetrvává příznivé období pro lásku a se svým protějškem můžete strávit spoustu romantických chvil. Nezadaní by se měli kolem sebe pečlivě rozhlížet a nebát se oslovit objekt svých snů. Štěstí přeje odhodlaným. Pracovní výkon tento týden asi nebude nijak oslnivý a na dobré příležitosti si také budete muset ještě nějaký čas počkat.

STŘELEC

Tento týden se vyvarujte unáhleného jednání a nerozvážných činů. Lépe uděláte, když se budete držet započaté cesty a původně vytyčeného cíle. To platí zejména pro oblast práce, kde se mohou vynořit nečekané okolnosti vyžadující rychlé rozhodování. Ani v lásce to nemusí být jednoduché, v názorech se rozcházíte.

KOZOROH

Konečně můžete myslet víc na zábavu a najít si čas na koníčky a zájmy. Povinnosti polevily a nastává všeobecné uvolnění. Mohli byste se vypravit na zajímavou společenskou akci nebo jednoduše sezvat přátele na soukromou party. Je vám dobře mezi lidmi. Společnou notu najdete i s kolegy a obchodními partnery.

VODNÁŘ

Máte chuť podniknout něco bláznivého a svým jednáním překvapíte rodinu i přátele. Nudit se rozhodně nebudete, ale je tu riziko, že se dostanete do komplikací. V řeči se snažte být otevření a upřímní, milosrdná lež tentokrát není na místě. Lidé ve vašem okolí snadno odhalí pravdu a těžko pak z toho vybruslíte ven.

RYBY

Nadcházející dny slibují harmonické vztahy a romantické zážitky. V tomto období byste měli vyrazit do přírody, nejlépe samozřejmě po boku protějšku. Vaše prožívání je hlubší a snáze se vcítíte do pocitů druhého. Kvůli zvýšené citlivosti byste neměli sledovat smutné filmy ani číst černé kroniky, všechno vás hned dojme k slzám.

 

www.astroporadna.com


4.10.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na říjen. Týden od 4.10. do 10.10.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.