Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na listopad. Týden od 8.11. do 14.11.

Horoskop na listopad. Týden od 8.11. do 14.11.

Merkur a Mars ve Střelci přejí duchovním aktivitám a studiu. Studené podzimní dny je proto vhodné strávit ve vzdělávacích institucích nebo knihovnách. Rozjímání o samotě má tentokrát přednost před společenskými večírky, materiální hodnoty uvolňují cestu těm duchovním.

BERAN

Lidé v práci si nemohou vynachválit vaši pracovitost a vytrvalost. To vás motivuje k tomu, abyste svou snahu ještě znásobili. Není vyloučeno, že v těchto dnech dosahujete významných cílů, které jste si kdysi vytyčili. Jde to možná ještě lépe, než jste si mysleli. To, co kdysi vypadalo nenaplnitelné, se nyní přiblížilo na dosah.

BÝK

V tomto týdnu se přesvědčíte, že se na své přátele můžete opravdu spolehnout. Jsou ochotni pomoci vám s každou maličkostí, stačí jen říct. Zato v lásce není něco v pořádku. Venuše setrvává v opozici na vaše znamení a naznačuje spory a vzájemné nepochopení. Na partnera máte zřejmě vysoké nároky, jimž nemůže dostát.

BLÍŽENCI

Mnoho myšlenek si necháváte pro sebe, protože nevíte, jak byste je vhodně vyjádřili. Je to škoda, protože se do vás nedá dost dobře proniknout a lidé netuší, co se ve vás vlastně skrývá. Snažte se víc otevřít alespoň svým nejbližším. Jinak období přeje lásce, takže se můžete těšit na romantické chvíle ve dvou.

RAK

Chvílemi máte zřejmě pocit, že vás vaše kariéra neuspokojuje tak, jak byste si představovali. Osobně byste si přáli věnovat se více osobním záležitostem a koníčkům, než jen chodit do práce a zpět. Máte ale silný smysl pro odpovědnost, který vám nedovolí přistupovat k zaměstnání vlažně. Pořád jedete na plný plyn.

LEV

V zaměstnání se vyskytnou příznivé okolnosti, které vás posunou na lepší pozici nebo vám zlepší platové ohodnocení. S lidmi vycházíte dobře a máte silnější sebevědomí. Díky svým schopnostem se dostáváte do středu pozornosti a vaše názory jsou považovány přinejmenším za inspirativní. Pevnou půdu pod nohama nacházíte také doma.

PANNA

Máte tendenci utíkat od všeho, co se vám nedaří na první pokus. Nedělejte ale unáhlená rozhodnutí, útěk nic nevyřeší. Potřebujete se do problému zakousnout a poprat se s ním. Nevyřešené situace se budou opakovat, dokud se nevzmůžete na to, abyste se jim postavili čelem. Tento týden vás mohou potrápit zuby, nejezte proto sladkosti.

VÁHY

Na domácí půdě se cítíte nejsilnější a rodina vám přináší nejvíce radostí. Libujete si ve vaření i jiných domácích pracích, dům je jako ze škatulky a vychutnáváte si každou odpolední kávu. V práci je zbytečný stres a shon, nijak vás to v těchto dnech nenaplňuje. O to lépe však vnímáte partnerský vztah, protějšek je vaše spřízněná duše.

ŠTÍR

Jednáte rychle a se vším jste hned hotovi, aniž věnujete pozornost detailům. Práce kvapná bývá málo platná, takže počítejte s tím, že ji v budoucnu budete nejspíš opravovat. V osobním životě máte tendenci vrhat se do vztahů po hlavě. Náhle se zamilujete a nevidíte napravo nalevo. Chtělo by to víc rozvahy, a to ve všech oblastech života.

STŘELEC

Prožíváte dobré období, co se týče vztahů a společenského života. Máte příležitost upevnit a prohloubit partnerský vztah, ale i přátelské kontakty. Ve své dobré vůli a radostné náladě svým přátelům ve všem vyhovíte, což se vám nemusí vždy vyplatit, ale na druhé straně, děláte to dobrovolně a nečekáte nic nazpátek.

KOZOROH

V tomto týdnu se můžete cítit nerozhodně a rozpolceně. Pokud máte před sebou důležité rozhodnutí, nechte ho raději na později. Ať byste se nyní rozhodli jakkoli, neustále by vám vrtalo hlavou, zda jste učinili správně. Navíc pochybujete i o radách svých blízkých, takže se vám ani nedá nic moc doporučit.

VODNÁŘ

Rozvíjíte empatii a dokážete velmi rychle odhadnout lidské povahy. Ve vašem okolí se zřejmě vyskytují jedinci, kteří vás chtějí k něčemu využít. Jakmile je prokouknete, zahájíte ostrý protiútok. Nic nezapomínáte, nic neodpouštíte. Nějaké boje by se mohly strhnout zejména v práci. Doma bude při troše dobré vůle klid.

RYBY

Pokuste se být spokojeni s tím, co máte, a nehoňte bycha. Nevyčítejte si rozhodnutí z minulosti a pokud chcete dosáhnout něčeho pořádného, začněte poctivě od začátku. S trochou trpělivosti a vůle všechno jde. Navíc vás podporují členové rodiny i přátelé. Mají vás rádi takové, jací jste, a toho byste si měli vážit.

 

www.astroporadna.com


8.11.2010   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na listopad. Týden od 8.11. do 14.11.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
manka
manka - 8.11.2010 14:43

vy mě snad znáte nebo cosmajlik - 76

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.