Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na listopad. Týden od 15.11. do 21.11.

Horoskop na listopad. Týden od 15.11. do 21.11.

Slunce ve Štíru se dostává do pěkného trigonu s Jupiterem a Uranem v Rybách a dodává energii zejména lidem narozeným ve vodních znameních. Obecně je posílena intuice a nápaditost, což ocení zejména umělci. Dařit by se mělo také lidem pracujícím v oblasti zdravotnictví a pečovatelství.

BERAN

Máte příležitost učinit posun v kariéře. Vystupujete sebevědomě a používáte své osvědčené finty, jak zapůsobit na lidi. Mnohého dosáhnete právě díky osobnímu šarmu. Někdo na vyšší pozici si vás všimnul a pomůže vám na cestě vzhůru. V rodině zato tentokrát nevládne zrovna idylka, vypadá to spíš na časté výměny názorů.

BÝK

Planety v opozičním znamení Štíra vám nedělají moc dobře. Svět okolo vás jako by najednou postrádal řád a systém, na který jste zvyklí. Věci se mění příliš rychle, všechno je uspěchané a na váš vkus povrchní. Rádi se proto večer vracíte domů, kde nacházíte trvalé hodnoty. Věnujte tedy hodně času rodině a potomkům.

BLÍŽENCI

Planety přejí zejména navazování nových obchodních kontaktů a rozvoji podnikání. Jako řadoví zaměstnanci se můžete snadno dostat do kontaktu s nadřízenými - máte vlastní hlavu a těžko přijímáte jejich rozhodnutí. Partnerský vztah se tváří harmonicky, i když máte oba hodně práce a neuděláte si čas jeden na druhého.

RAK

Máte důvod k dobré náladě. Tento týden by se vám mělo dařit ve všech činnostech, do kterých se pustíte. Máte dobré nápady a snadno je uplatníte v praxi. Posíleny jsou vaše komunikační schopnosti a energie máte také na rozdávání. Jediné, co vám tentokrát chybí, je čich na lidi. Kroťte se v otevřenosti, nedůvěřujte každému na potkání.

LEV

Máte-li něco důležitého na práci, vykonejte to na začátku týdne. V dalších dnech se budete cítit poněkud unaveni, takže byste měli spíš odpočívat a nesnažit se o nadlidské výkony. Věnujte se fyzické očistě, cvičte jógu, pijte vodu a ovocné šťávy. Vůbec byste měli ozdravit jídelníček, poslední dobou na životosprávu příliš nedbáte.

PANNA

Užíváte života plnými doušky a měli byste si to skutečně vychutnat, dokud vám planety přejí. Je možné, že v těchto dnech narazíte na novou lásku, najdete si zajímavější práci nebo začnete podnikat. Nic vás tentokrát neomezuje, nic vám nestojí v cestě. Můžete se směle rozlétnout za svými sny a v duchu prožívat slastné pocity štěstí.

VÁHY

Vaše intelektuální schopnosti jsou posíleny a váš projev je bezchybný. Jen byste do něj měli dát více života a nadšení, jinak budete působit příliš strojeně. Milostným záležitostem tentokrát přáno moc není, protějšek má spoustu různorodých zájmů, ale na vás si čas pořádně neudělá. Nemá ale smysl se kvůli tomu cítit ukřivděně.

ŠTÍR

Přáno je tentokrát vztahům, a to jak partnerským, tak přátelským. Samota vám v těchto dnech vyhovovat nebude, proto vyhledávejte společnost. Je možné, že na některé osoby ve svém okolí změníte názor - ukážou se v lepším světle. Dobrou aspektaci Venuše ocení také lidé pracující v oblasti umění, kosmetiky a módy.

STŘELEC

Ve vašem okolí dochází ke změnám, které nevítáte zrovna s nadšením. Jste zvyklí na své zajeté koleje a každá výhybka vás psychicky rozhodí. Něco se přitom proměňuje i ve vašem nitru, ačkoli se to snažíte popřít. Nebraňte se vývoji a poddejte se novým proudům. Změny nakonec budou hrát ve váš prospěch, i když tomu nevěříte.

KOZOROH

Máte dobrou intuici a využijete ji zejména uprostřed týdne. Snadno se vcítíte do jiných a dokážete odhadnout, co je potěší a jak jim můžete zvednout náladu. Zároveň jste velmi loajální a chráníte zájmy druhých. Pro svou rodinu byste do ohně skočili a nikdo proti ní nesmí říct křivé slovo. Na to jste v těchto dnech obzvláště hákliví.

VODNÁŘ

Tento týden by se vám mělo dařit v zaměstnání i v soukromých obchodech, pokud v sobě najdete dostatek síly a vytrvalosti. Máte šanci na finanční přilepšení, kterého se vám dostane díky vašemu prozíravému jednání. Bude se vám dařit všude tam, kde zapojíte rozum. Pokud si nejste vlastním úsudkem stoprocentně jisti, nechte si poradit.

RYBY

V těchto dnech nevíte, kde vám hlava stojí, a ze samého stresu jednáte zmateně. V práci možná uděláte nějakou tu botu a potrápí vás zapomnětlivost. Ale zato mile překvapíte pochopením pro druhé. Když někdo potřebuje povzbudit a poradit, jste vždycky k zastižení. Zejména o víkendu prožijete příjemné chvíle s přáteli.

 

www.astroporadna.com


15.11.2010   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na listopad. Týden od 15.11. do 21.11.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
punh
punh - 15.11.2010 13:09

mně to teda nesedí vůbecsmajlik - 97

 
Linda
Linda - 15.11.2010 7:21

Doprcic, teda dneska to sedí jak prdel na hrnecsmajlik - 47.... od 4 od rána jsem vzhuru a premýslím co delat a cím dál víc jsem nastvaná, ze to co chci já jde do háje, zato to co si prejí jiní se plní a na moje úkory. Teda fakt doufám ,ze má horoskop tentokrát pravdu a nakonec vsechno skoncí v muj prospech. Protoze má pravdu, tomu teda fakt neverím!

 
jasmine
jasmine - 15.11.2010 5:03

smajlik - 47tak to sedí u mě

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.