Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Odpovědi od tarotových karet na otázky z 2.11.

Odpovědi od tarotových karet na otázky z 2.11.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 12. 10. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Protože Ester Vosátková musela z důvodu pracovní zaneprázdněnosti spolupráci s naším magazínem ukončit, bude se ode dneška ve dvojici s Helenou Kubeškovou střídat nová posila - Naďa Kučerová. Zde si můžete přečíst rozhovor, ve kterém se vám představuje.

Odpovědi Nadi Kučerové na dotazy z 2. 11. a naďa

iška

Dobrý den. Ráda bych znala naši společnou budoucnost. Já 6. 11. 1949, partner 7. 3. 1952. Děkuji

Milá Iško, je vidět, že nejste moc spokojená. Vztah i do budoucna projde zásadní krizí, která sice pomine a na krátko se vše zlepší. Ale tohoto muže vedle vás do budoucna nevidím, je mi líto. Ale sama nebudete. Je vedle vás vidět muž, kterého budete moc milovat. Nejspíš někdo, kdo nepochází odtud.


Januše

Přeji pěkný den, prosím o sdělení, zda v budoucnu se "zmátoří" naše firma, kde s manželem pracujeme skoro 40 let. Od 1. 11. pracujeme na 60 %. Mé narození 18. 8. 1957, manžel 8. 5. 1952. Moc předem děkuji.

Dobrý den, Januše, nemusíte se obávat o vaše místo. Tato neutěšená situace ještě nějakou dobu potrvá, ale po novém roce se začne pomalu měnit. Pak je vidět další náboj a další práce. Karty říkají, že firma bude pokračovat.


sevenofnine

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svůj zdravotní stav. 26. 07. 1975, děkuji :-)

Hezký den sevenofnine, váš zdravotní stav se nejeví až tak kriticky. Jsou vidět gynekologické potíže a spodní část páteře. Do budoucna je vidět i chirurgický zákrok, ale dobře dopadne. Budete v rukou schopného lékaře, je to muž. Rozhodně ale problémy řešte a nic neodkládejte.


Remek

Dobrý den, v poslední době se necítím po zdravotní stránce dobře. Je mi tak nějak, jak se říká: "Nic a všechno". Je tam nějaký závažnější problém, nebo to odezní samo. Narodila jsem se 6.10.1974, vdaná. Děkuji

Dobrý den, Remeku, co se týká zdravotního stavu, rozhodně se nechte prohlédnout lékařem. Dost je u vás vidět hlava – časté bolesti nebo dokonce migréna. Dále gynekologické problémy a páteř. Vše má svou podstatu, odkud tyto problémy pramení, a tím je ne moc dobrý psychický stav. Měla byste se nad sebou trochu zamyslet a více se o své tělo starat.


jlo

Jarmila, 10.8.1964, tento rok byl v práci velký propouštěcí exodus, jak to bude vypadat pro mě v roce příštím, půjdu pracovně (potažmo finančně) nahoru, včetně studia - budu pokračovat?

Milá Jarmilo, nějaké změny v práci skutečně jsou, ale ne nyní, později. Co se studia týká, je vidět začátek. Cesta nahoru také, ale bude vás to ještě nějaké síly stát. Rozhodně je ale vidět, že máte nejen sílu, ale také odhodlání. Problémy teď pusťte z hlavy a soustřeďte se na to podstatné. Máte před sebou velké věci.


Renitko

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci okrem dvoch deti, ktore uz s manzelom mame, budem mat nejake dalsie :)
Dakujem, narodena som 26.7.1979 Rena.

Dobrý den, Renitko, další těhotenství je opravdu vidět, nebude sice zcela bez problémů, buďte na sebe opatrná, ale děťátko se narodí v pořádku. Vypadá to na holčičku.


gerbera 

Dobrý den, jsem nar. 18. 1. 1965, manžel 7. 3. 1965, nevěra, odcizení, lež, jak to karty vidí dál v blízké době? Budu ještě někdy šťastná a spokojená? Děkuji

Dobrý den, gerbera, co se týká vašeho manželství, není třeba dál čekat. Není vidět, že by tu byla možnost zlepšení vztahu. Je vidět rozchod. Ten vás ale posune dál, budete spokojená, i když bez muže nějakou dobu. Je tu ale vidět regenerace nejen těla, ale i ducha. Poznáte muže, který vás bude moc milovat, jen bude potřeba mít trpělivost.


Jankaa

Dobrý den, já 3. 6. 1959, manžel 21. 08. 1955, jak vidíte náš vztah v budoucnu. Děkuji.

Dobrý den, Jankaa, co se týká vašeho vztahu, jste doživotní partneři, blahopřeji. Máte toho sice dost za sebou, ale také ještě hodně před sebou. Je vidět dokonce i přírůstek do rodiny, takže další blahopřání.


manka

dobrý den, chtěla bych se zeptat na svoje zdraví, nar. 18.7.1963. Děkuji moc

Dobrý den, manka, co se týká vašeho zdraví, jsou nejvíce vidět ňadra. Pravidelně se prohlížejte a nic nezanedbávejte. Je tu vidět i rekonvalescence po chirurgickém zákroku. Dále jsou vidět gynekologické problémy, hlavně vaječníky. Potřebujete celkově pročistit organismus a nejvíce se zaměřte na krev a játra.


legitim

Zdravim, Kristyna, 18. 4. 1985. Rada bych se zeptala na svuj partnersky zivot v blizke budoucnosti. Dekuji, hezky den.

Milá Kristýno, je vidět zklamání, které ještě zcela nepřebolelo. Zkuste zapomenout na minulost, která vás brzdí, a zbytečně si vytváříte bloky. Do budoucna je vidět velmi šťastné partnerství, kdy se i vdáte a budete mít rodinu. Vše máte před sebou.


Dadula

Dobrý den, prosím, co vidí karty, známe se krátce, já rozvedená 18. 7. 1958, přítel rozvedený 27. 1. 1963. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Dadula, potěším vás, ale tento muž se jeví velmi dobře a i do budoucna je vedle vás vidět. Tvoříte hezký pár, který bude žít společně po dlouhou dobu. Užívejte tedy přítomnosti a těšte se na budoucnost. Minulost nechte za sebou, je vidět, že jste se stále nesmířila se zklamáním, které vám život přinesl.


Czepeřička

Dobrý den, ráda bych se zeptala na můj partnerský život. Jsem vdaná, s manželem nežiji již rok. Dagmar, narozena 1. 11. 1972. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Czepeřička, co se týká partnerství, je vidět jakési rozhlížení a přemýšlení. Bojíte se, abyste neudělala chybu. Není se ale potřeba obávat. Během příštího roku potkáte osudového muže, který vám změní život. Budete velmi šťastná.


Ivušee

Dobrý den, ráda bych se zeptala na manžela - narozen 19. 3. 1971. Manžel si loni začal dodělávat maturitu, zajímá mě zda mu pomůže v jeho dalším pracovním uplatnění. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, Ivušše, zatím sice není vidět žádná změna, ale váš manžel by měl být více trpělivý. Jeho čas přijde. Příští rok se objeví první nabídky. Mezi nimi pak jedna zásadní, která dokonce splní manželův sen, co se práce týká.


ozon

Dobrý den, mám ještě šanci na hezký vztah ? Jsem 23. 3. 1954. Moc děkuji!

Dobrý den, ozon, rozhodně máte šanci. Jen buďte trpělivá. Objeví se muž, který vás bude mít rád a navzájem u sebe najdete zázemí. Jen ne hned, bude to zhruba do dvou let.


issais

dobrý den, jaká je budoucnost našeho manželství? já 24. 6. 1973, manžel 18. 12. 1972

Dobrý den, issais, je sice vidět, že vaše manželství nějakými problémy projde, ale dá se to ustát a také to ustojíte. Neřešíte nic, co by se vyřešit nedalo. Karty říkají, že tohle manželství vydrží.


petraangel666

Dobry den. Chcela by som sa opytať kariet, kedy sa zlepši moja finančna situacia, či vobec v mojom živote vidite vela penazi. Petra nar 27. 12. 1977 o 19:30 v Nitre. Slobodna, bezdetna. Dakujem

Dobrý den, petraangel666, bohužel, žádné velké peníze u vás nejsou vidět a to ani do delší budoucnosti. Ale že byste strádala, to vidět není. Zatím vše zvládnete celkem snadno, ale za pár měsíců to bude trochu lepší. Pak budete mít období, které bude bez starostí na nějakou dobu. Ovšem je nutné peníze hlídat a dobře opatrovat.


amandalima

Dobrý den. Co mě čeká s mým současným partnerem, má se nám narodit děcko. Děkuji. 11. 12. 1982.

Dobrý den, amandalima, není třeba se obávat. Je vidět, že na dítě se těšíte oba. Vašemu partnerovi se splní sen, bude moc šťastný. Po porodu je vidět krátké odcizení, dávejte si na to pozor. Pak je ale opět vše v pořádku. Mimochodem, v osudu máte děti dvě, druhé se narodí poměrně krátce na to.


lio

Dobrý den přeji, v září mi krátce po porodu zemřel syn. Chtěla bych vědět jestli příští rok na jaře je vhodný čas pro umělé otěhotnění. Jsem rozvedená, narozená 19. 5. 1967. Děkuji

Milá lio, ani netušíte, jak moc je mi líto, co vás potkalo. Ale buďte silná, protože děťátko mít budete. K otěhotnění ale dojde trochu později. Hlavně neztrácejte hlavu, jakmile nebude chod událostí přesně tak, jak si plánujete. Musíte být psychicky silná a vyrovnaná. Stále vycházejte z toho, že rodina vám dána je. Je vidět opět chlapeček a bude v naprostém pořádku.


N.Kucerova@seznam.cz

 


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. a - helena

 

Odpovědi vyjdou v úterý 30.11. 

 

Dotaz musí obsahovat:


 

Datum narození


 

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)


16.11.2010   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 55   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Odpovědi od tarotových karet na otázky z 2.11.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Lenka.V-Z
Lenka.V-Z - 29.1.2011 19:13

Dobrý den,jsem narozena 11.5.1974,jsem necelých 6 let rozvedená a od té doby nemám štěstí na partnery.Mohu,prosím,vědět,zda ještě někdy potkám muže,který si mě bude vážit a mít rád?Děkuji za odpověď.Lenka.

 
Lobka
Lobka - 29.11.2010 13:28

Zdravím,chtěla bych se zeptat,zda budeme někdy s přítelem bydlet dohromady v jednom bytě nebo domě..Já 23.11.1965,on 18.12.1955.Díky za odpověď.smajlik - 45

 
marketa34
marketa34 - 29.11.2010 8:33

Dobrý den chtěla bych se vás zeptat zda vidíte v našem životě nějakou zásadní změnu ,já 31.8.1976 manžel 24.4.1974.Děkuji za odpověd a přeji krásný den smajlik - 3

 
Rendy Sendy
Rendy Sendy - 29.11.2010 7:32

Ahojky Naděnko smajlik - 54, jsi šikulka smajlik - 5.A co se týká tvých rozborů minulých životů, tak to je něco úžasného. Všem vřele doporučuji smajlik - 47. Jistě si na tebe každý, kdo bude mít zájem, zjistí kontakt na tebe smajlik - 30.

 
Vinona
Vinona - 27.11.2010 19:54

Hezký den,
chtěla bych se zeptat na vztah mé nej přítelkyně 17.8.1978 a jejího přítele 28.12.1977.Čeká je uzavření hypotéky a já bohužel z jejího přítele cítím neupřímnost k ní.
Moc Vám děkuji za odpověď.

 
Petram.2
Petram.2 - 27.11.2010 17:35

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat do budoucna na můj partnerský život. Datum mého narození 18.12.1988.

Děkuji moc

 
Anetaa
Anetaa - 27.11.2010 17:29

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat na náš vztah s partnerem já:18.12.1988 a přítel 7.9.1981.

Děkuji

 
Plitva
Plitva - 26.11.2010 10:23

Dobrý den, s partnerem čekám děcko. Jak nás vidí vaše karty do budoucna? Děkuji -11.12.1982. smajlik - 2

 
vikyky07
vikyky07 - 26.11.2010 7:33

Dobrý den,
vdaná ,nar.29.4.1970. Chtěla bych změnit zaměstnání a abych měla větší šance uvažuji o dálkovém studiu stř.ekonom.školy. Vím, že by to bylo náročné při práci a rodině, proto by mne zajímalo, zda by mi to opravdu pomohlo v zaměstnání, nebo by to bylo zbytečné úsilí. Mám se do toho pustit?

předem děkuji

 
Slavka
Slavka - 24.11.2010 14:32

Dobrý den, Naďo, můžu Vás poprosit o nakouknutí do budoucnosti mého syna (31.5.2007)? Je to hodný chlapec, ale má trošku zvláštní projevy. Chová se jinak, než jeho vrstevníci, a to především, když je v širším kolektivu. Když všichni jdou doleva, on doprava. Všichni poslouchají pohádku, on musí dělat něco jiného. A často je jakoby ponořen do jiného světa, nereaguje, když na něj mluvím, nedokáže se soustředit na úkol, který dostal, ale zase se přenese kamsi jinam. Nerozumím mu, a chtěla bych alespoň vědět, jak se k němu chovat, abych mu svým jednáním do budoucna neublížila. Chci na něj výchovně působit, a nejsem tip, který k výchově používá hůl. Slova však zatím nepomáhají. Čekají mého syna nějaké problémy nebo jde jen o jisté vývojové stádium, které překonáme? Dělám já něco špatně? Nebo se jedná o poruchu, a jakou? Děkuji předem, ať už bude odpověd jakákoli, budu s ní nakládat opatrně. Slávka (16.1.1977)

 
simous
simous - 24.11.2010 11:22

Dobrý den, ráda bych věděla zda se ke mě vrátí přítel 13.7.88, případně kdy.
děkuji Simona 21.7.87

 
Dagmar99
Dagmar99 - 24.11.2010 11:03

Dagmar 13.6.1955 Dobrý den,mám přítele v zahraničí.9.4.1955 Známe se 2 měsíce.Chci se zeptat jakou budoucnost bude mít náš vztah?Děkuji

 
muminc
muminc - 23.11.2010 19:37

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli najde syn 15.9.1985 nějaký trvalý vztah na delší dobu.Děkuji

 
vandala17
vandala17 - 22.11.2010 17:47

Dobrý den ,Helenko ,máme s přítelem velký problém :-(
Já-Daniela 16.2.1990 a přítel-Jan 1.8.1983
Před pár měsíci byl přítel s jednim živnostníkem na melouchu a on mu pak nezaplatil.Vypsal mu jen směnku.Bohužel ale nemá žádný majetek,takže se bojím,že už ty peníze neuvidíme a budem žít z měsíce na měsíc.Máme roční dcerku,takže je nějakým způsobem potřebujem dostat zpátky.Zajímá mě tedy,jestli by jste mi mohla říci,jestli ji prodáme,nebo jestli ji mám nechat už zarámovat :-(
Moc děkujemesmajlik - 84

 
Bibia
Bibia - 22.11.2010 9:17

Dobrý den,

můžete mi říct, zda máme budoucnost?
Já 9.1.1973 a on 9.3.1969
Moc vám děkuji
B.smajlik - 45

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.