Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na prosinec. Týden od 27.12. do 2.1.

Horoskop na prosinec. Týden od 27.12. do 2.1.

Saturn svírá hezký sextil s Merkurem, což podpoří intelektuální aktivity a rozvahu. Týden přeje hloubání a poctivému studiu. Kvadratura Saturnu s Marsem hrozí plýtváním energií na akce, které nepřinesou praktický užitek. Do nového roku bychom měli vstoupit opatrně.

BERAN

Do práce se vrháte s vervou a není nic, co by vás mělo ve vašem postupu omezovat. Vztahy mohou být uprostřed týdne poněkud ochlazeny, nejspíš právě kvůli vašemu pracovnímu zápalu a vytížení. Jenomže jak jste se do toho jednou dali a všechno vychází, těžko ve svém tempu polevíte. Stávají se z vás workholici a vůbec vám to nevadí.

BÝK

Silvestr se letos vyvede, mezi přáteli je vám nejlépe. Nevynecháte jedinou příležitost, kdy můžete zajít do společnosti a pobavit se. Lákají vás zejména umělecké zážitky – radost vám udělá koncert, výstava nebo divadlo, možná se sami pustíte do nějaké tvůrčí aktivity, která by mohla zaujmout okolí. V tomto týdnu máte skvělou intuici.

BLÍŽENCI

Nemáte jasnou představu, čeho byste chtěli v tomto roce dosáhnout, ale doufáte, že se vás štěstí bude držet víc než v tom předešlém. Nedoufáte marně. Jupiter i Saturn budou v průběhu nového roku na vaší straně a překážek výrazně ubude. Držte se nohama na zemi a mějte oči otevřené. Nové příležitosti přijdou brzy.

RAK

Zdá se, že do nového roku nestartujete zrovna v plné síle. Těžko říct, zda jste ještě přejedení z Vánoc a nemůžete se hýbat, nebo se vám jen zkrátka nechce po dnech volna zpátky do pracovního procesu. Každopádně pro vás bude tento týden náročnější, alespoň co se pracovních aktivit týče. Budete mít sklony k uzavřenosti a zádumčivosti.

LEV

V zaměstnání se můžete blýsknout nějakým zajímavým nápadem. O svátcích jste si odpočinuli a můžete jet opět na plný plyn. Navíc vám přejí i okolnosti – máte dobré příležitosti a měli byste jich využít. Co se týče vztahů, měli byste se vyvarovat náhodných mileneckých avantýr, raději preferujte trvalejší vztahy s lepší perspektivou do budoucna.

PANNA

Bilancujete finanční ztráty z uplynulého období a možná si rvete vlasy z hlavy. Zároveň vás to ale nutí nad svými majetkovými poměry zauvažovat více prakticky a s větší odpovědností. Vaši blízcí vás sice vytáhnou z nejhoršího, neobejde se to však bez výčitek a poučování. Pro příště se vyhýbejte riskantním investicím.

VÁHY

S příchodem běžných pracovních dní nejspíš trochu posmutníte. Nebude vám dobře z vědomí, že po dnech strávených pospolu se členové rodiny opět rozutečou ke svým pracovním starostem a domů se přijdou jen tak najíst a vyspat. Tento týden pro vás nebude nejpříjemnější, ale špatné aspekty k vašemu znamení na obloze také nejsou.

ŠTÍR

Snažíte se všem dát na odiv, jak šlechetná předsevzetí si letos na Nový rok dáváte, a s pýchou ukazujete, jak je poctivě dodržujete. Ve volném čase nejste v hospodě, ale v posilovně či na aerobiku, nekouříte a pijete džusy. Nechvalte však dne před večerem, za pouhý týden může být všechno zase zpátky ve starých kolejích...

STŘELEC

Hvězdy jsou nakloněny kariérnímu vzestupu, který ale nebude spojen s přílišným finančním polepšením. Spíš získáte větší prestiž a pravomoce, ale nadřízení budou trochu lakomci. Nicméně pracovat by se vám mělo v tomto týdnu dobře, svůj pověstný cit pro detail máte vyostřený a jste ve své kůži. Dostat by se vám mělo alespoň pochvaly.

KOZOROH

Přemýšlíte, jak vydělat peníze, aniž byste přitom slezli z gauče. V samém stavění vzdušných zámků vám proplouvá pod rukama šedivá realita a je dost možné, že zapomenete vyřídit všechny pracovní záležitosti. Nicméně Venuše vám přeje, takže si polepšíte alespoň v oblasti lásky a kamarádských vztahů. Vyrazte do společnosti.

VODNÁŘ

Týden přeje začátkům nových projektů, a to zejména těch, do kterých se pustíte se svou polovičkou. Pokud jste na leden plánovali nějaké změny, měly by se zrealizovat podle vašich představ. Ve středu vaší pozornosti ale zůstávají partnerské vztahy. Pohodu v milostném životě si budete užívat zejména koncem týdne.

RYBY

Občas se zabýváte ztřeštěnými úvahami a plánujete neuvěřitelné projekty do budoucna. Máte v sobě hodně optimismu, který vám občas zastře střízlivý zrak. Nicméně i když se do některého ze svých plánů pustíte a nedopadne to zrovna na výbornou, okolí vás jistě ocení pro vaši odvahu, odhodlanost a vynalézavost.

 

www.astroporadna.com


27.12.2010   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na prosinec. Týden od 27.12. do 2.1.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 27.12.2010 8:13

Cert vem zvýsení platu, ale vzhledem k tomu, ze jeste porád nemám od ledna prodlouzenou smlouvu, a stará smlouva koncí medio december (preloz si to jak umís) tak i soucasný plat visí ve hvezdách smajlik - 82

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.