Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na leden. Týden od 3.1. do 8.1.

Horoskop na leden. Týden od 3.1. do 8.1.

Venuše se drží v pěkném sextilu na Mars a přeje rozvoji přátelských i partnerských vztahů. V tomto týdnu by se nemělo nic uspěchat, na prvním místě bude rozvaha a plánování. Také politici budou zřejmě víc diskutovat, než se odhodlají ke konkrétnímu rozhodnutí.

BERAN

Pokud se chcete naplno věnovat práci, budete muset v něčem ošidit rodinu. Není to jednoduché, protože svým nejbližším už dlouho slibujete společný víkend a zase to musíte odříci. Jestliže se vaše pracovní úsilí odrazí na výplatní pásce, rodina vaši kariéru podpoří. V opačném případě čekejte spíš výčitky a nedostatek pochopení.

BÝK

S partnerem se možná neshodnete v otázkách rodinného rozpočtu. Máte šetřivou náladu a chcete vytvořit rezervy na horší časy, zatímco váš partner by si chtěl ušetřených peněz občas užít. Nebojte se pustit účtu trochu žilou, ale nedopusťte, aby si užíval jenom partner. Kupte něco pěkného pro radost i sobě nebo si zajděte na dobrou večeři.

BLÍŽENCI

Prožíváte poklidné dny a libujete si zejména ve vztahu s milovanou osobou. Pohodu vám mohou znepříjemnit nemilé příhody v zaměstnání, plynoucí ze zhoršených mezilidských vztahů. Kolegové nemají nic jiného na práci, než kritizovat a pomlouvat jeden druhého. Vy se však do toho nehodláte zapojovat a jedete si po svém.

RAK

Stěžejní planety jsou k vašemu znamení tento týden postaveny příznivě, a tak byste si neměli na nic stěžovat. V zaměstnání i v osobním životě snadno prosazujete své názory a dostáváte se do středu dění. Všechno, co tento týden začnete, bude mít dobré základy a optimistickou perspektivu. Doba přeje zejména rozvoji společenských vztahů.

LEV

V minulém období jste namáhali mozek, a ten teď stávkuje. Potřebujete si odpočinout a věnovat se oddechovým aktivitám. Úspěšnější budete ve sportu než v intelektuální sféře. Ani vztahy nejsou tento týden vaší parketou, mohou se objevit drobné spory. Nechcete se hádat, a tak se znich budete snažit tiše vycouvat.

PANNA

Žijete bohatým společenským životem a vítáte každou příležitost, při které si můžete takzvaně vyhodit z kopýtka. Jako byste se rozhodli, že na sobě nebudete šetřit, dopřáváte si trochu luxusu a neváháte sáhnout hlouběji do peněženky. Na druhé straně jste štědří a rádi obdarováváte i druhé. Týden přeje setkáním s přáteli a kulturnímu vyžití.

VÁHY

Možná vám připadá, že ztrácíte shodnou notu s partnerem a přestáváte si rozumět. Jeden mluví o voze, druhý o koze a nemůžete se shodnout ani v běžných maličkostech. O víkendu ale přijde příležitost k urovnání malicherných sporů a k celkovému usmíření. Naplánujte si proto romantický večer nebo výlet do hor.

ŠTÍR

Tento týden by se vám mohlo dařit zejména v obchodních jednáních. Máte dobrou intuici k výběru obchodních partnerů a dobře vám to myslí při podepisování smluv. V zaměstnání se můžete spolehnout na dobrý úsudek i na osobní kouzlo, kterým působíte na druhé. Vypadáte důvěryhodně, sluší vám to a lidem se s vámi dobře jedná.

STŘELEC

Neobvyklé okolnosti a nečekané situace způsobí, že svého partnera nahlédnete v trochu jiném světle. Není jisté, zda vás to potěší nebo rozladí, v každém případě však svou polovičku o něco lépe poznáte. Nakonec to vztahu prospěje. V zaměstnání se nic zvláštního neděje, hvězdy jsou nakloněny zejména vědcům a výzkumné činnosti.

KOZOROH

Máte možnost učinit pokrok ve vnitřním duchovním rozvoji. Hodně přemýšlíte a možná se zajímáte o duchovní literaturu. Výhodou je, že máte svou hlavu a nenecháte se nikým jen tak ovlivnit. Tento týden se navíc dobře vyjadřujete a své myšlenky umíte přesně zformulovat. V práci je přáno mluvené komunikaci i vyřizování korespondence.

VODNÁŘ

Máte chuť ke změnám a novým akcím, ale něco jako by vám bránilo v rozletu. Vždycky se někde najde nějaký zádrhel, který vám zkříží plány. Možná máte až pocit, že vám osud nepřeje. Nebojte se, nepříznivé období brzy zase odezní. Nejlépe uděláte, když vyřizování zásadních záležitostí odložíte na později a budete raději relaxovat.

RYBY

Jste spokojeni sami se sebou a hlavně s výsledky své práce. I když nemáte potřebu být vidět a úspěchy se na veřejnosti příliš nechlubíte, hřejí vás u srdce. Během týdne navíc budete mít příležitost upevnit rodinné vztahy. Udělejte si proto čas na své blízké a zajeďte navštívit příbuzenstvo. Rýsuje se dohoda ohledně sdíleného majetku.

 

www.astroporadna.com


3.1.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na leden. Týden od 3.1. do 8.1.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.