Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na prosinec. Týden od 20. do 26.12.

Horoskop na prosinec. Týden od 20. do 26.12.

Venuše stráví letošní Vánoce ve znamení Štíra a podpoří intimní rodinnou atmosféru. Venuše ve Štíru není příliš duchovně založená, zato způsobuje silné milostné jiskření. Svátky proto budou letos dobou zamilovaných. Lidé žijící v dlouhodobých svazcích by jich měli využít k oživení vztahu.

BERAN

Prožíváte období vyrovnanosti a smíření. Vánoční shon vás nejspíš nestrhne, protože v nitru cítíte klid. Doba je vhodná pro návštěvu přátel, které jste dlouho neviděli, nebo pro intimní večery doma při svíčkách. V práci by mělo jít všechno hladce, i když se nikam nehoníte a na všechno si vyhradíte dostatek času.

BÝK

Rádi se obklopujete zajímavými lidmi a tento týden máte ke společenským setkáním dostatek příležitostí. Je možné, že to přeháníte s alkoholem a máte z toho trochu výčitky svědomí. O Štědrém dnu se zřejmě nepovede všechno podle vašich představ, ale zato vám nebude chybět dobrá nálada a dost se nasmějete.

BLÍŽENCI

Pokud jste se v minulých týdnech nepohodli s někým v práci, tento týden k sobě zase můžete najít cestu. Nezaplétejte se ale do názorových sporů a zkoušky ve škole také raději nechte až na leden. Planety příliš nepřejí intelektuálním aktivitám, zato ale podporují uměleckou a tvůrčí činnost. O Štědrém dnu mohou přijít neobvyklé nápady.

RAK

V tomto týdnu byste si měli udělat čas sami na sebe, zastavit se a zamyslet. Nad vlastní životní cestou i nad světem obecně. Jednak vás k tomu vybízí vánoční doba a jednak jsou pro rozjímání dobré konstalace. Zapomeňte proto na starosti všedních dnů, nenechte se ovládnout stresem, vyhýbejte se davům v přeplněných obchodech a přemýšlejte.

LEV

Neměli byste se pokoušet o zvláštní pracovní výkony, spíš se držte v klidu domova a rozvíjejte vztahy s blízkými. Vaše síla je tentokrát ve schopnosti harmonizovat okolí a vytvářet dobré domácí zázemí. Protože si potrpíte na dobré jídlo a pití, zkuste si letos o Vánocích dopřát nějakou luxusní pochoutku z exotické kuchyně.

PANNA

Minulé období pro vás asi nebylo nejpříjemnější, zato jste ale v sobě objevili odolnost, o které jste možná dříve ani nevěděli. Chápete, že je občas nutné se s životem prát a když těmi boji projdete, budete se cítit silnější a vyrovnanější. O Štědrém dnu byste měli mít dobrou náladu a zřejmě pro své blízké přichystáte milá překvapení.

VÁHY

Razíte heslo "můj dům, můj hrad" a nejraději byste se doma zabarikádovali, aby do vašeho intimního rodinného soužití nevrazil žádný narušitel. Zčásti je to i kvůli lenosti, která vás zrazuje od společenských setkání a návštěv. Štědrý den zřejmě nepojede přesně podle vašeho líného scénáře - nakonec vás to ale velmi mile potěší.

ŠTÍR

Neumíte se odpoutat od práce a neustále vymýšlíte, jak jí dodat nový dech, abyste v ní byli ještě spokojenější. Rádi byste nalezli směr, kterým se budete v příštím roce ubírat, a spřádáte si v hlavě mnoho plánů. O Štědrém dnu raději vypněte telefon - je totiž možné, že vás zkontaktuje někdo z kolegů a donutí vás řešit pracovní záležitost.

STŘELEC

Psychicky jste už velmi unaveni a měli byste se odreagovat nějakou jednoduchou manuální činností, která nevyžaduje moc přemýšlení. V komunikaci nejste nejbystřejší a v diskusích budete spíš prohrávat, planety však tentokrát přejí rozvíjení mezilidských vztahů. Takže o ničem nediskutujte a užívejte si chvíle s blízkými.

KOZOROH

Okolnosti v práci nejsou tentokrát nejpříznivější, zejména co se týče obchodních partnerství. Obchodní jednání a podpisy smluv proto nechte raději až na leden. Zato v tomto týdnu zaznamenáte výrazné duchovní spříznění s protějškem. Váš vztah se může posunout na vyšší úroveň - pokud vám do toho nevleze práce.

VODNÁŘ

Tento týden budete prožívat velmi vnitřně. Planety přejí upevňování milostných vztahů a intimnostem. Denní rutina půjde tak trochu mimo vás, možná z roztržitosti zapomenete na své obvyklé povinnosti. Nebude na vás takový spoleh jako jindy. O Štědrém dnu budete mít lehce sklony k sladkobolnosti, ale blízcí vás rozptýlí.

RYBY

Myšlenky vám nepostojí na jednom místě a pokud se už neřadíte ke studentským řadám, aspoň se ponoříte do filosofických knih a budete v nich se zápalem hledat pravdy o světě. Váš mozek zkrátka žádá, abyste ho něčím zaměstnali, a vy mu rádi vyhovíte. Do všeho, co tento týden podniknete, vložíte velké nadšení.

 

www.astroporadna.com


20.12.2010   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 8   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na prosinec. Týden od 20. do 26.12.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 20.12.2010 18:45

sharon: kolikateho mas narozky?

 
sharon
sharon - 20.12.2010 17:07

YXH: ano , jsem ....smajlik - 68

 
YXH
YXH - 20.12.2010 16:45

Jelikoz moje denni rutina pujde stranou, asi zapomenu uklidit a uvarit smajlik - 68

 
YXH
YXH - 20.12.2010 16:44

sharon: Asi neco jako sentimentalita? Takze ty jsi taky vodnar smajlik - 31Linda: Taky to rika, ze planety preji k rozvijeni mezilidskych vztahu. Mozna, ze se klokani trochu srovnaji. Taky lopata a snih by je mohly trochu uondat. smajlik - 68

 
Sofffie
Sofffie - 20.12.2010 15:51

Obchází mě zase posvátná hrůza - JAK TO VÍTE? Jsem Váha a přesně to na mě sedí. smajlik - 34smajlik - 34smajlik - 34

 
sharon
sharon - 20.12.2010 11:29

nevím co jsou sklony k sladkobolnosti....smajlik - 26

 
Linda
Linda - 20.12.2010 9:46

Kdo píse tyhle horoskopy smajlik - 59smajlik - 36. Teda trefil se, ALE ta poslední cást mi zvedla tlak...mám si uzívat chvíle s blízkými ..... a me ve ctvrtek dorazí klokani s tchánem a v pátek tchýne (tentokrát bez psu)

 
jasmine
jasmine - 20.12.2010 3:44

smajlik - 47mám supr týdensmajlik - 61smajlik - 64

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.