Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Zeptejte se tarotů...

Výklad karet. Zeptejte se tarotů...

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 28. 12. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Tarotové odpovědi Nadi Kučerové na dotazy z 28. 12.

Peggy

Krásný den, Naďo, chtěla bych se zeptat, zda se na nás s manželem v roce 2011 usměje štěstíčko a nadělí nám miminko. Moje datum narození je 18. 12. 1972 a manželův 20. 5. 1971. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji Vám šťastný nový rok.

Milá Peggy, doporučuji trpělivost a také větší opatrnost, co se zdraví týká. Je zde vidět zásah doktorů. Měla byste jednat rychle a nečekat. Bude vám pomoženo z medicínského hlediska. Před tím by ale bylo dobré navštívit někoho, kdo pracuje s energiemi a zabývá se shambalou. Pokud nikoho takového neznáte, ozvěte se na mail, dám vám kontakt. Rozhodně je tu sice překážka, ale překonatelná.


Zuzulka

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda v novém roce najdu zajímavou a finančně ohodnocenou práci. Děkuji Zuzulka nar. 16. 2. 1957

Dobrý den, Zizulko, rozhodně máte spoustu šancí. Vaše snažení tedy ponese i své ovoce. Práci vidím a také spokojenost, co se týká financí. Ale pozor! Je zde vidět i spousta vynaložené energie a také nutnost pro to leccos obětovat. Pokud jste ale připravená, není problém. Budete moc spokojená.


Alberta

Dobrý den, paní Naďo, chtěla bych vědět, jestli moje dcera nar. 23.7.1978 najde konečně toho "pravého" a bude šťastná. Moc bych jí to přála, zatím ji v životě moc hezkého nepotkalo. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Alberto, rozhodně se vaše dcera dočká. Jen to bude ještě chvíli trvat. Měla by trochu snížit své nároky, projevuje se přesně podle svého lvího znamení. Má před sebou známost, která bude životní a osudová. Ale pozor, mohla by tohoto muže od sebe celkem snadno odehnat, protože jí nebude v něčem vyhovovat. Ať má oči více otevřené a srdce také.


Kadla

Dobrý den. Budu mít asi netypický dotaz. Mám poslední dva roky nesmírnou smůlu. Neustále se potýkám s problémy, jako je rozbité auto, rozbitý plynový kotel atd. atd.. Permanentně, týden co týden řeším tyhle věci a za ty dva roky nepřetržitých problémů už jsem vyčerpaná jak finančně, tak psychicky. Ráda bych věděla, PROČ se mi tyto věci dějí, resp. zda za to mohu já, nebo jestli třeba není někde někdo, kdo by mi přál smůlu. Děkuji za odpověď, pokud tedy lze z karet vyčíst. Nar. 2. 1. 1966, rozvedená.

Dobrý den, Kadlo, vaše smůla pramení spíše z karmického dění. Určitě tu není nikdo, kdo by měl tu sílu vám takto ubližovat. Vše jde tedy minulými životy. Vaše karma se sice pomalu dotočí a bude dobře, jen si ještě pár věcmi projdete. Rozhodně je ale vidět, že tuto zkoušku ustojíte. Pomůže vám v tom jistý muž, kterému nebude váš osud lhostejný. Poměrně zásadní bude tento rok, proto se připravte na zvraty, které s sebou přinese. Kupte si křišťál a stále ho noste při sobě.


ozon

Dobrý den paní Naďo, ráda bych věděla, zda ještě mám naději na kvalitní vztah ? Jsem 23.3.1954. Moc děkuji!

Dobrý den, ozon, jsem moc ráda, že vám můžu udělat radost sdělením, že vedle vás opravdu muže vidím. Potkáte ho do dvou let a budete s ním velmi šťastná. Teď tedy buďte ještě trochu trpělivá, vaše štěstí si vás najde.


Renitko

Dobrý deň, rada by som sa opýtala na moju sestru. Od svadby (už viac ako 4 roky) sa jej nedarí otehotnieť, veľmi sa tým trápi, začínajú s manželom pomaly uvažovať nad umelým oplodnením. Chcela by som sa opýtať, či sa im v dohľadnej dobe dieťatko zadarí, sestra už o tom pochybuje. Rada by som ju podporila ak to pôjde :) Narodená je 29.1.1981. Ďakujem, Rena

Dobrý den, Reno, poraďte svojí sestře, ať se více soustředí na něco zcela jiného. Je zde velký zásah psychiky, který brzdí její snažení. Potomek jí je dán, bude mít nejspíš holčičku, ale ještě není ten pravý čas. Otěhotnět by ale měla tento rok. V každém případě se bojí zbytečně. Je jen potřeba se na to tolik neupínat.


Marcela Gazdikova

Ráda bych se zeptala na své zdraví, již delší dobu mne docela trápí. Nar. 13. 2. 1947. Děkuji, přeji všem lidem dobré vůle štastný a úspěšný rok 2011 a hlavně hoooodně zdravíčka.

Milá Marcelo, se zdravím toho rozhodně můžete hodně udělat, jen je potřeba se vašemu tělu více věnovat, což jste dosud trochu zanedbávala. Zaměřte se na gynekologii – doporučuji jeřáb ptačí v kapkách, dále na zažívací ústrojí, hlavně žaludek, tady by bylo dobré užívat psylium a dále je potřeba podpořit žlázy s vnitřní sekrecí. Trochu více energie vám dodá kotvičník a ostropestřec. Protože je toho víc, doporučuji navštívit nějakého léčitele.


dralin

Dobrý den, jsem již delší dobu sama poté, co mě zklamal přítel, kterému jsem věřila a měla ho moc ráda¨Teď už jsem s rozchodem vyrovnaná, ale nedaří se mi najít někoho, s kým bych chtěla dál jít životem. Najdu ještě? Narodila jsem se 13. 7. 1952.

Dobrý den, Drahuše, zkuste být více trpělivá a hlavně se nebojte toho, že zestárnete sama. Během tohoto roku poznáte muže, se kterým se budete cítit dobře. Ale pozor. Není u něj vidět vyřešená minulost, což bude trochu problém a váš vztah na malou chvíli i přetrhá. Ale je vidět opětovný návrat a společný život.


KačátkoJ

Krásný den, paní Naďo, prosím zda se mi můžete podívat, co pro mě budou znamenat v životě tito dva muži, zda by jeden z nich mohl být partnerem pro život, nebo na mě čeká někdo úplně jiný. Život už mi hodně ublížil, je to přes rok, co od nás manžel odešel za milenkou a nechal mě samotnou s dvěma malinkými dětmi, právě se rozvádím. Nerada bych nám zase ublížila. Ten první je narozen 22. 7. 1980 a ten druhý 19. 10. 1972. Já 28. 6. 1980. Moc děkuji za vaši odpověď

Dobrý den, káčátko, co se týká vašeho budoucího partnera, je vedle vás vidět někdo ve znamení vodním, to znamená, přikláněla bych se ke Štírovi. Zatím ale buďte opatrná a nikam nespěchejte. Pokuste se vašeho budoucího partnera lépe poznat. Není to totiž poslední muž ve vašem životě.


Mašelka

Dobrý den, mohla byste se kouknout do karet, zda se už dočkám partnera? Případně kdy to tak asi bude? Mohu pro uspíšení něco udělat? Jmenuji se Marcela, dat. nar. 24. 11. 1981. Za odpověď moc děkuji.

Dobrý den, Mašelko, partnera rozhodně potkáte, nemusíte se bát. Je vidět dokonce sňatek, ke kterému by mělo dojít příští rok. Muže ale potkáte během tohoto roku.


jasupavla

Přeji hezký večer. Co mi řeknou karty na můj vztah s přítelem? Je na mně moc citově závislý. Mne zajímá ezoterika a potřebuji k tomu hodně času na učení se o samotě, jenže on mi to neumožňuje, stále chce být se mnou. Necítím se tak svobodná, jak bych chtěla. Vydržíme spolu, nebo půjdeme od sebe? Já 19. 3. 1954, on 9. 5. 1957. Děkuji.

Dobrý den, jasupavla, co se týká vašeho přítele, měla byste být opatrnější. Citově závislý možná je, ale opravdu vás miluje a to moc. Je zde vidět snaha ho od sebe odehnat, což se vám nejspíš i podaří. Ale mohla by to být zásadní chyba. Váš koníček vás neopustí, ale další muž podobných kvalit do budoucna již vidět není. Mohlo by se tedy stát, že zůstanete naprosto sama.


Sendyna

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda se nám podaří v blízké době další miminko a zda to bude s mým současným partnerem? Díky moc Sendyna (já nar. 5. 5. 1977,partner 29. 3. 1978)

Dobrý den, Sendyno, miminko u vás je opravdu vidět a otěhotnět byste měla již tento rok. Jen pozor na průběh těhotenství. Jsou vidět zdravotní komplikace. Buďte tedy více opatrná. Potomek je vám ale opravdu dán.


verona1963

Dobry den, prosim, muzete nahlednout do me budoucnosti, jsem vdana 30 let s manželem spolu intimne nezijeme skoro 2 roky (nevim proč). Našla jsem si pritele, jak to bude do budoucna? Me nar. 15. 6. 1963, manž. 9. 10. 1957, pritel řijen 1972

Dobrý den, Verono, u vašeho manžela je vidět problém zdravotní, který se z nějakého důvodu stydí řešit, měl by ale. Vaše manželství vidím tuto krizi překonat. Není vidět rozvod. Zkuste přesvědčit tedy svého muže, ať se svými problémy něco dělá, je to opravdu nutné.


Lena1976

Dobrý den, p.Naďo, chtěla bych se Vás zeptat, jak vidíte v následujícím novém roce můj partnerský život. Jsem téměř 5 let sama se svým 5,5 letým synem. Ráda bych už konečně žila s někým jako rodina, ale stále nenacházím někoho, s kým bych cítila, že se o něj můžeme opřít a že to je ten pravý. Kolem mě se točí dost mužů, ale nemám pocit, že by někdo z nich ve mě vzbuzoval důvěru. Vidíte v kartách v blízké době někoho, kdo se nám připlete do cesty, nějaký pevný vztah, někoho, kdo bude mít rád mě i mého syna, a s kým budeme štastní? Jinak narodila jsem se 16. 4. 1976. Moc děkuji za odpověď a přeji vše nejlepší v novém roce :) L.

Dobrý den, Leno, co se týká partnera, je vedle vás sice vidět, ale ne hned. Měla byste být trochu důvěřivější a vstřícnější. Opatrnost ve výběru muže je sice důležitá, ale u vás je vidět, že to trochu přeháníte. Zkuste jim dát alespoň šanci ukázat, co vlastně chtějí. Je zde totiž vidět, že jednu příležitost mít vedle sebe skvělého člověka, jste propásla. Mějte oči tedy více otevřené a neodhánějte od sebe muže tak brzy.


N.Kucerova@seznam.cz

 


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 25.1. 

 

Dotaz musí obsahovat:
 

Datum narození 

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.


 

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


11.1.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 41   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Zeptejte se tarotů...

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-42
Katuska-1
Katuska-1 - 24.1.2011 16:53

Dobrý den,co mohu očekávat z manželovy strany a celkově,co se týče řešení naší budoucnosti?Já jsem nar.15.4.1984 a manžel 27.11.1979.děkuji za odpověď.

 
muminc
muminc - 24.1.2011 13:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dopadne můj 25.6.1979 vztah s partnerem 29.12.1973. Má nějakou budoucnost? Děkuji za odpověď

 
Ivus
Ivus - 20.1.2011 11:04

Dobrý den Helenko. Jsem vdova a stojí o mě muž nar.22.1.1956 Mé datum nar.3.2.1954. Nevím,zda mám vůbec do tohoto vztahu jít.Byla bych šťastná. Nemám raději zůstat ještě sama?? Díky za odpověď.

 
mariedusicka
mariedusicka - 19.1.2011 20:56

Dobrý den Naďo, prosím mohla byste se podívat na mou budoucnost. Marie nar. 28.10.1970 v 6h ráno. S manželem (19.4.1963 12h) žiji 15let, ale už jsme se uplně odcizili, neumíme komunikovat. Manžel už rok nepracuje, holduje alkoholu a rodinu odsunul na druhou kolej. Ani se už přes více jak rok intimně nestýkáme. Mám v plánu se rozvést a odstěhovat se. Jen se bojím stěhování, do podnájmu s dětma. Chtěla bych se zeptat, potkám v blízké budoucnosti muže, který mě bude milovat a budu s ním alespon trochu štastná? děkuji moc za odpověd smajlik - 1

 
verona1963
verona1963 - 18.1.2011 21:07

dobry den chtela bych se zeptat na syna ma neustale smůlu na vztahy,najde si v bezke dobe znamost ktera mu vydrži a bude štastny? nar.22.3.1984 dekuji

 
formule
formule - 18.1.2011 18:58

Dobrý den, jsem narozena 31.5.1970 a chtěla bych se zeptat na maminku narozenou 13.8.1948. Dost často trpí na uřknutí, je jí pak špatně a má návaly horka. Ráda by věděla zda má nějaké věštecké sklony, a když ano, tak jakým směrem by se měla zaobírat, případně projít určitým kurzem. Moc děkuji za Vaši odpověď.

 
Amy
Amy - 17.1.2011 15:38

smajlik - 46smajlik - 46Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda má můj vztah budoucnost.Já narozena 12.5.1967,on 7.9.1966.Děkuji

 
Irena123
Irena123 - 17.1.2011 13:59

Dobrý den Helenko, chtěla jsem se zeptat, jestli nám s manželem rok 2011 nadělí miminko? Mé datum nar. 11.7.1983 a manžel Ivo 1.11.1983. Předem děkuji a přeji hezký den. Irenasmajlik - 45

 
drnda
drnda - 17.1.2011 13:05

Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda už letos konečně najdu po letech tu svoji lásku(nebo zda to může býti ten člověk,do kterého jsem svým způsobem zamilovaná. Dat.naroz. 4.6.1980. Předem děkuji za odpověď.

 
Gabriela
Gabriela - 17.1.2011 10:43

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na budoucnost vztahu s přítelem narodila jsem se 5.6.1967, přítel se narodil 5.3.1963. Jsme oba rozvedení, známe se více jak rok a 3 měsíce společně bydlíme. Děkuji za odpověď Gabriela

 
Boni
Boni - 17.1.2011 10:23

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jak se bude dále vyvíjet náš vztah s přítelem?Svatba,děti,stěhování do společného bytu?Já 3.4.1976,přítel 5.4.1977?Děkuji za odpovědsmajlik - 105

 
muminc
muminc - 16.1.2011 23:59

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli najde syn 15.9.1985 nějaký trvalý vztah a kdy.Děkuji

 
zuzica
zuzica - 16.1.2011 21:09

rada by som vedela ci budem mat este dieta a ci to bude tento rok dakujem/ja 24.4.1968 partner 7.7.1971 dakujem za odpoved

 
Monika C
Monika C - 12.1.2011 19:54

Dobry den, dovolila bych se Vas zeptat na otazku, zda budu mit v budoucnu deti. Moje datum narozeni je 1.4.1979 a pritel 13.10.1985.
Dekuji Monika

 
ASTRUSKA
ASTRUSKA - 11.1.2011 22:20

Dobrý den,
ráda bych se zeptala karet,jestli k nám do rodiny přijde ještě miminko...
je to 5 týdnů,co jsem musela na zákrok,byla jsem v 9tt a přestalo bít srdíčko.
Dat.narození 29.4.1971
Děkuji moc za vaši odpověď Eva

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-42
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.