Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet

Výklad karet

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 22. 3. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Tarotové odpovědi Nadi Kučerové na dotazy z 22.3.nada kucerova

papča

Dobrý den. V letním semestru dělám záv. státnice, jak dopadnou? A zda se mi potom podaří pokračovat dál ve studiu. Já 4. 2. 1988. Děkuji .

Dobrý den, papčo, státnice dopadnou dobře, nemusíte se obávat. Zkuste se soustředit více na budoucnost a nenechte se pohltit strachem. Po státnicích je ale vidět odpočinkové období, minimálně rok. Až potom je pokračování ve studiu. Přeji štěstí.


nova

Dobré ráno. Jak na tom bude do budoucna můj otec se zdravím. Děkuji moc. 17. 3. 1934

Dobrý den, novo, co se vašeho otce týká, na jeho věk je vidět celkem dobrá kondice. Přesto je ale nutné soustředit se na spodní část páteře a kyčle. Dále obě nohy, hlavně levá. Také by měl více procvičovat mozek, například křížovkami a dalšími věcmi, které ho donutí neustále přemýšlet. Zkuste tatínka přesvědčit, aby si nechal vyšetřit krev. Ta by měla být pod dohledem neustále. Tatínkovi přeji ještě spoustu let.


janinna71

Dobrý den, ráda bych se zeptala na budoucnost partnerského vztahu. Budeme spolu napořád? (já 15. 11. 1971, manžel 9. 5. 1970). Moc děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den, janino, v manželství se současným partnerem vás vidím i do budoucnosti. Přesto byste měla být opatrná. Do cesty vám vstupuje další muž, nejspíš ve znamení Ryb, Štíra nebo Raka. Zamilujete se a budete přemýšlet. Tady by váš vztah mohl dostat vážné trhliny, které se budou do budoucna projevovat. Přeji štěstí.


Peggy

Dobrý den Naďo. V prosinci jste mi odpověděla, že v početí miminka nám brání nějaká překážka a lékaři nám pomohou. Ti však tvrdí, že jsme s manželem naprosto v pořádku a neví už, co s námi mají dělat. Můžete mi prosím napsat, jaká konkrétní překážka nás omezuje? Moje datum narození je 18. 12. 1972 a manželovo 20. 5. 1971. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji Vám hezký den

Dobrý den, Peggy, nezoufejte. Nadále je vidět, že se miminka dočkáte. Čeká vás ale ještě vyšetření a důležité je, že lékař objeví skutečnou příčinu vašeho nezdaru. Není vidět náročná léčba, nejspíš postačí, když se srovná hormonální hladina a to u vás. Projdete v tomto směru krátkou léčbou, která opravdu pomůže. Zkuste nyní pít čaj z kontryhele a také si kupte kapky jeřábu ptačího. Tyto dvě věci vám také dost pomohou. Přeji brzké otěhotnění.


Januše

Dobrý den, prosím, nehrozí mi do budoucna nemoc spojená s klouby? Nějak mě poslední dobou pobolívají. Děkuji za odpověď. Mé narození 18. 8. 1957.

Dobrý den, Januše, vaše klouby potřebují podpořit a to rychle. Rozhodně byste své problémy měla svěřit odborníkům a nic nenechávat na později. Zkuste pít čaj z ostropestřece. Přesto je ale nutný neustálý dohled a také námaha by měla být menší. Občas si také uvařte čaj z kopřivy. Tyto potíže vidím do budoucna ustálené na úrovni, která vám dovolí běžný a neomezený život. Přeji spoustu štěstí.


Renda68

Dobrý den paní Naďo, podaří se mému synovi v brzké době najít nějaké stálé zaměstnání? Je narozen 9. 12. 1987 v 8 hodin ráno. Děkuji a přeji pěkný den.

Dobrý den, Rendo68, co se vašeho syna týká, moc si nevěří, proto tu není vidět ani velký zájem. Je zde ještě nějaká doba, po kterou budete přistupovat k hledání práce trochu laxně, během léta by se měla objevit příležitost, která ale bude jen krátká. Stálá práce je vidět trochu později. Nemá motivaci, což je problém. Zkuste ho ubezpečit, že má své kvality, které může dobře prodat. Rozhodně přeji štěstí.


s.tin

Dobrý den, ráda bych věděla, proč se odmlčel můj přítel. Mé datum narození je 31. 3. 1967. Děkuji

Dobrý den, s.tin, co se vašeho přítele týká, řeší nějaké problémy z minulosti. Ještě nějakou dobu je u vás vidět nejistota a přemýšlení. Vaše obavy jsou ale zbytečné. Dostane se vám vysvětlení a budete se rozhodovat. Nadále jste ale vedle svého přítele vidět. Doporučuji trpělivost a také přeji hodně štěstí.


zuzica

Dobry den, zaujma ma hlavne, ako sa bude vyvijat moj "rodinny" zivot, alebo lepsie spoluzitie z partnerom a dietatom? Mam skor pocit, ze to nie je spoluzitie ale vzajomne trapenie sa. Vidite nejake zmeny, co ma caka? Dakujem.

Dobrý den, zuzico, je mi moc líto, ale vedle současného partnera vás opravdu do budoucna nevidím. Ale nezoufejte, sama nebudete. Ještě do tohoto vztahu vstoupí jiný muž a budete hodně přemýšlet, co je pro vás lepší. Nakonec vás ale vidím se rozhodnout pro dalšího muže. budete velmi šťastná a skutečně zamilovaná.


kremca

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude přítel dobrým otcem mým dětem a jestli mám pomýšlet na společné bydlení a časem miminko. Já 25. 6. 1979, on 27. 12. 1973. Děkuji Kremca

Dobrý den, kremco, zkuste ještě nějakou dobu počkat se společným bydlením a myšlením na budoucnost s tímto partnerem. Tento vztah čeká zatěžkávací zkouška, která nebude jednoduchá. Není potřeba se ale obávat. Jen nikam nepospíchejte. Další děcko u vás zatím vidět není. Přeji moc štěstí.


Jaruska

Dobrý den, ráda bych věděla, zda má cenu manžela i nadále přemlouvat k druhému dítěti. Já 31. 3. 1979, manžel 17. 5. 1976. Děkuji

Dobrý den, Jaruško, je vidět, že se vaše snaha vyplatí a manžel opravdu na další děcko přistoupí. Dejte tomu jen ještě trochu času. V dalším těhotenství ale doporučuji velkou opatrnost. Přeji spoustu štěstí.


Marvellous

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak se bude vyvíjet můj vztah, mé datum narození-1.1.1980 a datum narození partnera 25.4.1976.
Děkuji, K.

Dobrý den, Marvellous, tento vztah má budoucnost, i když pár zatěžkávacích zkoušek ho čeká. V každém případě ale nic, co byste do budoucna nezvládla. Možná byste měla více naslouchat svému partnerovi a více ho chápat. Dokážete si prosadit spoustu věcí, někdy ovšem za cenu toho, že prostě chcete mít jen pravdu. Zkuste být více chápavější a to hlavně ke svému partnerovi. Přeji štěstí.


praha

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda budeme mít s přítelem spolu dítě a zda spolu zůstaneme. (já 27. 4. 1971, on 7. 8. 1963). Děkuji.

Dobrý den, praho, tento vztah má do budoucna opravdu trvání a děcko je také vidět. Jen trochu s odstupem. Ještě není ta správná doba. Rozhodně se ale miminka dočkáte, proto hlavně neztrácejte naději a to ani v případě, že se početí nezadaří tak, jak bude naplánováno. Miminko opravdu mít ale budete. Přeji spoustu štěstí.


h2ka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli budu mít ještě dítě a zda bude zdravé a jestli to bude holčička nebo chlapeček? a jestli by bylo možné i vědět, v jakém roce otěhotnět. Já, svobodná, 1.10.1975, přítel 12.3.1963. děkuji moc.

Dobrý den, h2ka, miminko je u vás opravdu vidět a k početí je vhodný již tento rok. Doporučuji ale počkat do podzimu, kde úspěch bude jistější. Přeji moc štěstí.


norolka

Pěkný den p.Naďo, chtěla jsem se zeptat, jak vidíte mě (16. 4. 76) a muže (22. 10. 79) do budoucna ve vztahu? Máme zde společný život, vztah? Děkuji za odpověď

Dobrý den, norolko, tento vztah má velkou budoucnost. Není potřeba se obávat. Jen je nutné si dávat větší pozor na peníze. Nevydávejte je bez rozmyslu a dobře si hlídejte veškeré smlouvy. O vztah se ale obávat opravdu nemusíte.


masaa

Dobrý večer, já (14. 10. 1956) miluji svého přítele (5. 7. 1964), ale on mě podvádí, jsem nešťastná a zoufalá. Budeme spolu dál, nebo mě opustí? Děkuji.

Dobrý den, masao, je mi líto, čím procházíte a také chápu vaše city. Měla byste ale zvážit, zda má tento vztah opravdu cenu. Nevidím váš šťastnou vedle tohoto muže ani do budoucna. Využívá vás a měla byste ukázat, že proto tady nejste. Nemusíte se obávat samoty do budoucna, jen se pokuste z tohoto vztahu prostě odejít a to se vším všudy. Jen vás brzdí a nadále ničí. Nezasloužíte si to. Máte před sebou ještě hezké věci, tak jim dejte příležitost, aby vás mohly potkat co nejdříve. Zkuste o tom popřemýšlet rychle a nebojte se, není čeho. Láska vás ještě čeká. Přeji spoustu štěstí.


aknalbf53

Dobrý den, jmenuji se Blanka, naroz. 12. 4. 1953 a jsem vdova. Moc Vás prosím, mohla byste se podívat na můj zdravotní stav? Děkuji moc

Dobrý den, aknalbf53, o svůj zdravotní stav není třeba se až tolik obávat. Čeká vás sice zákrok, ale nadále vás vidím fungovat a to bez větších problémů. Nejvíce je vidět spodní část páteře, kyčelní klouby a obě nohy. Má to spojitost. Budete se muset rozhodnout, zda operaci, kterou budou lékaři doporučovat, podstoupit. Ale nebojte se, dobře to dopadne, tak s tímto rozhodnutím neotálejte. Váš zdravotní stav je pak vidět jako velmi utěšující a odpovídající věku. Zkuste se více věnovat alternativní medicíně a to hlavně preventivně. Přeji spoustu štěstí.  


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. 

 kubeskova helena

Odpovědi vyjdou v úterý 19.4. 

 

Dotaz musí obsahovat:
 

Datum narození 

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.


 

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


5.4.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 32   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Výklad karet

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Ztracenka
Ztracenka - 19.4.2011 23:06

Dobrý den, jsem tu poprvé a snad správně. Jsem narozena 29.10.1960
Který pán je pro mě ten správný nar. 20.11.1958 nebo 22.3.1955?
Děkuji Ztracenka

 
Ztracenka
Ztracenka - 19.4.2011 23:05

Dobrý den, jsem tu poprvé a snad správně. Jsem narozena 29.10.1960
Který pán je pro mě ten správný nar. 20.11.1958 nebo 22.3.1955?
Děkuji Ztracenka

 
Nilson
Nilson - 19.4.2011 17:24

Nilson:

 
issais
issais - 18.4.2011 13:07

Dobrý den, on 31.3.1973 já 24.6.1973 - myslí na mě jako já na něj?

 
Stanislava
Stanislava - 17.4.2011 17:40

Dobrý den, 18.5. 2011 jsem objednaná na malá urolo-gynek. zákrok . Jak dopadne? Děkuji za odpověď. Nar. 9.9.1957.

 
step
step - 16.4.2011 10:15

Dobrý den, jak se bude vyvíjet vztah s mým bývalým přítelem? Já 30.12.1960, on 24.3.1953.

 
Dumasa
Dumasa - 15.4.2011 11:59

Dobrý den, jak nám půjde partnerský vztah v blízké době. Máme rodinu. Já 11.12.1982, partner 25.8.1974. Děkuji.

 
formule
formule - 14.4.2011 21:18

Dobrý den, narodila jsem se 31. 5. 1970 (rozvedená) a ráda bych se zeptala na zdraví mé dcery (svobodná), nar. 23.4.1990. Děkuji moc za odpověď.

 
hanule1970
hanule1970 - 13.4.2011 17:54

Dobry den.
Chtela bych se zeptat jestli me cekaji nejake zmeny v mem zivote.Jsem dlohodobe bez partnera, jiz pul roku bez zamestnani a tak vubec se mi v soucastnosti moc nevede. Nastane v nejblizsi dobe ke zmene k lepsimu.
Dekuji za ospoved Nar.24.4.1970

 
Danie
Danie - 13.4.2011 12:50

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli je pro mě a pro manžela dobré zůstat spolu, jestli máme pokračovat v manželství, máme spokojenou společnou budoucnost? Snad je dotaz jednoznačný. Já 17.3.1971, manžel 9.5.1966. Děkuji moc.

 
valentos
valentos - 12.4.2011 13:45

Hezký den,narodila jsem se 13.9.1964 a manžel 29.1.1954. chtěla bych se zeptat jestli má náš manželský život pokračovat nadále .Děkuji Slávka

 
he.petra
he.petra - 12.4.2011 8:38

Dobrý den, jsem vdova 17.4.1986 a chtěla bych vás poprosit o výklad ohledně mé práce, jaká by byla pro mě ta nejlepší a zda si ji najdu a kdy? Děkuji a přeji hezký den

 
kousek
kousek - 12.4.2011 5:30

Dobrý den,ráda bych věděla co mě čeká v tomto roce?Datum nar.26.8.1970 Hezký den

 
Lip6
Lip6 - 11.4.2011 19:37

Dobrý den, nevím zda se zítra dostanu na PC, proto Vám píši dotaz již dnes. Delší dobu nejsem v pohodě, ale mám Vámi předpovězeno sehnat brzy novou práci i možnost přestěhování smajlik - 62 a začít nějak znova,ale jsem na vše sama a tak se problémy zdají být asi větší. Nevidíte někde v kartičkách poblíž mě nového přítele, kamaráda..?? ,s kterým by to šlo určitě lépe, který by mě trošku podpořil a pomohl v těch životních změnách? já 4.2.1959, děkuji moc smajlik - 61

 
Lucinka93
Lucinka93 - 11.4.2011 15:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký bude vztah s mým přítelem v budoucnu. Vydržíme spolu dlouho? Já- 25.9.1993, On- 13.11.1991

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.