Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na květen. Týden od 2.5. do 8.5.

Horoskop na květen. Týden od  2.5. do 8.5.

Venuše s Merkurem stojí v opozici na Saturn, což vytváří bloky v komunikaci a zpomalené akce v oblasti lásky. Často může docházet k nedorozuměním a osoby se sklony ke splínům se mohou potýkat s pocity samoty. Tranzit jinak vybízí k opatrnosti v řeči i k rozvaze při rozhodování.

BERAN

Máte dobré organizační schopnosti a dokážete si rozložit pracovní den přesně podle svých potřeb. Hodně ale spoléháte na druhé, což se nemusí vždy vyplatit. Co můžete zvládnout sami, to sami také vykonejte. V lásce to chce trochu trpělivosti, lepší období přijde záhy. Mezitím rozvíjejte vztahy na pracovišti.

BÝK

S příchodem teplejších dnů se dostáváte z lenivé nálady a máte opět hodně energie do práce a studia. Ve svém zaměstnání se chcete neustále rozvíjet a potřebujete mít pocit, že můžete někam postoupit. Snadno se přizpůsobujete novým požadavkům a nedělá vám problémy zapojit se do nového kolektivu.

BLÍŽENCI

Rozhodli jste se vykompenzovat předchozí pracovní vytížení a užíváte života. Je vhodná doba navštívit všechny známé, kteří vám jsou milí, a pořádně si popovídat. Zřejmě budete mít příležitost k navázání nových milostných známostí a k flirtu. Štěstí v lásce čeká zejména ty z vás, kdo se narodili okolo 5. června.

RAK

Tento týden můžete utužit partnerský vztah. Naplánujte si společné procházky, večeře, kulturní akce. Umíte být štědří a vaše polovička vám to neváhá oplatit. Může vám navíc dost pomoci - vyřídí za vás nepříjemné záležitosti, do jejichž řešení se vám nechce. Konfliktům se v těchto dnech spíše vyhýbáte.

LEV

Dokážete snést dvojnásobnou zátěž než jindy. Jste plni nadšení a pracuje se vám jedna radost. Umíte na lidi udělat dojem a v kolektivu jste oblíbení. Měli byste se ale více věnovat rodině, protože se tu schyluje ke změnám, které se vám nemusejí líbit. Buďte proto ostražití a s blízkými hodně komunikujte, ať vám něco neunikne.

PANNA

Zachováte-li rozvahu a nepůjdete hlavou proti zdi, pak vás může potkat úspěch v práci i v lásce. Nečekejte ale zázrak seslaný z nebe, spíš výsledek vaší snahy z předchozího období. Možná máte pocit, že se od vás vyžaduje více práce než od ostatních a nemáte čas na zábavu. Na druhé straně vás těší, že se vám důvěřuje.

VÁHY

Máte hodně energie do nových začátků. Nastal čas uskutečnit plány, které jste poslední dobou odkládali naneurčito. Vhodná je také změna zevnějšku, nový účes, oživení šatníku. Pociťujete spokojenost se svým dosavadním životem i současnou situací a prožíváte hřejivé pocity. Dobrou náladu dokážete přenést na druhé.

ŠTÍR

Pozvání na společenské akce v tomto týdnu neodmítejte, protože pro vás mohou být přínosem. Potkáte zajímavé lidi nebo se dozvíte zajímavé informace. Navíc zřejmě fungujete jako stmelovací činitel, který sdružuje lidi dohromady a umí jim zprostředkovat nové přátelské kontakty. Samota vám rozhodně nevyhovuje.

STŘELEC

Dostanete zajímavé zprávy od příbuzných, které vás příjemně překvapí. Možná se rýsuje i na lepší pozici v zaměstnání, budete ale muset bojovat s dalšími ambiciózními lidmi, kteří vám vaše postavení nepřejí. Tento týden budete mít víc energie duševní než fyzické, takže se věnujte spíš intelektuálním činnostem.

KOZOROH

Aspekty na Kozoroha nejsou v tomto týdnu nejrůžovější. V cestě za kariérou se mohou vyskytnout překážky, štěstí nebude přát ani studentům a vědcům. Co vám dodává sebevědomí, je dobrý vývoj v přátelských vztazích. Kamarádi při vás věrně stojí a pomohou vám. Ve finančních záležitostech se vyhněte riskování.

VODNÁŘ

Rodina vás neustále něčím překvapuje a objeví se tu skutečnosti, které jste rozhodně nepředvídali. Možná to ale budete vy sami, kdo připraví rodině překvapení. Nejspíš vás už nebaví stereotypní rodinný život a chcete ho něčím oživit. Potřebujete nové společné zážitky, vyrazit na výlet, kulturní nebo sportovní akci.

RYBY

Něco zaskřípe v komunikaci s blízkým okolím. Je třeba se vyjadřovat přesně, aby nedošlo k nedorozumění a vaše slova si někdo nevyložil jinak. Důležité zkoušky ve škole na tento týden raději neplánujte, máte tendenci si instinktivně vytáhnout ty nejtěžší otázky. Věnujte se spíš meditaci a duchovním záležitostem.

 

www.astroporadna.com


2.5.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na květen. Týden od 2.5. do 8.5.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 2.5.2011 10:59

Almega: smajlik - 34smajlik - 34

jo na Vodnáře to fakt nesedí už nějaký ten pátek smajlik - 68

 
Almega
Almega - 2.5.2011 9:05

Zase cancy a kecy....Tvůrče výše uvedených blábolů: proboha,vymysli už něco chytřejšího!!! Já bych se tedy za takové výplody styděla.....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.