Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 17.5. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na otázky z 17.5nada kucerova

Agnemana

Dobrý den, jaký budeme mít společný život? Já a můj partner? Děkuji. 11. 12. 1982

Dobrý den, Agnemana, vidím rozhodování a nejistotu. Budete mít možnost se ujistit, že váš partner je to, co vlastně chcete. Jen pozor na to, aby nebylo pozdě. V životě máte ještě jednoho muže, který křižuje váš vztah. Buďte opatrná a méně riskujte. Mohla byste tak velmi snadno ztratit důležitou osobu, po které se vám bude stýskat. Rozhodně přeji hodně štěstí.


fretka

Dobry den, jsem uz dlouho sama s 2 detmi, a i kdyz nekdy to neni snadne, porad neztracim nadeji, ze jeste potkam toho praveho, spriznenou dusi... Po dlouhe dobe ted upoutal moji pozornost nekdo, koho znam vlastne jen od videni... citim, ze bych ho hrozne rada poznala bliz a moje otazka je: Bylo by v tuto chvili v jeho zivote a srdci pro me misto? Dekuju moc a preju krasny den :). Moje datum naroz. je 30. 6. 1967, Praha.

Dobrý den, fretko, neztrácejte naději. Není důvod, být smutná a bát se samoty. Ve vašem životě je opravdu ještě muž, kterého budete moc milovat a který bude milovat vás. Zkuste více jednat. Tento muž vás opravdu jednou osloví. Nejenže se bude dařit v lásce, ale i finance se podstatně zlepší. Máte toho ještě hodně před sebou, je jen potřeba odhodit přílišnou pokoru. Ta je sice v pořádku, ale rozhodně se nesmí přehánět.


anna1

Dobrý den, letošní rok mi začal opravdu špatně. Přišla jsem o práci, ve které jsem dosáhla během několika let určitého postavení, a nová práce je v nedohlednu. Mohou mi kartičky říct, co mě čeká v letošním roce? Jsem narozená 26. 8. 1973. Velmi děkuji za odpověď.

Dobrý den, anna1, nemusíte se bát. Je tu sice ještě vidět nějaká doba, po kterou budete nervózní a budete se bát. Ale ujišťuji vás, že zbytečně. Tato doba je karmická a má svoje opodstatnění. Je jen potřeba vydržet a nepodléhat panice. Máte teď více času na sebe a rozvíjení všeho, co jste dosud odkládala. Práci najdete, bude se vám líbit dokonce víc než ta, kterou jste měla. I tady budete mít možnost postupu. Přijde v pravý čas a věřte, že změna je opravdu za dveřmi.


Zuzzka

Dobrý den. Chtěla jsem Vás poprosit o nahlédnutí do karet ohledně mého manželství. Manžel má nějaké zdrav. problémy a díky tomu je naše manželství v krizi. Ne díky mně. "Vrátí" se mi manžel zpět? Já 29. 4. 1981 a muž 10. 5. 1977. Máme dceru 15. 12. 2006. Děkuji moc. Hezký den.

Dobrý den, Zuzzko, o své manželství se nebojte. Sice ještě není ten pravý čas na vyřešení všech problémů, ale postupně všechny zmizí. Do budoucna je vidět opravdu pohoda a také to, že tahle zkušenost vás donutí si víc vážit jeden druhého. Není tedy důvod propadat panice. Vše se nakonec opravdu vyřeší. Přeji moc a moc štěstí.


blesksoft

Dobrý den, je partner narozený 13. 1. 1971 pro mně ten pravý, nebo přijde někdo jiný. Já 28. 5. 1967. Děkuji

Dobrý den, blesksoft, opravdu vedle vás vidím do budoucna jiného muže. Tento vám ale do života nepřišel náhodou. Má to tak být a vaše soužití ještě nějakou dobu potrvá. Hlavně buďte trochu vstřícnější. S kozorohy je sice trochu těžší pořízení, ale pokud se to s nimi umí, jsou to skvělí partneři. Přeji hodně štěstí.


Anipek

Dobrý den, dcera ukončuje studium, a protože nechce zůstat na pracáku, podala si přihlášku na další studia. Práci si stále hledá. Najde nebo bude dále studovat? Děkuji. Dcera 19. 5. 1986

Dobrý den, Anipek, vaše dcera si práci najde. Myslím, že je škoda, že chce studium ukončit, měla by naopak vydržet. To, že ukončí studium, neurychlí vůbec nic. Ještě tento rok najde sice práci, která nebude podle jejích představ, ale není to na stálo. Během příštího roku se jí podaří sehnat takové zaměstnání, kde bude mít hezký plat i podmínky. Je tedy brzy jednat takovým způsobem. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den. Chci se zeptat na vztah současný a zda je to to pravé, nebo mě něco čeká. Moje dat. nar. 31. 7. 1954, partner 13. 6. 1956. Děkuji. Drahuš

Dobrý den, drahušško, buďte trpělivější. Vše se vyvíjí a i váš vztah potřebuje ještě nějaký čas. Opravdu je vidět to, že se postupně sblížíte natolik, že jeden bez druhého nebudete moci být. Je vám to prostě dáno. Dejte tomuto vztahu větší naději, zaslouží si ji. Máte před sebou ještě spoustu hezkých chvil. Přeji vám moc štěstí.


masaa

Dobrý den, paní Naďo, narodila jsem se 14. 10. 1956. Píšu si asi tři týdny s cizím mužem ze seznamky, je milý a slušný. On už by se se mnou chtěl setkat. Tak se ptám, co mi radí karty. Mám se s ním sejít? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Dobrý den, masaa, co se týká současné známosti, bohužel ji nevidím vyjít a se schůzkou buďte trochu opatrnější. Pokuste se ji ještě trochu oddálit, není úplně vhodná doba. Tohle ale není vaše jediná příležitost. Přijdou další a budete mít možnost potkat skvělého muže. Jen buďte trpělivá, uvidíte, že sama nebudete. Ten pravý na vás čeká, tím si můžete být jistá. Přeji vám spoustu štěstí.


Janinah

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat, co mě v blízké době čeká? Je tam nějaký muž? Narodila jsem se 21. 9. 1969. Děkuji a hezký den .

Dobrý den, Janinah, nemusíte se obávat, že vás láska už nepotká. Rozhodně ano. Máte před sebou sice vztahy dva, první, bohužel, nevychází, ale hned ten následující ano. Možná byste měla lépe poznávat lidi kolem sebe. Trochu více si všímat i jejich chyb. Snadno se totiž může stát, že něco přehlédnete. Na druhou stranu, chybami se člověk učí a posouvá dál. Rozhodně budete mít vedle sebe milujícího partnera, což je důležité. Přeji moc štěstí.


nem76

Dobrý den p. Naďo, chtěla jsem se zeptat na můj partnerský život. Jsem sama se synem už nějaký ten rok (já 16. 4. 1976). Momentálně jsem poznala kamaráda (19. 1. 1984), a tak jsem se chtěla zeptat, jak nás vidí karty co se týká vztahu (partnerského, mileneckého), popřípadě, zda mě čeká "štěstí" jinde, zda najdeme brzy někoho, s kým budeme šťastný, žít jako rodina a v jakém časovém horizontu to asi tak bude. Moc děkuji a přeji pěkný den.

Dobrý den nem76, přiznám se, že tento vztah vidím ne úplně dobře. Sice se budete oba dost snažit, ale stejně tyto snahy nakonec vyjdou vniveč. Máte každý jiné názory a to hlavně na společný život. Tím to ale rozhodně nekončí. Čeká vás další seznámení, které bude klíčové a důležité. Tento muž bude nakonec opravdu ten pravý. Vidím moc hezké soužití. Přeji moc štěstí.


HelčaB

Dobrý den, jsem rozvedená (2 .6. 1964) se 2 syny a mám nyní přítele (19. 2. 1969) a chci se zeptat na náš vztah do budoucna. Děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den, HelčaB, co se týká vašeho vztahu, vidím ho bez problémů i do budoucna. Navíc velmi pěkné soužití. Jsou sice vidět problémy, ale vůbec nic mimořádného. Všechno to nakonec zvládnete. Vše se ustálí a do dvou let už si budete jen užívat vzájemné lásky. Přeji moc štěstí.


janahor

Dobrý den, jsem svobodná (10. 7. 1978). Již dlouho hledám práci a zajímalo by mě tedy, zda se mi v blízké době práci podaří najít. Děkuji

Dobrý den, janahor, nebojte se, práci seženete. Je sice vidět, že ne hned, ale hodně klíčové v tomto směru pro vás bude podzimní období. Pak je vidět velká příležitost, kterou si nenecháte ujít. Buďte tedy v klidu. Práci sice během života ještě minimálně dvakrát změníte, ale budete pracovat, což je důležité. Přeji moc štěstí.


terka12345

Dobrý den, muž 10. 11. 1965, čeká ho letos nějaký nový vztah a láska? Bude šťastný?

Dobrý den, terko12345, o tohoto muže se bát nemusíte. Bude ještě moc šťastný, jsem si tím jistá. Jeho pravý čas přichází příští rok, kdy potká důležitou ženu. Bude mít dvě děti, ale vidím tento vztah velmi dobře a i on si tu najde to, co potřebuje – lásku i zázemí. Přeji moc štěstí.


kaaj

hezký den přeji, prosím o Váš názor - mívám deprese. Opakovaně. Buď depresi nebo stav paniky, což vyjde nastejno. Někdy to zvládnu lépe, někdy hůře, mívala jsem období, kdy jsem brala střídavě homeopatika nebo antidepresiva, sice nijak silná, ale přece... já už toto nechci, vím, že mám něco změnit, ale buď nevím co, nebo na to nemám sílu. Podaří se mi se depresí zbavit? Děkuji moc

Dobrý den, kaaj, bohužel jste nenapsala datum narození. Ale i přes výklad, který jsem udělala, je vidět, že vaše problémy mají kořeny v minulých životech. Zlepšení je zde sice vidět, ale po nějaké době. Je potřeba najít příčinu. Pokud máte zájem o karmický rozbor, ozvěte se na můj mail. Myslím, že v tomto případě nejsou antidepresiva vhodné řešení. Měla byste podstoupit spíše terapii, která vám opravdu pomůže. Hlavně odhalit příčinu vašich potíží. To antidepresiva neřeší.


N.Kucerova@seznam.cz


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 14.6.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


31.5.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 31   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Zdenicka
Zdenicka - 14.6.2011 16:07

Dobrý den, napsala jsem špatné datum: 23.3.1994. Děkuji za pochopení

 
Zdenicka
Zdenicka - 14.6.2011 16:07

Dobrý den, napsala jsem špatné datum: 23.3.1994. Děkuji za pochopení

 
oyle
oyle - 14.6.2011 7:54

Dobrý den, milá Heleno, pokud mohu připojit svůj dotaz, prosím Vás o sdělení, jak se karty staví k mému osobního životu - hlavně co se vztahů týká? Objeví se mi v nejbližší době v mém životě nějaký partner? Ať už životní partner či krátkodobý vztah? Předem mockrát děkuji za odpověď! Jsem svobodná, nar. 14.2.1983.

 
femine11
femine11 - 13.6.2011 9:32

Milá Heleno, chci se zeptat, jak vidí karty mé další směřování a chci se zeptat, na co se mám soustředit - hlavně v oblasti vztahů, zda otáčení se zpět má ještě nějakou cenu. A pokud ne, zda budu mít a kdy nějaký smysluplný vztah. Narodila jsem se 12.10.1958. Díky moc!!!! F.smajlik - 2

 
brostikdana
brostikdana - 13.6.2011 8:09

Dobrý den.já 29.7.1981.Chtěla jsem se zeptat čemu by jsem se měla věnovat abych v tom byla opravdu dobrá.děkujismajlik - 91

 
Dumasa
Dumasa - 13.6.2011 6:55

Dobrý den. Jaký budu mít život s mým partnerem? Co nás čeká? Děkuji. 11.12.1982, On Ročník 1974.

 
aknalbf53
aknalbf53 - 10.6.2011 21:38

Dobrý den,Helenko! Jsem vdova nar.12.4.1953. Prosím vás,co to znamená,když mi moji partneři umírají po 10ti letech - manžel v r.1990,přítel 2000,druhý přítel 2011 a dcery přítel a děti jsou narozeni po 10ti letech -zeť v r. 1969,dcera 1979,nevlastní dcera,1989,syn 1999 a dcera 2009. Není to nějaký karmický úkol? Předem děkuji za odpověď.

 
katka325
katka325 - 8.6.2011 20:31

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o nahlednutí do kartiček. Jsem na mateřské dovolené a chtěla bych se zeptat, zda se vrátím zpět do práce a nebo budeme mít s mužem další dítě. Narodila jsem se 13. 12. 1976 a můj muž 15. 9. 1977. Děkuji:o)))

 
Lendara
Lendara - 8.6.2011 13:51

Dobrý den,jsem Lenka-vdova,nar.22.8.1977 se dvěma malými dětmi. Do života mi vstoupil zajímavý muž-Martin,nar.17.11.1981. Jsme spolu 3tí měsíc,vše je v pořádku,hezky pečuje i o děti. Starost mi dělá vzdálenost našich bydlišť,věkový rozdíl a zejména pak jeho zdravotní stav. Zvládneme to? Děkuji za odpověď.

 
Zdenicka
Zdenicka - 6.6.2011 14:20

Dobrý den, můžu požádat o výklad vztahu dcery a jejího přítele. Zda se rozejdou nebo ne a najde si každý někoho jiného. Děkuji. Nar. 23.3.1944 a přítel 11.5.1989smajlik - 41

 
drahušška
drahušška - 6.6.2011 8:47

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda se zlepší má finanč.situace a co mám pro to udělat.Mé dat.narození je 31.7.1954.Děkuji moc
za odpověď.Drahuška.

 
Dumasa
Dumasa - 6.6.2011 8:20

Dobrý den. Má můj partner ještě nějakého jiného potomka, kromě naší malé dcery? Děkuji. 25.8.1974 - on.

 
endys
endys - 1.6.2011 23:08

Dobrý den,máme společnou budoucnost s přítelem?já nar 18.7.1963 on 4.11.1964 Děkuji a příjemný den Jana

 
Boris
Boris - 1.6.2011 22:52

Dobrý den pani Helenka. Volam sa Boris 22.2.1963 a chcem vas poprosit o radu. Pracujem v zahraničí ako vodič kamionu. Neviem sa rozhodnut či je správny čas vrátit na Slovensko, alebo mám ešte zostat v zahraničí. Dakujem za pomoc.smajlik - 39

 
formule
formule - 1.6.2011 17:14

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dceru, a to konkrétně na to, jak jí půjde studium na vysoké škole(teď dodělává 1.rok) a zda by od září zvládla ještě dodělat dálkově vyšší odbornou školu,na kterou má odklad? Zvládne to? Je narozena 23.4.1990. Děkuji moc

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.