Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 14.6. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na otázky z 14.6nada kucerova

lvíce

Dobré ráno, jsem zaměstnaná, ale musím daleko dojíždět za práci. Dostanu nějakou nabídku práce, která by byla blíže mého bydliště a líp placená? Děkuji. 7. 7. 1964

Dobrý den, lvice, co se týká práce, karty ukazují, že rozhodně ano. Vaše doba se skutečně blíží a budete spokojená nejen, co se týká financí, ale i ve směru spokojenosti s prací jako takovou. Přeji hodně štěstí.


Minda

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dceru, 13. 9. 1986. Poslední 3 roky s ní jde všechno z kopce, tak bych ráda věděla, jestli se v dohledné době rýsuje nějaká změna k lepšímu a jak to vypadá s její dcerkou. Moc vám děkuji.

Dobrý den, Mindo, o svoji dceru máte obavy právem. Ale má si z nějakého důvodu jen něčím projít. Její cesta není ještě na úplném konci a ještě ji čeká pár nemilých překvapení. Ale také vzestup. Bude schopná se postarat o svou dceru a to bez problémů. Velmi jí s tím pomůže žena narozena ve znamení Raka, Štíra či Ryb. Bude její oporou. Tento rok bude velmi zásadní, ale nebojte se, odtud jde cesta už jen nahoru.


Danie

Dobrý den Naďo, chci se zeptat na budoucnost vztahu s přítelem, budeme spolu spokojeni? Dlouhodobě? Budeme si vyhovovat, oba? Já 17. 3. 1971, on 5. 12. 1965. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Danie, vašeho přítele opravdu vidím i do budoucna, i když tento vztah projde zásadní krizí. Nejspíš tak velkou, že budete nějakou dobu od sebe. Ale ustojíte to, zjistíte, že k sobě z nějakého důvodu patříte. Pozor na hádky, které budou velmi intenzivní. Přeji velké štěstí.


zuzulili

Milá Naďo, před 3 roky ode mě odešel přítel za ml. ženou. Potkám ještě muže abych byla šťastná, nebo se mi ten můj vrátí? rozvedená Miluše nar. 22. 11. 1951 a bývalý Jaromír 14. 3. 1952. Děkuji.

Dobrý den, zuzulili, nebojte se, že zůstanete sama. Váš přítel se již nevrátí a je to jen dobře. Uzavřete tuto kapitolu svého života. Nezaslouží si vaše myšlenky, které tam stále jsou. Poznáte muže přesně podle svých představ. Bude vám vyhovovat natolik, že poděkujete za to, že váš současný přítel odešel a dal vám tak možnost potkat někoho jiného. Budete ještě velmi šťastná.


Andílek

Krásné dobré ráno, mám přítele, se kterým máme mnoho společného a pojí nás silné city, ale momentálně je ve finanční krizi a náš vztah (z jeho strany) chladne. Ztrácí půdu pod nohama i sebevědomí, jak se tomu u něj dělo i v předchozích jeho vztazích. Zajímá mě, zda náš vztah má budoucnost a bude i nadále tak pevný, láskyplný a harmonický. Já - Renata 30. 3. 1977 on - Martin 29. 3. 1975. Předem Vám moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Andílku, není nutné se obávat. Tato krize, která váš vztah postihla, pomine. Budete sice muset vynaložit ještě dost úsilí, ale stojí za to, udržet toto spojení. Zase se vzpamatujete a půjdete společně dál. Tak se ještě na nějakou dobu obrňte trpělivostí, budete ji potřebovat. Ale na druhou stranu se tento boj vyplatí. Přeji moc štěstí.


Renda68

Dobrý den, paní Naďo, chtěla bych se zeptat, zda je pro přítele /29. 4. 1975/ vhodná doba ke změně zaměstnání, nebo jestli má na svém místě zatím zůstat. Jejich firma se pravděpodobně bude prodávat a on přemýšlí nad vlastní živností. Děkuji moc a přeji pěkný den.

Dobrý den, Rendo, změnu zatím nedoporučuji a myslím, že i váš přítel vyhodnotí svou situaci tak, že zatím zůstane. Čeká ho sice období, které bude plné nejistot, ale vše se ukáže a vytříbí a bude vědět, co má dělat. Zaměstnání zatím tedy vidím, živnost si klidně může založit, ale neměl by se do ní pouštět bezhlavě. Zkuste ho přesvědčit, ať zatím ještě počká. Přeji spoustu štěstí.


myska1

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to bude se mnou do budoucna s prací. Zaměstnavatel mi dává výpověď, najdu si brzy práci, ve které budu spokojena? Marta  8. 9. 1960. Děkuji moc.

Dobrý den, mysko, nebojte se o budoucnost. Změna, na kterou čekáte, přijde, a to dokonce velmi rychle. Nakonec budete ráda, že jste dostala tuto příležitost. Budete tedy nejen spokojena s novou prací, ale i s finančním ohodnocením. Přeji spoustu štěstí.


Ivušee

Dobrý den, ráda bych se zeptala na manžela /narozen 19. 3. 1971/ ohledně jeho zaměstnání. Zda je šance najít novou lepší práci. Moc děkuji ze odpověď

Dobrý den, Ivušee, manžela zatím žádná změna nečeká, ale dostane příležitost, které se chopí a nakonec dochází ke zcela zásadní změně. Půjde si za štěstím ohledně práce a bude velmi spokojený. Tak se nebojte, váš muž jinou práci najde a i finance se zlepší. Přeji spoustu štěstí.


step

Dobrý den, už delší dobu žiji tak nějak bez radosti. Chtěla bych se zeptat, zda se v budoucnu najde někdo, kdo mě pohladí po srdíčku. Děkuji. 30.12.1960

Dobrý den, step. Dobře se dívejte kolem sebe. Sama rozhodně nezůstanete. Jde za vámi muž, seznámení je virtuální cestou. Už při první schůzce ale budete vědět, že vám je blízký, a nebude trvat dlouho a budete v krásném vztahu. Nebojte se tedy seznamování, čeká vás ještě štěstí.


oyle

Dobrý den, milá Naďo, pokud mohu připojit svůj dotaz, prosím Vás o sdělení, jak se karty staví k mému osobního životu - hlavně co se vztahů týká? Objeví se mi v nejbližší době v mém životě nějaký partner (ať už životní partner či krátkodobý vztah)? Předem mockrát děkuji za odpověď! Jsem svobodná, nar. 14. 2. 1983.

Dobrý den, oyle, čeká vás nejen partnerství, ale bude dlouhé a osudové. Muž, který za vámi přichází, bude nastálo. Vidím vás velmi zamilovanou. Nejedná se o žádný krátkodobý vztah. Buďte tedy připravena na velké změny, které jsou za rohem. Osud se vám roztočí na plné kolo. Přeji vám rozhodně moc štěstí.


ozon

Paní Naďo, jsem už nějakou dobu sama a ráda bych věděla, zda ještě někoho potkám? Jsem 23. 3. 1954. Moc děkuji.

Dobrý den, ozon, není vám dáno zůstat sama, i když doba, která je vhodná na hledání a rozvíjení vztahu, ještě nenastala. Rozhodně se ale svého prince na bílém koni dočkáte a budete šťastná. Dejte tomu jen ještě nějaký čas. Neztrácejte naději, není nutné se obávat samoty. Přeji spoustu štěstí.


nezabudka

Dobry den, pani Nada, prosim, ako vidite vztah Jana 16. 08. 1965, Zdenek 6. 12. 1953, mam uz dost rokov,  ale priatel je neskutocny sebec, mysli len na seba, miluje ma, alebo co to je, nechce ukoncit vztah, co ma caka prosim Vas dalej. Dakujem, prajem krasny den.Jana

Dobrý den, nezabudko, doporučuji tento vztah ukončit, protože to stejně do budoucna uděláte. Tento muž vám jen brání se dívat okolo a také vás dost brzdí. Rozhodněte se rychle, protože čím rychleji to uděláte, tím dříve se vám otevřou nové možnosti. Sama nebudete a váš život navíc dostane i úplně nový směr. Přeji spoustu štěstí v životě i rozhodování.


terenniberuska

Dobrý den, paní Nado, v únoru letošního roku jsem ovdověla. Moc by mě zajímalo, co mě čeká dál do budoucnosti. Zatím mám stálé problémy,není to až tak lehké najednou být sama. Narodila jsem se 10. 02. 1946 v Brně. Předem moc děkuji za odpověd a přejí Vám samé skvělé dny. Jana

Dobrý den, terenniberuska, chápu vaší situaci a vím, jak vám asi je. Ale nebojte se. Zase bude dobře. Potkáte muže, který vám umožní zapomenout na bolest a svého muže budete už mít ve svém srdci jen jako hezkou vzpomínku. Budete ještě hodně šťastná, je vám to dáno. Máte navíc kolem sebe i spoustu lidí, kteří vás milují. Buďte tedy silná. Přeji moc štěstí.


Dumasa

Dobrý den paní NAĎO. Mám někde nějakého potomka, o kterém nevím, který je utajený? Je takový, nebo není? Prosím o odpověď. 25. 8. 1974. Děkuji.

Dobrý den, Dumaso, skutečně vidím mladého muže, který k vám ale jednou cestu najde. Poznáte se později, jen okolnosti budou trochu zvláštní. Bylo by dobré dát věcem hladký průběh a nic nelámat přes koleno. Mohlo by se potom stát, že chodu událostí moc nepomůžete, naopak. Je vám dáno prohlédnout a zjistit přesně to, co potřebujete. Jen ještě není vhodný čas. Ponechte tedy tyto věci spíše osudu. Přeji vám spoustu štěstí.


N.Kucerova@seznam.cz


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 12.7.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz

 

 


28.6.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 34   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
DOMINIKA
DOMINIKA - 19.7.2011 16:17

Dobrý den
někam ,mi zmizel můj dotaz tak se skusím zeptat znovu:-).Zkouším to už poněkolikáté,tak třeba na po4 se na mě usměje štěstí,nebo to raději nemám vědět...i tak to bývá...Připadá mi,že se mi bortí všechny aspekty mého života,a s tím i psychika,ale nejduležitější aspekty pro mě jsou moje dcerka,tady se zeptám jak to vypadá se soudem,s rozsudkem.Potom je to práce,jestli se mi podaří najít nějaká perspektivní práce,a poslední dotaz by se týkal soukromého života,zdá se mi,že do něj začíná pomaloučku vplouvat jeden muž,ale nejsem si plně jista,jestli to tak nevidím třeba jen já,a pokud ano,je to partner mého života?Jeho datum je,stejně jako já 26.3.1973.Já jsem 26.3.1982.Moc děkuji za odpovědi

 
žížala
žížala - 18.7.2011 7:52

Asi je paní věštkyně na dovolené.
Doufám, že odpovědi budou brzy, už se nemůžu dočkat.

 
gianna
gianna - 14.7.2011 18:48

dobry vecer, prosim vas, kde si mohu precist odpovedi z 28.6? dekuji

 
kousek
kousek - 14.7.2011 9:00

smajlik - 85smajlik - 85smajlik - 85smajlik - 85smajlik - 85nic nebude?

 
Aliciaaaa
Aliciaaaa - 13.7.2011 20:01

Chjooo... ty odpovědi už tady asi ani dnes nebudou, že? smajlik - 71

 
žížala
žížala - 13.7.2011 16:09

Kdy vyjdou odpovědi? Už měli vyjít včera.....

 
Aliciaaaa
Aliciaaaa - 13.7.2011 10:42

Už to tak vypadásmajlik - 97

 
kousek
kousek - 13.7.2011 7:09

nejsou,zapomněli na nás smajlik - 85

 
aknalbf53
aknalbf53 - 12.7.2011 13:32

Dobrý den. Prosím vás,můžete mi poradit,kde dnes najdu odpovědi na výklad karet ze dne 28.6.? Předem děkuji,Blanka

 
aknalbf53
aknalbf53 - 12.7.2011 13:32

Dobrý den. Prosím vás,můžete mi poradit,kde dnes najdu odpovědi na výklad karet ze dne 28.6.? Předem děkuji,Blanka

 
Sarina125
Sarina125 - 12.7.2011 9:32

Dobry den,
chela bych se zeptat jestli si najdu vhodnou praci, ktera by mne nedeptala a byla by trvalejsiho charakteru. Datum narozeni je 17.2.1979 o 17:12

 
andrea224
andrea224 - 6.7.2011 18:17

Dobrý den,
jsem asi 14 let rozvedná a po tuhle celou dobu jsem neměla vážný a trvalý vztah.Postaví se mi do cesty v co nejbližší době muž kterého si vemu, se kterým založím novou rodinu a budeme mít vlastní bydlení?Splní se mi tohle všechno? Z prvního manželství mám 17-ti letého syna.
Děkuji za odpověď
Andrea 8.8.1976

 
DOMINIKA
DOMINIKA - 5.7.2011 15:50

Dobrý den
někam ,i zmizel můj dotaz tak se skusím zeptat znovu:-).Vím,že je povolen jen jeden dotaz,tak mi to snad pro jednou prominete.Připadá mi,že se mi bortí všechny strany života,ale nejduležitější aspekty pro mě jsou moje dcerka,tady se zeptám jak to vypadá se soudem,jestli se mi vrátí,nebo je to v nedohlednu?Potom je to práce,jestli se mi podaří najít nějaká perspektivní práce,a poslední dotaz by se týkal soukromého života,zdá se mi,že do něj začíná pomaloučku vplouvat jeden muž,ale nejsem si plně jista,jestli to tak nevidím třeba jen já,a pokud ano,je to partner mého života?Jeho datum naození nevím.Vím jen,že je narozen stejně jako já 26.3.a dále nevím.Já jsem 26.3.1982.Moc děkuji za odpovědi

 
Aliciaaaa
Aliciaaaa - 5.7.2011 13:58

Dobrý den,
mám dotaz ohledně jednoho muže. Chci se zeptat zda-li se na mě ještě zlobí a jestli do budoucna vidíte, že se usmíříme aspon jako přátele? A nebo na mě zanevřel už nadobro? Já 16.3.1987 On 20.8.1979. Předem moc děkuji za odpoved.

 
georkana
georkana - 5.7.2011 9:10

Dobrý den. Jaká budoucnost mě čeká s tímto mužem? 11.12.1982, on ročník 74. Děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.